За майките, които дават на децата си Aquasource

  • 24 478
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Искам да обменим опит и мнения на тези, които използват и дават на децата си водораслите Aquasource. Аз давам на моя син /на 2г.е/ зелена енергия+ЕМК+коластра.

# 1
  • Мнения: 388
А аз давам от 3-4 дни на моята дъщеря(1 год.и 10 мес.) по 1 табл. дн. коластра и 1 т.дн.зелена енергия.

# 2
  • Мнения: 4 187
Давам Коластра ( по една таблетка ) + Лайв Пак Джуниър ( половин таблетка ) на ден !

# 3
  • Мнения: 5 250
Аз давам по една таблетка ЗЕ, а от утре и по една Коластра  Peace
Много добре я приема, разтварям я в обедното ядене  Simple Smile
А коластрата мисля да я давам сутрин, че е хубаво да се дава на гладно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 866
От 2-3 месеца давам зелена енергия и мисля, че се отразява добре на детето.

# 5
  • Мнения: 1 883
На Виктория по 2бр Коластра сутрин и една ЗЕ по обяд . На Александра по 1бр Коластра и 1бр ЗЕ . Взех и есенциални ама все забравям да им ги давам  Whistling

# 6
  • Мнения: 5 500
1/2 капкомер течна АФА
1 К
1 ЗЕ, нея понякога я забравям
5 капки ЕМК

# 7
  • Мнения: 6 323
Давам и на двамата сутрин на гладно - по 1 капсула колактив, вечер преди лягане - по 1 капсула Зелена енергия.

# 8
  • Мнения: 122
А вие вземате ли от водораслите?Аз например взимам зелена енергия+коластра по 1 ампула на ден+шейк Лайън ъп, разтворен в ябълков сок.Знаете ли лекар, който има познания за водораслите.Четох във книга, че хора се консултират с лекари - за подходяща комбинация за техните проблеми.

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 961
Давам на дъщеря ми /почти на 7 г/ един капкомер течна АФА, 1 ЗЕ, 1 колактив

# 10
  • Мнения: 5 500
Сега като бременна пия по:
4 ЗЕ
4 К
10 к. ЕМК
през третия триместър ще добавя
1САО
както направих през първия.
Иначе като небременна нищо не пия, освен ако не усетя, че се разболявам, тогава правя ударна доза 10 К и 10 ЗЕ или 10 чисти АФ-и, което имам под ръка. Абе пазя ги за мъжете ми с една дума.

# 11
  • Мнения: 1 883
На 25 май ще има семинар за Аква сорс - води го една от най добрите хомеопати  др Вилма Михайлова . След семинара можеш да се консултираш с нея   bouquet

# 12
Доволни ли сте, откъде да видя повече инфо!

# 13
  • Мнения: 1 883
http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6

Пусни и търсачката има доста инфо тук във форума Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 797
 Защо не пишете  и дали има ефект?

# 15
  • Мнения: 1 858
Вече почти месец давам на Светли 1коластра и една ЗЕ на ден. Когато започнахме той беше с хрема, направих си капки от коластрата и му капах в носа за две седмици хремата напълно отшумя, а я влачехме от сума ти време. Онзи ден започна да губи глас вчера на няколко пъти му дадох ударни дози ЕМК и днес е по-добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!

Давам на сина си (3 г. ) - 1K, 1ЗЕ и един капкомер течна AFA.

Бихте ли казали, когато детето не е добре, в какви количества давате водораслите и коластрата.
Благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 035
Колко струва една опаковка зелена енергия  и от каква възраст може да се дава превантивно?

# 18
  • Мнения: 1 883
ЗЕ струва 60 лв - 120 капсулки , но ако се регистрериш е 42лв  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 883
Защо не пишете  и дали има ефект?


Имат ефект разбира се . Но той не може да се очаква на 3 тия прием - трябва да мине време и при всеки е различно. Най добре се вижда ефекта , когато детето тръгне да се разболява , с ударна доза се справяме с болеста за 1ден   bouquet

# 20
аз също пия водораслите на Aquа sourse и съм много доволна и мисля да давам и на малкия обаче кажете ми как ги давате- разтваряте капсулата в храната или има някакъв друг начин. Детето ми е на 2 години и не може да изпие капсулата.

# 21
  • Мнения: 1 858
Аз разтварям капсулите в една лъжица изсипвам малко вода разбърквам и давам!

# 22
  • София
  • Мнения: 460

Отварям капсулата, изсипвам съдржанието й в чашка с малко вода (Коластра),  с ябълков сок (Зелена енергия) , разбърквам и давам.



# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Давам на Мартин по 1 ЗЕ и 1 Кол. на ден, а ако тръгне да се разболява - увеличавам. Ефект определено има - онзи ден платихме първата  такса за цял месец  за яслата Grinning При мъжа ми също имам впечатления - успях с коластра да пресека избиването на херпес на два пъти, след последния повече не са му се появявали, а преди това беше ад - стрес, повече работа, леко неразположение и беше с херпес цъфнал. Аз самата съм много доволна от алое фреш.
 

