ПЕТ скенер в Пловдив

  • 7 997
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте, къде може да се отиде в Пловдив на ПЕТ скенер. Само по здравна каса ли е изследването или може да се заплати и да се мине по - бързо. Чух , че се чакало с месеци за ред по здравна каса.

# 1
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Здравейте, къде може да се отиде в Пловдив на ПЕТ скенер. Само по здравна каса ли е изследването или може да се заплати и да се мине по - бързо. Чух , че се чакало с месеци за ред по здравна каса.

над 3 к лв е. Ако можеш да си го позволиш... Инак да, но освен ,че се чака по над 2 месеца, се иска от комисията и разни изследвания, които се правят. Те също са скъпи и особено болезнени за определени болести.

# 2
  • Мнения: 109
По здравна каса , ще ни дадът полагащото ни се направление. Въпроса е къде да отидем?

# 3
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Мисля ,че все още има само в Сф и Варна - тук в Св. Марина - 'Терапията"

# 4
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
До колкото знам, май при нас в Пловдив, към Умбал " Св. Георги " Клиника по нуклеарна медицина - не се чака с месеци за изследването на ПЕТ скена, но все пак провери. Поздрави!

# 5
  • Мнения: X
По здравна каса , ще ни дадът полагащото ни се направление. Въпроса е къде да отидем?

И на мен ми е необходимо същото направление. Личен лекар може да даде направление за специалист, който съответно да изиска това изследване. При Вас мина ли?

# 6
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Отивате при специалист, който може да ви го даде. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт