Аменорея

  • 2 244
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да попитам дали някоя от Вас е лекувала аменорея с превръзките на тиан де? Изготвиха ми програма при аменорея на два етапа - 45 дни детоксикация на всички органи, която скоро приключвам и втори етап - женско здраве - дамски превръзки, чайове и био добавки, която още не съм започнала. Тъй като два от чайовете не ми понесоха, а и цените не са евтини се чудя дали да започвам втория етап....  Имам хормонални проблеми, три години съм пила какво ли не и съм ходила при няколко гинеколози-ендокринолози, пробвала съм хомеопатия, но нищо не става.

# 1
  • Мнения: 11 340
Е, хайде ти си умно момиче. Как точно превръзките ще те излекуват?

Какви са ти хормоналните проблеми?

# 2
  • Мнения: 10
Последно, когато ги изследвах беше завишен естрадиол... От две години не пия хормонални таблетки, след като 3 години съм пила без ефект. Затова търся други начини, незнам доколко ще помогнат тези китайски билки, чайове и превръзки, затова питам дали някой ги е пробвал и се е оправил.

# 3
  • Мнения: 5 080
Сестра ми се лекува успешно при д-р Атанас Михайлов /хомеопат, билколечител/. Имаше аменорея около година +кистичка на яйчника. Поради куп лоши преживявания при лечението с хормони и качването на 12 кг за 2-3 месеца, отказва вече да приема такива.

 Беше много стриктна към предписанията на Михайлов. Времеемко е ежедневно запарване и изпиване на  2 -3 отвари +хомеопат. препарати, но тя беше силно мотивирана и успя.

# 4
  • Мнения: 10
Благодаря ви за информацията!

# 5
  • Мнения: 34
Здравей,
Превръзките на Тиан Де са много хубави и наистина помагат при много проблеми на женското здраве.
Аз познавам и ползввам продуктите отдавна - ако искаш пиши ми на лични, за да поговорим повече.

# 6
  • Мнения: 5 820
Здравей,
Превръзките на Тиан Де са много хубави и наистина помагат при много проблеми на женското здраве.
Аз познавам и ползввам продуктите отдавна - ако искаш пиши ми на лични, за да поговорим повече.



   Тези превръзки за ежедневна употреба ли или се използват само, когато си в менструален цикъл?

Общи условия

Активация на акаунт