Като две капки вода- сезон 5, тема 5

  • 58 054
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 751
Десата ако може да изпее Райна Кабаиванска, нямаше да е Деси Слава, а щеше да пее из оперите. Нещо може и да опита, но е абсурдно. Знам, че Деси е завършила Широка лъка, да и бяха дали народна песен. 

Права си. Задачата е много трудна да не кажа невъзможна. За другите имаше образи, които са им на сърце, но за Деси нямаше досега.

# 61
  • Мнения: 4 185
Днес не можах да гледам всичко, ще пусна на запис. От коментарите разбирам, че е било интересно.
Благодаря за новата тема bouquet

# 62
  • Мнения: 4 864
Само не разбрах каква толкова голяма звезда е Сюзън Боил, че вече втори път  я правят...
Аз не съм впечатлена от вечерта. Sad

# 63
  • Мнения: 906
Днес беше най-добрият лайф за този сезон, нямаше слабо представяне. Десислава победи напълно заслужено. Ваня и София бяха достойни конкуренти, до последно си беше напечено кой от тримата ще спечели.
Следващия път летвата за Деси ще е изключително висока, но тя и преди е показвала, че може да се справя с музиката с класически привкус. Дори издирих едно старо клипче, в което пее с Бургаската филхармония, но го има само във Вбокс: https://www.vbox7.com/play:918dadb4
Все пак за Райна ще са й нужни доста тренировки.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Браво на Деси справи се прекрасно и съвсем заслужено спечели.
Чудя се по-детска песньовка на Кобзон не можаха ли да измислят - той все пак не е Дара, Мишето и т.н. с по една песен и половина на кръст, та да нямат избор.

п.п. благодаря за темата!

# 65
  • Мнения: 14 966
Само не разбрах каква толкова голяма звезда е Сюзън Боил, че вече втори път  я правят...
Аз не съм впечатлена от вечерта. Sad
Аз бях много поразена  от нея, предполагам , че си гледала това :
https://www.youtube.com/watch?v=jToJ4YKmGKo

# 66
  • Мнения: 14 638
Не знам кой избира такива смотани песни?! #Cussing outИ въобще не съм във възтрог от имитации на избрани бълг.изпълнители.Аман от тоя Веселин Маринов!Пусть всегда будет солнце...хубава песен за детски фестивал.
Не,че се представиха зле участниците,но и аз не съм във възторг,заради идиотските песни.Особено на Люси и Михаела.Последната ми е много антипатична,но какво значи:трябва да си по-напред,но ще те ощетя...Ами не я ощетявай.Не,че ми е мъчно,но какво изказване на жури е това?Калев се излага.И нали уж е шоу за имитации и пеенето не било важно.Един път е важно,един път не е.Да,ама като излязат мъжете  приличащи на травестити,колкото и да  пеят,и да не пеят,все са най-долу в класацията.Днес Миро  много ми хареса,раздаде се човека.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 591
Много тъпи песни! Sick

# 68
  • Мнения: 542

Миро направо да го взимат в Пайнер след края на сезона, всичките им изпълнители ги изреди.

# 69
  • Мнения: 2 742
Десата ако може да изпее Райна Кабаиванска, нямаше да е Деси Слава, а щеше да пее из оперите. Нещо може и да опита, но е абсурдно. Знам, че Деси е завършила Широка лъка, да и бяха дали народна песен. 

Права си. Задачата е много трудна да не кажа невъзможна. За другите имаше образи, които са им на сърце, но за Деси нямаше досега.
Така ми се иска на Десислава да и' се падне една народна изпълнителка за имитация. Не за друго, а за да затвори устата на Фънки. Все я реже откъм оценки (изключвам днес), а и коментарите му по нейн адрес са един път.

# 70
  • София
  • Мнения: 11 587
То Фънки май не харесва фолклор, та точно с това няма да го впечатли. Той като не харесва дадена песен, реже яко. А и според мен при сложна народна песен много трудно се променя гласа, когато трябва и вибрато да се вкара.

# 71
  • Мнения: 2 742
Гледах наскоро едно клипче от турне с Комиците. Десислава е участвала и имитира нейни колежки от поп фолка, както и световни изпълнители. Справа се чудесно с гласовете. Дори се зачудих, че там имитира Шакира, а в Капките не и се получи така добре.

# 72
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Люси беше добре, хареса ми.

Десислава беше невероятна като Сюзън Бойл! Heart Eyes
Много, много обичам Сюзън Бойл и Деси ме зарадва, много добра имитация. Много се радвам, че Деси спечели!
Нети беше гола вода като Сюзън Бойл, много зле.

Само не разбрах каква толкова голяма звезда е Сюзън Боил, че вече втори път  я правят...

Ами звезда е, явление в музиката е, невероятен талант е. Но явно не всеки може да оцени таланта, хора различни.
Аз се питам каква звезда е Дара например, та се падна?

Коцето беше много смешна Тони, ама ми хареса.

Миро си пее като Миро и това е.
Башар се постара, не беше зле.
Ваня... Не знам, имах чувството, че без беквокал щеше да е пълна скръб пеенето.

София изпя песента по-добре от Деси Добрева, чийто глас никога не ми е харесвал.
Фънки е много горд, че не се е докоснал до фолклора, много оригинално. Е, че песента е преекспонирана, така е. Пък и оцени София високо. Но е много тъпо с гордост да заявяваш, че ненавиждаш фолклора. Sick

Красавецът Фънки не пропусна да нарече Сюзън Бойл леличка, ами леличка е, но е велика, а Фънки е никой, грозен и дебел комплексар.

Това, дето го имитира Михаела, не се постарах да му запомня името, има същия дразнещ тембър като на Мишето. Та то нямаше нужда да си преправя гласа.

Какво му е на бутона, бе, супер си е. Joy "Пусть всегда будет солнце" - браво. hahaha Joy hahaha
Зарадвах се, че се падна Богдана, макар и на Башар.
CL нищо не ми говори, ама то няма и как иначе.
Не мисля, че е редно да се падат оперни певци за имитация, много нечестно е. Това е много по-трудно от всичко друго.

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 02:41 от Ензим

# 73
  • Мнения: 29
Мишито е най-голямото недоразумение в предаването. Почти намразих Ера Истрефи.
И едни фалшиви хвалебствия малии. Оная гарга АрмутлиевНа не се умори да я пробутва, пфф  Sick

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 02:19 от zourich

# 74
  • Мнения: 4 864

Аз се питам каква звезда е Дара например, та се падна?


Само ,че аз не съм казала, че Дара е звезда! И за мен е точно никаква с 2 песни. Ама всичко се прави за смс-и.

Общи условия

Активация на акаунт