Искам да кажа ... (119)_24.04-30.04

  • 82 078
  • 1 171
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 387
Уф, за втори път патешкия перчем на малкото Лято пострада. Пазя го година, сега няма помен от него Cry.
Иде ми да удуша голямата. ooooh!

# 316
  • Мнения: 22 036
Уф, за втори път патешкия перчем на малкото Лято пострада. Пазя го година, сега няма помен от него Cry.
Иде ми да удуша голямата. ooooh!

Постригала ли го е?  Joy. Много е весело с деца.

# 317
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Даун, късогледа съм. В добавка имам и астигматизъм. Приятелите ми знаят, затова обикновено те ме спират по улицата, ако случайно ги подмина.  Имала съм комична случка с позната - "Ааа, разминахме се оня ден, тя се направи, че не ме познава", при което приятел й е отговорил "Ха, тя е късогледа, не те е видяла"  Mr. Green
Не виждам, не чувам с едното ухо (или по-скоро чувам избирателно) - направо идеална половинка за мъжа ми. Пусто, ако и устата ми не мелеше толкова, направо жена-мечта  Joy Joy Joy.

# 318
  • Мнения: 22 036
Даун, късогледа съм. В добавка имам и астигматизъм. Приятелите ми знаят, затова обикновено те ме спират по улицата, ако случайно ги подмина.  Имала съм комична случка с позната - "Ааа, разминахме се оня ден, тя се направи, че не ме познава", при което приятел й е отговорил "Ха, тя е късогледа, не те е видяла"  Mr. Green
Не виждам, не чувам с едното ухо (или по-скоро чувам избирателно) - направо идеална половинка за мъжа ми. Пусто, ако и устата ми не мелеше толкова, направо жена-мечта  Joy Joy Joy.

 Joy Значи ще ти се оправи зрението, но със слуха не знам, а и май по-добре така да си остане Simple Smile.

# 319
  • Мнения: 22 523
Аз съм с 9диоптъра късогледство, при все че и двете деца ги родих със секцио.
Преди ражданията бяха на -6, след тях вече са -9.
С меки лещи съм от години, имам и очила които си ползвам вечер.

# 320
  • Мнения: 14 382
Аз съм -5.5 и нося меки лещи от осми клас. В оптиката тогава ми показаха как да ги слагам и как да ги махам. Аз във възторг, че виждам ясно толкова съм и слушала. Прибирам се у дома, става време за махане, не мога да ги сваля. Рев  Laughing Ровя си в очите и рева. Махнах ги накрая.
Цветни носех много, вече ми омръзна. Ама с първите цветни беше голям смях. Мама ми беше обещала да ми подари за бала, аз голям мерак. Подари ми ги тя, сложих ги аз, много убава. И ще се къпя. Поглеждам се аз по едно време в огледалото - едното ми око синьо, другото кафяво. Почва едно диво лазене по пода в банята и пак рев, защото с триста зора съм ги измолила тия лещи и сега едната в канала. Че и скъпи май бяха. Оказа се, че съм си разтъркала окото и тя се мушнала под клепача на вътре, изскочи по едно време  hahaha
Вече съм спец и грам ми прави впечатление. Очила имам едни смотани за у дома, които нося от леглото до банята сутрин и вечер от банята до леглото. Не ми е комфортно. Ако трябваше да нося очила постоянно сигурно щях да си направя корекция. Най-големия номер, който сама си спогаждам понякога е да си оставя очилата не на обичайното място и да почна да си ги търся след като си сваля лещите. Мъжът ми пада от смях  Laughing

Ходих днес да карам и инструктурът ми каза, че съм готова за изпит  Sunglasses Аз малко не му вярвам, ама то няма и свободни дати за следващите две седмици, та има време да се подготвя психически и практически  Laughing

# 321
  • Мнения: X
Аз за момента нямам проблеми с очите. Не нося очила нито за четене, нито за телевизия или компютър. А не е като да не чета или вися пред компа..

Забавни истории прочетох с децата ви. Аз като работя с дребосъци също слушам и гледам смешки. Grinning Но нищо по-пикантно засега.

# 322
  • Мнения: 39 696
Kъсогледа с астигматизъм съм! И съм си не-до-скив. Преди малко махам на една позната да ме изчака да се видим. Постоя мацката, а щерката ми вика, че това не е кака Дида, обаче упорито вървим към каката. Мацката ме чака и тя. Значи не съм се объркала Mr. Green По едно време почнах да вървя по- бавно, мацката и тя се усети, махнахме си и си продължихме.
Искам да кажа, че едната ни къща, след 3 седмици ще я бутат от ДНСК. Бясна съм. С тази мисъл живея от 8-9 години и все още не съм свикнала. А вече има и дата за събарянето. В тоя ред само ще кажа, че съдебната ни система е гола вода за хора, които са решили да не си плащат.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Искам бърза идея за печени цели пресни картофчета, че не мога да реша. А трябва да ги започвам да ги готвя вече.

# 324
  • Мнения: 3 868
Бела, другият път да звъннеш.

# 325
  • Мнения: 5 387
Уф, за втори път патешкия перчем на малкото Лято пострада. Пазя го година, сега няма помен от него Cry.
Иде ми да удуша голямата. ooooh!

Постригала ли го е?  Joy. Много е весело с деца.
Ох, не ми говори. Толкова беше сладък като се затича, с тази патешка походка, и над него се вее един перчем от пухчета Heart Eyes. От колко фризьорки го опазих, а каката за втори път не му прощава. ooooh!
Супругът ми е с висок диоптър, ама си е блейчо по рождение и редовно пропуска да поздравява познати. Добре, че аз съм мн наблюдателна и го отсрамвам. Crazy

# 326
  • Мнения: 5 387
Искам бърза идея за печени цели пресни картофчета, че не мога да реша. А трябва да ги започвам да ги готвя вече.
Варя ги малко, после ги поливам с олио и много пармезан и скачат във фурната за коричка. Слагам и скилидки чесън, защото обичам чесън. Sunglasses

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Сложих ги. Половината на половинки в тава, надупени. Другите в тенджера, леко да се сварят, после се задушават с мазнина и зелен лук. Много се забавихте и аз отпердаших в готвенето.

# 328
  • Мнения: 22 523
Лято, той как е стоял да го подстриже сестра му ми е интересно?

Аз не знам какво да готвя за вечеря, изчерпах се вече.

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Оле боже, имало и тиквички ooooh! Заболя ме главата. Изненада! И тиквички! Нещо лесно и бързо с тиквички, ама няма да ги пържа! Мързи ме.

Общи условия

Активация на акаунт