Искам да кажа ... (119)_24.04-30.04

  • 82 079
  • 1 171
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 11 731

Дайте идея за вечеря, вчера правих пици, преди това пържени картофи, гювечета.

Ние сме на палачинки - кеф ти солени, кеф ти сладки  Crazy

Захир, бързо възстановяване  Hug

# 976
  • Мнения: 39 700
За мен имаше(вече вечерях) печено рагу със салата от моркови и краставица.
За останалите- спагети с шунка, гъби, сметана. ММ ще им сложи и кашкавал, щерката само с шунка и кашкавал, синът- само спагети. Ето, ще угаждам на всички. То се е видяло, че една манджа не можа да е цялото семейство.

# 977
  • Мнения: 10 874
Захир, бързо да се оправяш! Praynig Hug И свекърите, заедно с бабата на ММ, ги натръшка подобен вирус и цяла седмица са зле. Sad

Дъщеря ми не ще друго освен таратор (даже само краставица каза, че иска Grinning), а ММ го няма, та смятам да си поръчам пица за вечеря. eat И съответно не мога да помогна с идея. Днес правих сладък салам иначе, че попаднах на рецепта с локум и ми се стори интересно. По-късно ще я впиша в книгата, много вкусно стана. Heart Eyes

# 978
  • Мнения: 13 038
Свински ребра пекох, "обядвахме" към 17 часа, няма да ядем повече. Ако някой прегладнее, да се вре в хладилника има разни неща.

Кажете моля някой филм от рода на "Хубава жена" и "Неприлично предложение" Гледахме ги с Миа, харесаха и, въпреки че били стари:)) Та сега пак иска, но аз съм забила и не се сещам нищо.

# 979
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 264
Винен кебап с телешко, картофено пюре, дзадзики и зелена салата е менюто у нас Simple Smile

Захир, да се оправяш бързо  Hug

# 980
  • Мнения: 2 628
Ние сме на пилешки пръчици, по рецепта на ДжеНа и домашен чипс на фурна.

# 981
  • Мнения: 761
Свински ребра на фурна, сега пека агнешко.

# 982
  • Мнения: 22 036
Свински ребра пекох, "обядвахме" към 17 часа, няма да ядем повече. Ако някой прегладнее, да се вре в хладилника има разни неща.

Кажете моля някой филм от рода на "Хубава жена" и "Неприлично предложение" Гледахме ги с Миа, харесаха и, въпреки че били стари:)) Та сега пак иска, но аз съм забила и не се сещам нищо.

Май беше да разкараш гадже за 10 дни. Хареса ми когато го гледах. Бриджит Джоунс също е готин. Да спиш с врага, Мистър и мисис Смит, Мръсни танци, Флашданс

# 983
  • Мнения: 3 609
Благодаря ви. Излизях с приятелка на късен обяд (сама, с колата Crazy) и тъкмо се прибрах и пих едно кафе ама щв си наливам вино след малко, да полея Яворчо!!! Ще ми мине, няма къде да иде гаден вирус.
Вчера готвих пълнени пилешки бутчета, малко си модофицирах оригиналната рецепта. Супер лесни са и станаха много бързо. Имах лапад, задуших лук, зелен лук, лапад, пресни подправки, и каквито зелении имах. В тази плънка се настъргва един варен картоф. Пилешкитв бутчета се насоляват, слагат се там подправки на вкус, черен, червен пипер и се пълнят (има една ципа, която се отваря като джоб на бутчето, не знам как да обясня) с приготвената смес. Пекат се. Аз като бяха почти готови им нарязах гъбки и сложих малко сметана. Станаха чудни!
Иначе оригиналната плънка е варен настърган картоф и сирена, кашкавал, едно яйце и подправки. И е без гъбки и сметана.

Жаки, вчера гледах Добра година и ме хвана яд, че чак сега го гледам тоя филм. Действието се развива в едно шато в Прованса, в една къща, като излязла от мечтите ми, много приятен филм.  Heart Eyes А днес сменям жанра.Тъкмо си пуснах Водно конче с Кевин Костнър.

# 984
  • Мнения: 6 739
Ето го и Явор на белия свят!Орисвам го да е здрав, буен, много щастлив и с лекота да преминава през трудностите в живота Grinning Белинда, бързо възстановяване Hug
Рали, честита рожденичка Grinning
Никитка, много по 11 още bouquet

На чист въздух е прекрасно, поработихме, птичките пеят и ухае на на пролет.Само вятъра да спре Rolling Eyes

# 985
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Охоооо! Каква новина! Чисто нов човек сред нас! Добре дошъл е Явор, жив и здрав да е, да порасне голям красив, умен и добър мъж! Името Явор ми е любимо, имам доказателства - големият ми син носи това име. Датата 29  нумерологично е много интересна, щото 2+9 = 11, пък 11 било много специално число.
Белинда, честит ти трети син, само радост да видиш от него! Бързо да се възстановиш, а Козуначко да е спокойно, усмихнато и ящно бебе.


Благодаря на всички за подкрепата и съчувствието, вие сте много мили  момичета, затова ви обичам. Hug
Не искам да разказвам, защото е прекалено тягостно и потискащо и съм сигурна, че ще ви се развали настроението. Освен това няма обещан щастлив край.

# 986
  • Мнения: X
Ние сме на зелена салата с варени яйца ( Laughing) и аспержи, увити в бекон на фурна. За трети път за 8 дни, но пазарувах с децата и нямаше как да им откажа. Много ги обичат.
Днес осигурих десерта на половината квартал - пекохме с дечурлигата пандишпанови рула, с плънка от прясна бита сметана и свежи боровинки. Поприключих с яйцата, да кажа. Оставих десетина в хладилника, да има.

# 987
  • Мнения: 22 036
Светалчо, винаги има край и той за някои е щастлив, а за останалите не. Много сила ти желая.

# 988
  • Мнения: X
"Водно конче" е много добър филм. Аз гледам най-вече трилъри, ужаси, екшъни и криминалета. Но и доста романтични комедии съм гледала. Киноман съм, казвала съм и преди. "Как да разкараш гаджето за 10 дни" е много приятен. "Предложението" със Сандра Бълок също не е никак лош. Както и "Докато ти спеше" отново с нея.

# 989
  • Мнения: 3 609
Светалчо, не знам какво се случва, но от сърце ти желая сили и вяра. Ти си прекрасен, слънчев човек и се надявам всичко да се нареди. За съжаление живота е такъв, несправедлив и нечестен често пъти към добрите хора. Изпращам ти много положителна енергия и много се надявам скоро нещата да са по-добре. Клише е, но след всяка буря изгрява слънце. Винаги!

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 19:28 от Захир

Общи условия

Активация на акаунт