Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 62 - май 2017

  • 191 908
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 2 579
Сега май трудно можеш да регистрираш втори път същия код newsm78 Сега съм малко диетична заради абитуриентската на щерката, ама след 24 май може да пробвам още веднъж. Имах 3 чаши обаче едната не я получих , а не помня на кой имейл беше . Вместо чаша ми донесоха пластмасовото чудо и аз го върнах. Ще се прежаля за някоя и друга чаша до края, че ще ми трябват оборотни за студентката Joy

# 1 771
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Може, от вторият ми имейл спечелих последната чаша.

# 1 772
  • Мнения: 22 867

Ааа, тези от Милка са за бой! Само първата игра изиграх и ми написаха, че ме очакват утре и да съм прочетяла правилата! Май те не си четат правилата! #Cussing out

Успях обаче втори път да играя с ново влизане с имейл и парола и пак само един път ми разрешиха. Искам 5 пъти! Simple Smile

# 1 773
  • София
  • Мнения: 14 672
Аз не играя на Амстел и не знам какви въпроси са минали, но в метрото видях един и го снимах "Кой е казал Сердика е моят Рим?", код 24G.

# 1 774
  • Мнения: 1 437
За тези които използват google chrome мисля че когато се отвори нов прозорец "инкогнито" може да се влезе с друг имейл. В инкогнито забравя всички запазени пароли Peace

# 1 775
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз не играя на Амстел и не знам какви въпроси са минали, но в метрото видях един и го снимах "Кой е казал Сердика е моят Рим?", код 24G.
И аз не играя, Константин Велики го е казал, така ми се е набило в главата от една лекция, че няма измъкване. Joy

# 1 776
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Аз не играя на Амстел и не знам какви въпроси са минали, но в метрото видях един и го снимах "Кой е казал Сердика е моят Рим?", код 24G.
И аз не играя, Константин Велики го е казал, така ми се е набило в главата от една лекция, че няма измъкване. Joy
Благодаря, този е разконспириран.
Аз онзи ден видях на билборд на нац. стадион, и на него бяхме отговорили.
Май софийските сме ги намерили всички, трябва ни помощ от другите големи градове.
Вчера нямах възможност да следя дискавъри, (не че днес имах де, сега се прибирам) но два поредни дни преди това ми направи впечатление, че и там пускат кодове на чиито въпроси сме отговорили. Преди 2 дни от 4 кода 1  беше нов.

Ивайло, честит пуф.

На Милка и със същия браузер да влезеш след известно време, ти дава да играеш с друг профил. Иначе няма бутон "изход"


Нов код KU1. Отговор - храна, вода, огън, подслон

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 23:48 от ма ко

# 1 777
  • Мнения: 982
Игра на лепило Локтайт за слънчеви очила http://www.henkel-loctite.bg/bg/

# 1 778
  • Мнения: 1 516
Пъзела на Милка ми заби на последното парче и 20 секунди не мога да го сложа на мястото му #2gunfire #Cussing out

# 1 779
  • Мнения: 2 005
Пъзела на Милка ми заби на последното парче и 20 секунди не мога да го сложа на мястото му #2gunfire #Cussing out
и при мен така се получи

# 1 780
  • Мнения: 9 436
Орео, май са спрели да пускат награди.  newsm78 Вчера си намерих една опаковка на улицата  Embarassed и я регистрирах от 3 имейла. Не щя и не щя да пусне чашка. Joy

# 1 781
  • Мнения: 36 482
Хм, имам бележка от 1-ви за Локтайт, но вероятно трябва да е с дата от 20-ти нататък. Благодаря за линка - очилата не изглеждат маркови, но са интересни и сигурно ще се печелят лесно Simple Smile

# 1 782
  • София
  • Мнения: 1 234
На Милка мисля че забива когато някой спечели. И на мен ми заби последното парче и като отворих печеливши беше спечелено одеало.

# 1 783
  • Мнения: 1 970
В магазин Елитис има промоция на продукти Нивея със скреч-карти, съответно при покупка на 2 бр. слънцезащитни прокукти - за награди хавлиена кърпа и чанта за плаж, а при покупка на някакви продукти на Нивея на ст-ст поне 9 лева не си спомням какви бяха наградите. На Биотен промоцията също продължава.
Кодовете на Амстел ми направи впечатление, че ги поставят на различни места на билбордове и по спирки. Един и същ код /вече споделен отдавна тук/ го видях на три различни места. Също така от някъде ги махат, слагат ги другаде и така.

# 1 784
  • Мнения: 3 786
Голям номер си направих..купих три бутилки Куиинс за куфар...Първия код ми даде че е регистриран..а другите два по погрешка ги набутах във формичката за флашка и изгоряха...уфф много се ядосах.

Общи условия

Активация на акаунт