Звездни компромати - 324 част

  • 123 187
  • 757
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Пипа е много хубава булка.

Много ми харесва дрескода на тези сватби. Жените са с разкошни, светли дрехи и страхотни шапки  Heart Eyes

Мъжете също много ми харесват.

# 422
  • Мнения: X
Красива е роклята на Пипа и добре й стои. А двамата с младоженеца са ми дори симпатични на тези снимки.

# 423
  • Мнения: 4 514
Тръмп, Мелания и Иванка с мъжа си на посещение в Риад.

Скрит текст:




Иванка и Кейт Мидълтън май са с еднакви обувки. Simple Smile

# 424
# 425
  • Мнения: 1 458
Да ме прощават всички борещи се за кърмене по молове и т.н., ама WTF бе, Мика?!
Съжалявам, че ѝ отворих тъпата снимка, пусто мазохистично любопитство...  ooooh!

# 426
  • Мнения: 4 864
Аз за това се въздържаха от коментар, защото също не го разбирам...

# 427
  • Мнения: 18 446
Заради такива като Мика, които си мислят,че кърменето е поне геройство, всъщност хората са зле настроени. Хайде, в колата си е, не е на обществено място, ама има как да кърмиш навън без хората да добиват представа за размера и формата на гърдите ти. Даже не е необходимо и да се намята/завива/покрива.

# 428
  • Мнения: 9 571
Мика е фен на демонстрациите Laughing Разбира се, че има начин да се кърми и по-дискретно, но не това е целта ѝ Wink

# 429
  • Мнения: 1 458
Аз нямам проблем, ако кърми в колата си, не се завирам да гледам какво правят хората в колите си, ама като го пльоснеш в соц мрежа, не е като да е интимно занимание.
Как да е, тя периодично си страда от липса на внимание... Тия дни нали морализаторстваше нещо  Whistling
Сега това...  Tired

# 430
  • София
  • Мнения: 1 424
Ето подготовка за сватбата на Кейт и Пипа.
https://www.blitz.bg/svyat/kralska-podgotovka-eto-kak-keyt-i-pip … i_news514336.html
И на мен ми харесва и булката и всичко. Еййй, ако в Бг имаше подобна сватба, колко кубици силикон щяха да се леят.
В този ред на мисли - днес мярнах статия, в която се казваше, че Джулиана Гани си подарява старите силиконови импланти на абитюриент. Щяла да си слага нови. Евалла!
За Мика - що не си гледа бебето и живота в Маями, а трябва ние да й гледаме огромните зърна. Да ме прощава.

# 431
  • Мнения: 14 418
Свимките от сватбата на Пипа-прекрасни.Как пък ни един кусур на намерих из снимките.Всичко точно,премерено, по английски Peace

# 432
  • Мнения: 2 592
Страхотни снимки от сватбата и от подготовката, големи са свежарки двете сестри  Heart Eyes

# 433
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Живеем в свят,в който постоянно ни заливат с пошлост,вулгарност и простотия. Гола гърда захапана от бебе,наистина е последното нещо,което би ми въздействало възмутително .

Кърменето е едно от най-естествените неща на света, нямам проблем с него на обществени места,но когато жената не иска все пак да се разпищолва има начини да го направи съвсем,съвсем дискретно и хем бебето е сито,хем няма нищо на показ  Wink (нпр.  бебе в слинг + шалче ) .

# 434
  • Мнения: 18 991
Вчера гледахме новия Пришълец. Не мога да разбера защо Фасбендър се съгласява на роли, при които трябва да носи дрехи с кройка на водолазен костюм, при условие, че има толкова къси крака.

Общи условия

Активация на акаунт