# 24
  • Мнения: 122
Аз започнах да давам, защото ще тръгваме на ясла.А наистина не зная ако тръгне да се разболява каква трябва да е т.нар. ударна доза, за да пресече.Вие как давате

# 25
  • Мнения: 1 883
За нас ударната доза е до 10 бр за деня , а за децата над 1г до 5 ,6 бр през 2часа  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 517
Давам на децата от 2 год. и съм много доволна. Не ги давам редовно, че са скъпички, но като видя зора и давам ударни дози. ПОМАГА! Давам зелена енергия и коластра.

# 27
  • Мнения: 430
Искам да обменим опит и мнения на тези, които използват и дават на децата си водораслите Aquasource. Аз давам на моя син /на 2г.е/ зелена енергия+ЕМК+коластра.

И ние така!!! Първия месец 1 ЗЕ и 2х1 Колактив. От този месец и 2х4 капки ЕМК.

# 28
  • Мнения: 1 883
Пропуснах да напиша , че им давах и Бифидус по 1 бр дневно - 2 седмици  Peace

# 29
  • Мнения: 377
Здравейте, аз също давам на сина ми от около година коластра и зелена енергия- когато сме здрави по 1коластра и 1 зелена енаргия, когато тръгваме да се разболяваме максимум 2 коластри и 4 зелени енергии. На скоро станах дистрибутур и спонсор ми е един лекър който от около 5 години се занимава с тях и той ми дава доста съвети. Каза че тези дози са най-подходящите за деца на 2 години. Също така приз 4-5 месеца постоянен прием правя почивка от около 20дни до месец, т.е. не давам нищо.

# 30
  • Мнения: 1 187
А от къде се купуват? Някой би ли ми дал координати на дистрибутор във Варна? Благодаря!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 122
Моят съвет е да се обадиш в офиса им, щом нямаш познат дистрибутор.Мисля, че те ще насочат.По-добре е да станеш ти дистрибутор, за да си купуваш продуктите на по-ниски цени.

# 32
  • Мнения: 922
Давам ЗЕ на Вальо от края на миналата година. И чак сега започвам да виждам траен резултат. За последните 2 месеца имаме само 2 седмици вкъщи (като единият път беше вирус в цялата градина, а сега е кашлица, заради хремата му)...
определено се възстановява много бързо, антибиотици не пие. Надявам се от новата учебна година да няма никакви принудителни ваканции Wink
Инак му давам капсулата сутрин, като я разтварям в малко кисело мляко (в една чашка).
Освен ЗЕ, обаче му давам и респивакс, тъй като ми направи пневмония
Успех Grinning

# 33
Аз давам на двете си деца Зелена Енергия и Колактив.На малкия малко повече защото с никненето на зъбите по-често е податлив на разболяване.Задължително всеки ден Зелена Енергия му слагам в шишето със сока.Аз също я пия и се чувствам много добре с нея.Тези продукти наистина са хубави.

# 34
  • Мнения: 8 462
Давам ЗЕ по едно на ден,а когато тръгне да се разболява по 3.
Скоро ще започна и с коластра,чувам мнного добри отзиви.
И есенциални мастни киселини давам един път по 4-5 капки.

# 35
  • Мнения: 35 961
на кака - 2 ЗЕ задължително; зимата и коластра; когато се сетя - алоефреш и ЕМК
на беба - 1 ЗЕ или 1 капкомер АФА
ЕФЕКТ ИМА!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 724
Давам повече по съвет на 2ма лекари алголози- била съм на консултация и с Милма Михайлова, и с Мария Папазова.
Нашата схема е сутрин 2 Колактив
през дена 2 или 3 ЗЕ
2 по 7 капки ЕМК
1 Антиоксидант с пикногенол
После за някакъв период ще давам и Бифидус и Ацидофилус.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 724
Милма да се чете Вилма, който не гледа... Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 1 098
Ами, това са едни от основните ни храни. Стоят си на шкафа и всеки си взема това, което е необходимо.
 Hug Децата са на тях от преди 4-5 години и с тяхна помощ вече няма астма, няма боледуване няма .... От началото бяха на 1 ЗЕ, защото все още коластра нямаше. После включихме и Колактива.  Благодарение на него голямия затвори спина бифида, за която прогнозите бяха "няма да се затворят никога".

Пият и ЕМК и коензим за напикаването и суперантиоксидант за да нямат мускулна треска п ри тренировките и ... Май ще изброя цялата гама.

От две години насам пием и ние - родителското тяло. Отново само суперлативи.

В момента дори не ходим при доктора. Просто няма защо.   Party Или само по кафенце в извън работно време. Да сверя часовниците.  Heart Eyes И по семинарите също, да обменя опит с други като мен.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 098
 bowuu Забравих!
Ако някой иска мога да му отстъпя час за преглед при д-р Вилма Михайлова. Имам записани два, които няма да използувам. За този месец са!

 

# 40
  • Мнения: 122
Аз искам, но къде трябва да отида?За кога става въпрос, че аз такива работи ги планувам по-отрано?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз искам, но къде трябва да отида?За кога става въпрос, че аз такива работи ги планувам по-отрано?
Ще ти кажа. Ако все още го искаш пиши ми на лични. Единия час вече го дадох.

# 42
  • Мнения: 415
Давам по една капсула ЗЕ и на двамата през грипния сезон - превантивно и по 2 до 5 ако се заразболяват. И ЕМК - по 7,8 капки на баткото и 4,5капки на малкия.
Определено има ефект - не че съвсем на боледуват, то прекарват болестта леко и бързо. Peace

# 43
  • Мнения: 1 858
От малко време давам и ЕМК но с ЕМК спасихме един антибоитик (аз съм много доволна). Както бях писала в другата тема Светли има няколко нови думи в благодарение на ЗЕ. От снощи само имаме две нови думи, от които едната е "риба". Много се радвам, че попаднах на Аква Сорс те промент живота ми.

# 44
Здравей!Извинявай, че ти пиша на лични, но така е по-удобно.Видях, че отстъпваш часове за д-р Вилма Михайлова, а при нас нещата са спешни, едни присъпи, кошмарно беше, но ме записаха чак за 23 юни, а дотогава не знам какво да правя.Моля те, ако можеш помогни!!!  Peace

# 45
  • Мнения: 154
Искам да ви питам има ли някакъв продукт на Aquasource, който да помага при запек. Малката редовно е със запек и вече незнам какво да я правя. Ако някой знае да сподели....

# 46
  • Мнения: 5 500
Искам да ви питам има ли някакъв продукт на Aquasource, който да помага при запек. Малката редовно е със запек и вече незнам какво да я правя. Ако някой знае да сподели....
Който и продукт да вземеш на АС ще помогне за запека. Но за децата май най-добре е Коластрата, по 1 капсула на ден. Може да даваш и една Зелена енергия.

# 47
  • Мнения: 1 858
При сина ми Зелената енергия  действа леко разхлабващо. Можеш да опиташ.

# 48
  • Мнения: 122
По принцип знам, че за децата е най - добре АФА/течна/.Коластрата спомага доброто функциониране на червата.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз искам, но къде трябва да отида?За кога става въпрос, че аз такива работи ги планувам по-отрано?

Два пъти се опитвам да ти отговоря и се появява съобщение "Липса на такъв потребител". Не4 виждам как да го направя. Обади ми се на тел 0898 588997 или дай мейл.

# 50
  • Мнения: 122
Пиши ми на boriniko@abv.bg.И аз ти писах на лични, ама нещо не става.

# 51
  • Мнения: 1 883
Искам да ви питам има ли някакъв продукт на Aquasource, който да помага при запек. Малката редовно е със запек и вече незнам какво да я правя. Ако някой знае да сподели....


Разхлабващо действат и ЕМК   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 858
Искам да ви питам има ли някакъв продукт на Aquasource, който да помага при запек. Малката редовно е със запек и вече незнам какво да я правя. Ако някой знае да сподели....


Разхлабващо действат и ЕМК   bouquet

Да наистина действа разхлабващо и ЕМК вече го знам от опит.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 884
Майчета, кажете ми, трябва ли да се почива или може непрекъснато да се дават Коластрата и водораслите? Моят син ги пие вече половин година без прекъсване.
Интересувам се има ли някакво излишно натрупване в организма като при непрекъснаия прием на витамини..

# 54
  • София
  • Мнения: 1 098
Майчета, кажете ми, трябва ли да се почива или може непрекъснато да се дават Коластрата и водораслите? Моят син ги пие вече половин година без прекъсване.
Интересувам се има ли някакво излишно натрупване в организма като при непрекъснаия прием на витамини..
Витамините са химически субстанции. Натрупват се.
 Hug Коласатрата и Зелената енергия по същество са хранителни вещества. Няма натрупване. Може да се ядат непрекъснато, както хляба например. Това се отнася и за чистата АФА.
За другите продукти има почивки. водят се добавки, а не храни. Изключение преви ЕМК, но те също са на почивки.

 bowuu Тъ, че спокойно! можете да си ги ядете непрекъснато, без да се притесняваш. Ще порасне по-бързо, по-умно и по-красиво.

# 55
  • Мнения: 798
Moже ли някой да ми каже за дистрибутор в Бургас, или за специалист, който може да ми обясни и да ми препоръ4а какво то4но мога да взема за детенце. Той доста боледува, защото ходи на ясла и все още не говори. Ако някой се сеща нещо, ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт