Не харесвам приятеля й

  • 6 804
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Че нямаш други приятели.

# 46
  • Мнения: 4 941
Че нямаш други приятели.
Имам приятели, просто не са като нея истински. Wink

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
За мен единственото потресаващо от цялата работа е, че авторката ще стане начална учителка с този правопис.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
За мен единственото потресаващо от цялата работа е, че авторката ще стане начална учителка с този правопис.

   Не ѝ се мешай! Naughty

# 49
  • Мнения: 4 941
За мен единственото потресаващо от цялата работа е, че авторката ще стане начална учителка с този правопис.

   Не ѝ се мешай! Naughty
Добре, че разбра значението на думата!  Joy Peace Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 30 802
Бъдеща учителке, как решихте точно там да боднете запетаята? Можеше да си я спестите. Запетаите са ни скъпи.

Да не се окаже зидаро-мазачът по-грамотен от даскалицата...

# 51
  • Мнения: 85
Не обръщай внимание на злобарите, които се заяждат и не разбират болката ти! Само човек, който е преживял подобен проблем може да те разбере, може да усети чувствата ти. Жестоко е да виждаш, че един от най близките ти хора си опропастява живота и не можеш нищо да направиш......
Специално за онези, които смятат, че се месиш в чужд живот
Ако видите самоубиец, които е на ръба и се протяга, за да скочи няма ли да се опитате да го спасите?
Ако видите, че пияния ви баща взема ключовете за колата, дали ще се помислите, че това си е неговия живот и щом така е решил, значи не трябва да се месите????

# 52
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Проблем тук обаче няма.Просто не го харесват щото не е по- по - най!

# 53
  • Мнения: 10 993
Аз не бих се бъркала. Имам пред очите си няколко случая на самотни хора, след такива роднински вмешателства. С годините съм се убедила, че не можеш да промениш и влияеш на никого. Важното е да изживееш собствения си живот както искаш и да оставиш другите на мира. Аз лично никога не съм била в твоята ситуация, но съм била в ситуацията на сестра ти да ми се дава уклон. Айде у лево. Аз на синовете си акъл не давам та камо ли на другите.

# 54
  • Мнения: 25 623
Мислех да го пиша и аз – че голям процент от старите моми и ергени остават такива, защото близките им все не са харесвали и одобрявали кандидатите за ръката на принца или принцесата. Накрая всеки от любящите роднини се прибере вкъщи при половинката и децата си, а обектът на тяхната загриженост остава сам като куче... Е, и с котките си.

# 55
  • Мнения: 85
По добре с котките, отколкото с насилник, лъжец, престъпник... и т.н
От човек, който лъже, досажда, смята се за единствен капацитет и авторитет, смята, че от всичко разбира няма да излезе нищо добро!
По добре сама, отколкото с някой , който те дърпа надолу, спира развитието и т.н
А и не е казано, че той е единствения мъж на света
Не вярвам, че госпожите тука, дето дават акъл , че едва ли не ще остане стара мома сестра ти , са се оженил иза първия срещнат.
Хората се женят, развеждат, събират се, разделят и слава богу Praynig  че иначе не ми се мисли какво би станало, ако се женехме всеки път за първата си любов от страх да не останем стари моми...

# 56
  • Мнения: 6 939
Е, леля ми е стара мома, доколкото знам точно заради намеса на майка й преди време.
Аз също не харесвах приятелката на брат ми, нооо тя за съжаление стана и негова съпруга, майка на децата му. Проблемът е, че е доста под средното интелектуално ниво, околните също го забелязват(тя няма и как да го скрие   Laughing ) Не сме се месили обаче, живеем отделно, в далечни градове, с времето снаха ми и родителите й започнаха да настройват брат ми срещу нас. Пак няма какво да се прави, проблемът си е негов-дано прогледне все някога. Майка ми преживява тази отдалеченост по-тежичко, аз вече претръпнах.

# 57
  • Мнения: 14 654
Остави кака си на мира, ревнивке.
Ясно е, че за нашите ненагледни близки няма достойни кандидати, но все пак ако не искат да си кукуват сам-сами цял живот, ще си изберат нещо измежду наличните.

# 58
  • Мнения: 35 968
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт