Искам да кажа ... (121)_08.05-14.05

  • 68 389
  • 815
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 22 036
Отдавна смятам, че една отровно зелена кола на големи доматено-червени точки е най-безопасния избор за цвят. Такава си търся. Автоматик.

Точно пък ти ли си търсиш Simple Smile. Смятам че от всяка кола ще направиш бижу  Hug.

# 436
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Отдавна смятам, че една отровно зелена кола на големи доматено-червени точки е най-безопасния избор за цвят. Такава си търся. Автоматик.
Да ти кажа лесен вариант ( иначе не знам как ще я регистрираш).
Вземаш си отровно зелена кола и си поръчваш огромни червени точки (от тези тънките магнити).
Кеф ти с точки, слагаш ги. Кеф ти бе зточки - махаш ги.

# 437
  • До морето
  • Мнения: 7 144
Бяла искам да е мойта следваща. Кифленска работа   Laughing
Малкият беше много впечатлен като разбра, че татко му навремето е имал двуврата червена спортна кола. Светкавицата Маккуин пасти да яде  hahaha Сега от време на време пита няма ли да си купим кола с две врати, но аз отбивам атаките с това, че в такава кола няма място за него и сестра му. В следствие на което онзи ден ми съобщи, че като порасне не иска да има деца. Защо?- питам аз. Ми, за да си купя кола с две врати  Joy Joy Joy

# 438
  • Мнения: 5 384
Джена, избирам Хюндая. Много ми е симпатичен точно този модел. В съседство имаме представителство на марката, все се каня да отида на един тест драйв, да помечтая.
Като изключим нашият цвят на колата, мн харесвам червен металик, мн стилно ми изглежда.
Малки коли не обичам, не се чувствам добре в тях. Майка ми има такава и докато си бях в България, карах нея. Леле, клаустрофобия ме хващаше, но пък лесно я паркирах. Нашата е 4м и 84 см седан и ми е голям зор паркирането.
Днес отиваме на оглед, големи надежди възлагаме. Малко по-скъп е от цената, която си бяхме определили като лимит, но е близо до една българка, с която се запознахме в групата по бебеносене, и живее в Прага. Преди малко видях, че дават под наем апартамент точно срещу тяхната кооперация и то мн симпатично обзаведен, надявам се и него да успеем да видим. Няма голям избор и започна да ми става леко нервно.

# 439
  • sofia
  • Мнения: 8 954
За коли си говорите. За съжаление, скоро не се очертава смяна на возилото, но на паркинга в работата има една с невероятен малинов цвят. Като го огрее слънцето е невероятен! Това е единствения цвят, който ме е впечатлил.
Скрит текст:

Иначе, комби или каквото и да е, но да е с голям багажник. Малка кола не мога да карам, защото децата мрънкат, че отзад им е тясно. Мъжът ми кара малката.

# 440
  • Мнения: 39 625
Имам голяма драма. В слоукукъра готвя едно месо от свински бут от 9 часа сутринта. Сега вечерях(дааа и това ми е драма, че до 12 вечерта може пак да вечерям  Blush). E, месото е супер тегаво и твърдо..... За първи път подобно нещо ми се случва.
Лято, успех желая! smile3508 Като знам, че после ще видим и ние малко снимков материал.

# 441
  • София
  • Мнения: 4 328
не знам какъв цвят и размер трябва да е колата, за да не се опита някой идиот да се пъхне под теб на светофара с дебилното обяснение "не ви видях" Mr. Green
точно 3 пъти ми се е случвало. сигурно трябва да съм с танк или минимум Hammer за да ме види.

дребния донесе тест по ЧиП. на въпроса "До какво води използването на наркотици?" е отбелязал "до бърз растеж на организма" ooooh!
прочел/разбрал витамини Twisted Evil
само го предупредих след някоя и друга година много да внимава с "витамините"...
много добре знае що е то наркотици. ама ей на.

# 442
  • Мнения: 4 291
 Последните коли са ми Субару кросстрек, нова е но гледам си държи цената. А и 4х4 то не че имаме сняг тук, но по плажове и кални езера мога да газя без проблем. Много си я харесвам. Преди това имах Тойота рав 4, и тя ми беше сладка. По едно време за кратко карах един Лексус кабрио, тъмно зелен от вън като майски бръмбар, с красива кожа отвътре. Голяма гъзария, обаче мнооого ниска бе. Предната броня все остъргана отдолу от разни по-високи паркинги, а и при нас като започне дъждовния период и все внимаваш през какъв гьол ще минеш, че може и в него да си останеш. Бързо се разделихме с тази красавица за жалост.

# 443
  • Мнения: 3 609
Ау каква дискусия за колите се оформи!! Като избера, ще ви покажа. Засега ще е нещо скромно, предвид неопитността ми. Дай Боже следващата да е нова и хубава ама ми е все тая честно казано.

Ще готвя боб в гърне. Имам боб( накиснат от вчера) и гърне  Mr. Green И сега??? Не знам какво да го правя. Режих да се подмажа на моя мъж снощи, че ми е много добричък, метнах боба във вода, тЕкнаха му лигите като видя ама аз не знам как точно се готви. Ще експериментирам. За да съм супер жена ще му сложа и ребра..пушени вероятно.  chef Стискайте палци.

# 444
  • Мнения: 39 625
Захир, кипни боба и хвърли първата вода. После налей нова, малко олио, кромид, морков, червена чушка и вариш. Когато стане почти готов направи запръжка- олио, червен пипер и добави подправки- сол, чубрица или джоджен. Аз не правя запръжки, но за боб си е класика. Солиш като е сварен, защото предварителното солене ще го направи по- трудно сварим. По тази причина не слагам и домати/доматен сос.

# 445
  • Мнения: 4 785
Янтре, айде честито и дано това е работата, която е твоята Simple Smile
Прибрахме се, утре мислех да е ден за пране на дрехи, но само си го мислех - ще ходя до офиса (ама не само ще ходя, цял ден ще си седя там), а нито мога още да се ориентирам кой ден сме, мисля че утре е събота и организирам аз един РД, то днес било четвъртък. Леко ми се разбърка цялата програма. Е това не му харесвам на по-дългите отпуски - хваща ме алтернативния режим, решавам, че искам да работя от вкъщи, от вилата си в някое китно, изолирано планинско село... и така докато не ме пусне романтизмът. Ама много скапано живеем, такова едно забързано, изкарват се едни пари, харчат се за някакви неща, един стрес... а то истината е на друго място, ама сакън сумати талони изтърках от селца и паланки, ма не щя да ми се падне джакпота да им покажа аз откъде изгрява слънцето Joy

пп - спечелих 6 лв. Ще с купя кафе на път за работа хахахха.

# 446
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Последната ми претенция към една кола е за цвета й  Tired Все втора ръка коли сме купували, та кола да е, пък ако ще и цвят лай*о да е Mr. Green Имали сме комби, десен волан, ляв волан, малка, ван... Все италиански и немски обаче  Peace И един Воксхол.

Подготвям РД аз. Домашно парти с 15 деца на възраст 7-12 години. Дали няма да лудна?!

# 447
  • Мнения: 4 188
Гледам за боб и отровно зелено си говорите Joy На боба, като му изхвърля първата вода, тогава го слагам в гърнето със зарзавата, на 150 гр, във фурната, цяла нощ. Сутринта само един домат накълцан и джоджен слагам и изключвам. Днес преживях голям кошмар. Викат ме да гледам едно апарто за ремонт. Като влизам в банята, и като ме изтряска едно отровно зелено, блажна боя, по стените, с налепени макове, лепенки от Джъмбо, ми се изправи гривата smile3511 И аз праввих пазарлък за кола днес #Crazy, още една, и ще спя на пейката долу.

# 448
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
На боба, като му изхвърля първата вода, тогава го слагам в гърнето със зарзавата, на 150 гр, във фурната, цяла нощ. Сутринта само един домат накълцан и джоджен слагам и изключвам.

Тъкмо ставам да готвя боб. След половин час ще е готов. Тук се родих с тези буркани! За 40 цента буркан боб, леща или нахут. Готови.

# 449
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 903
Тъкмо ставам да готвя боб. След половин час ще е готов. Тук се родих с тези буркани! За 40 цента буркан боб, леща или нахут. Готови.
Даже и по-малко от половин час. И аз съм много доволна.
Къде ще правиш РД? Тук масово са в градинките пред кооперациите, в пицариите или в парка. Разпъват барбекютата, окачват балони и веселбата почва.

Общи условия

Активация на акаунт