Кауфланд - тема 21

  • 104 316
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 319
Аз купих от чушките на промоция, загледах спалните  комплектите-   пликовете +калъфка, пишеше, че са от ранфорс. Та ми  се иска да взема един от тях, имаше различни  десени. Има ли доволни???

# 571
  • shumen
  • Мнения: 18 130
Утре съм на пазар в Кауфланд.

# 572
  • София
  • Мнения: 4 717
Аз искам да попитам от кое сирене сте доволни имам впредвид тип Динавия и на каква цена ?в кварталното магазинче е на 4,80 лв

# 573
  • Мнения: 54 623
Две кутии сладолед купих. С ментата е супер! Heart Eyes
И фурми. Heart Eyes
Те не са в сладоледа, отделно са. Simple Smile

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Две кутии сладолед купих. С ментата е супер! Heart Eyes
И фурми. Heart Eyes
Те не са в сладоледа, отделно са. Simple Smile
от брошурата ли са? Simple Smile

# 575
  • Мнения: 54 623
Да, сладолед Ескимо, 800 мл, 1,99. Различни видове. Algida.
Фурми 400 г, 1,99.

# 576
  • Мнения: 4 212
Фурмите много ги тача, но намирам понякога мънички парченца от костилката.
Внимавайте при консумацията им...

# 577
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Някой купи ли от зехтина на промоция "Costa de Espana"? Доста му е остър вкуса и нагарча, такъв ли си е? Досега съм купувала друга марка и не ми е горчал.

# 578
  • Мнения: 25 786
Аз купих от предната промоция, не нагарча. Зехтина по принцип трябва да има остър вкус.

# 579
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 835
На нас от промоционалните тази седмица ни хареса кашкавал "Елена" - опакования.  Peace

# 580
  • Мнения: 1 084
Най накрая днес отивам на пазар в Кауфланд. Дано е останало нещо от от промоциите. Искам да купя по голямо количество Пепси за мъжа си. Той само това пие в жегите.  Grinning В последно време брошурте изчезват и много се дразня. Един път ги носят я събота. Друг път в неделя. Не мога да му хвана края. Имаме заведение пред нас и съм виждала как майките с деца, които не са от блока ги пращат да крадат брошури. Не е ли много долно?  Naughty

# 581
  • Мнения: 54 623
Аз доста пари похарчих тази седмица в Кауфланд, но съм доволна. bouquet
И пак установих, че в съседния квартал е значително по-евтино, за доста неща. Освен това си намерих разни нехранителни стоки, намалени, които изобщо ги няма в нашия Кауфланд. Peace

# 582
  • shumen
  • Мнения: 18 130
И аз ще ходя в Кауфланд тези дни.

# 583
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Аз доста пари похарчих тази седмица в Кауфланд, но съм доволна. bouquet
И пак установих, че в съседния квартал е значително по-евтино, за доста неща. Освен това си намерих разни нехранителни стоки, намалени, които изобщо ги няма в нашия Кауфланд. Peace
Ти беше от Пловдив, нали?
Искаш да кажеш, че цените са различни ли?
Когато сме в Пловдив най-често пазаруваме от магазина на Македония или този на Пещерско, не съм забелязала разлика в цените.
Иначе за нехранителните стоки съм съгласна, и аз съм намирала в друг магазин неща, които в нашия са липсвали.

# 584
  • Мнения: 7 848
Мисля, че Дева неправилно се е изразила. По мои наблюдения цените навсякъде са еднакви.
Искала е да каже, че е намерила евтини неща в друг магазин, които в близкия и' ги няма...

Общи условия

Активация на акаунт