Ако имам много пари...козметика, дрехи или обувки?

  • 3 512
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
1. парцали - тия дето сега им чакам намалението - ще ги купувам още като зареждат новата колекция
2. пътъчки - ама от софето - тука в прованса хич ги няма обувките
3. козметикааааа - всеки ден
Рене Фуртерер за коса
шанел за лице
- кремове и гримове
и междувременно ще обикалям близкия изток и латинска америка

# 16
  • Мнения: 903
Oт всичко по много.... и едновременно Laughing

# 17
  • Мнения: 5 391
Първо обувки, после дрехи и бижута Laughing

# 18
  • Мнения: 109
Бих прекарвала повече време по масажи и спа процедури и после всичко останало-обувчици дрешки...ех мечти..........

# 19
  • София
  • Мнения: 9 470
А аз:
първо -дрехи
и пак първо- козметика- кремчета, мазила, гримове.....
 Heart Eyes Mr. Green
второ- обувки
трето-чанти
4.- аксесоари- дрънкулки: обици, гривни.... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 647
Ще изкупя Ескада.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 9 972
Сигурно ще изкупя половината стока на Маноло Бланик. Wink

Аз почти цялата на Джими Чу  Joy, и малко от Маноло Simple Smile

# 22
  • Мнения: 27 524
Дрехи, обувки, козметика. Последното е на последно място, защото и с не много пари винаги можеш да заделиш за хубав крем, не се харчи бързо и не е нужно да си с различен всеки ден. Но виж, хубавите дрешки.... bowuu

# 23
  • Мнения: 1 934
И аз така винаги искам всичко.

# 24
  • Мнения: 3 342
Козметиката ми е страст, така че поне в началото ще давам ужасно много пари за нея Heart Eyes
След това може би ще се насоча към обувките, чантите и другите аксесоари и чак след това към дрехите. Нещо не съм голям фен на пазаруването на дрехи  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Обувки на първо място  Mr. Green После дрехи, бельо и мноооого козметика. От аксесоарите - чанти и слънчеви очила. Към бижутата бях пристрастена едно време, сега бих си накупила ефектни дрънкулки  Grinning

# 26
  • Мнения: 298
Ако имам много пари, ще имам от всичко изброено по много, и не само .... Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 986
 Аз на първо място бих наблегнала на козметиката-кремове,грим,продукти за коса,парфюм......скоро като бях на летището в Мадрид,просто се разболях в Free-shop-а #CrazyКупих си само 1 парфюм,за съжаление,а ми се щеше от всеки щанд да си купя нещо Cry След това бих си купила дрехи-въпреки,че откакто започнах да "раста", се депресирам като вляза в някой магазин и нищо не ми става;не ми се иска да си купувам дрехи в по-голям размер,защото все се надявам Praynig след раждането да си възвърна старите килограми Praynig

# 28
  • Мнения: 5 299


сега съм си заплюла това
  обещават за 4 седмици да си сменя номера на размера с един по-малко Blush
някой пробвал го?

:
Ох, това и аз го мяркам по витрините на аптеките Heart Eyes Обаче няма кинти Confused

Иначе не бих пропуснала ниЩичко Heart Eyes

# 29
Обожавам да пазарувам обувки и бельо, това ми е страст!

Общи условия

Активация на акаунт