За тези, които четат любовни романи №28

  • 90 296
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 28 640
Още не съм я почнала, не ми попарвайте надеждите, моля Simple Smile

# 346
  • Мнения: 222
Не, не, аз затова писах, че сигурно съм се повредила.  Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 28 640
Шегувах се, няма проблем Simple Smile

Иначе и аз все по-трудно харесвам книга. Мисля, че проблемът идва от огромното предлагане – ставаш все по-капризен и по-капризен...

# 348
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Шегувах се, няма проблем Simple Smile

Иначе и аз все по-трудно харесвам книга. Мисля, че проблемът идва от огромното предлагане – ставаш все по-капризен и по-капризен...
Защото четете на английски Joy Joy Joy аз съм на преговор на стари Crossing Arms

# 349
  • Мнения: 222
Шегувах се, няма проблем Simple Smile

Иначе и аз все по-трудно харесвам книга. Мисля, че проблемът идва от огромното предлагане – ставаш все по-капризен и по-капризен...

Със сигурност това е една от причините.  bouquet

# 350
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На Пенелопи Дъглас тийн поредицата най-сетне почна да става за четене, привършвам 3та и съм доволна, почти Wink Остава ми 4та отново за първата двойка, явно има драма някаква, сега са си заедно още.
Свалила съм Тайкуна ама да видим.

# 351
  • Мнения: 1 529
Прочетох "Годеницата на дявола" Стефани Лорънс и книжката страшно много ми хареса.

Почти преполових:. Интересна и много забавна лятна книжка.

# 352
  • Мнения: 1 298
Аз от липса на време за превеждане започнах да си чета "Мъглите на Серенгети", по-скоро да ги слушам. Поемах си дълбоко въздух сутринта в автобуса, че да не ревна.
После ще започна май "Хартиеният лебед" на същата авторка.

# 353
  • Мнения: 137
Блазе ви че четете на английски. Аз все още се чудя какво да почна. Някой беше постнал папка с книгите на Никълас Спаркс преведени на български до момента, и яз взех че я свалих. Само че до сега не съм чела нищо негово и се чудя да почвам ли..... или да препрочитам нещо друго....

# 354
  • Мнения: 931
Здравейте, момичета,

Включвам се в темата с един въпрос - бихте ли възприели любовен роман с действие, което се развива в България и с български герои?

Отговорът ме вълнува, а аз самата съм със смесени чувства - обикновено част от романтиката ми идва от самото непознато място, на което се развива действието...

# 355
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
чела съм такъв и понеже сюжета, натюрела на героите и стила на авторката бяха много близки на сърцето ми, книгата много ми хареса!

аз чета Четирите точки /телефона ми се върна от ремон Mr. Green / боже забравила съм предходната книга от чакане и сега половината неща не ги схващам Crossing Arms

# 356
  • София
  • Мнения: 28 640
Не съм чела такъв, но май нямам и желание.

Стигнах до 27% от Tycoon и засега ми харесва доста.

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 10:49 от milenaka

# 357
  • Мнения: 794
Не съм чела такъв, но май нямам и желание.

Стигнах до 27% от Tycoon и засега ми харесва доста.
И аз съм там някъде, но нещо ми върви тегаво. Май съм на мнениета на petya. Продължавам обаче.

# 358
  • Мнения: 1 529
Дочетох "Брак по сметка" на Крис Манби и започнах:.

# 359
  • Мнения: 931
Благодаря за отзивите.

Ето един пример - на който му се пробва да почете, ще съм благодарна за ответни мнения Simple Smile
Имам само английската корица, но текстът в линка е на български.


https://docs.google.com/document/d/1emqPsilt6hqdTKkD26Ktmj9fmZSi … R9567xc5JROw/edit

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 10:55 от Lulu25

Общи условия

Активация на акаунт