Кои марки летни колички имат колани през раменете?

  • 1 304
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Моля ви, препоръчайте лятна количка с масичка и колани през раменете, не само през кръста. На времето имах такава с големия ми син, беше Маг Ингланд. Сега гледах Чиполино и Бертони, но нямат колан през раменете. Интересуват ме по-масовите марки, както и да не е тежка. Нещо като Он Роуд на Чиполино или Галакси на Бертони, но с колан през раменете.

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз имам на Чиполино лятна,мисля че модела беше Калифорния-с масичка пред бебето,с масичка върху дръжките за майката и удобни колани през раменете.Освен това е с много голяма кошница.Но,купувала съм я през 2001г.сега незнам,би трябвало да имат подобен модел.Много съм доволна от нея и мисля скоро пак да я ползвам... Wink

# 2
  • Мнения: 5 790
Мойта количка е ТСМ триколка и има колани през раменете и през кръста на детето, които се закопчават на 4 места.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
И аз щях да кажа ТСМ, но няма масичка.

# 4
  • Мнения: 1 033
Разгледай сайта на Дидис - Шумен, аз открих тази - вижда се че има плотче и колани, но не пише колко е кг.

# 5
  • Мнения: 2 849
http://www.didis-ltd.com/Sky.html
такава е нашата само по-различен цвят .Води се комбинирана и има чувалче за зимата и две таблички ,една за бебето и една за мама .Не е съвсем летен вариянт ,но пък е много маневрена и не е много тежка .

# 6
  • Мнения: 1 000
Всички колички чиполино от тази година мисля че имат колани през раменете....................... и летните и зимните ..............поне за момента съм се спряла на чиполино Simple Smile
Това което съм харесала е с 5 точково закопчаване
Модела е ПУКИ.....той е комбинирана.....тежи 9.5
Разгледай каталога в интернет
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=109&type=1

Ама като гледам всички модели са така
Успех

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Chipolino Prima имат колани и през раменете. Лека е, с таблички за майката и детето.

# 8
  • Мнения: 695
Chipolino Prima имат колани и през раменете. Лека е, с таблички за майката и детето.
smile3521 гласувам с две ръце за тази количка ние имаме такава и съм страшно доволна

# 9
  • София
  • Мнения: 311
Chipolino Prima имат колани и през раменете. Лека е, с таблички за майката и детето.
smile3521 гласувам с две ръце за тази количка ние имаме такава и съм страшно доволна

 Peace

# 10
  • Мнения: 1 383
Chipolino Prima имат колани и през раменете. Лека е, с таблички за майката и детето.
smile3521 гласувам с две ръце за тази количка ние имаме такава и съм страшно доволна

Лека ли е наистина? Пише 10кг, докато Он Роуд е 6, а Каролина 7.
Определено търся лятна количка, комбинирана си имам.

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 308
Фламинго на Маг

# 13
  • Мнения: 551
На Giordani модела  VAI.  Страшно съм доволна

# 14
  • Варна
  • Мнения: 80
Фламинго на мак ингланд има със сигурност. На чиполино "он роуд" няма, а "прима" има за другите модели незнам. Доколкото гледах на бертони нямат коланчета през раменете

Общи условия

Активация на акаунт