Гошко - до конкурса и след това

  • 81 200
  • 929
  •   1
Отговори
# 915
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Здравейте на всички!
Борихме се заедно за Георги и успяхме. В момента в същия този конкурс на клиника АDELI отново имаме българско участие - близначетата Виктория и Петър. Пускам линк към гласуването, нека ги подкрепим така както ние си знаем - със зъби и нокти до победа Simple Smile
https://ru.adelicenter.eu/фотоконкурс-особые-дети-могут/
http://www.bg-mamma.com/?topic=1068698

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 19:57 от bubanka

# 916
  • Мнения: 1 504
С обща снимка ли са,аз не ги намерих?

# 917
  • Мнения: 35 968
не са, дала съм линк към темата, в нея са показани отделно двете деца

# 918
  • Мнения: 2 690
Гласувах. Видях чак сега, но започвам всеки ден.

# 919
  • Мнения: 54
Здравейте! Вики върви на пред.Аз също гласувам. Нека имат шанс децата ! Хубаво е ,че имаме последователи.

# 920
  • AMS
  • Мнения: 6 417
 Привет!
 Разбрах за гласуването от тази тема и от тогава гласувам.
 Гласувам и за двамата.
 Но в едно от гласуванията, освен за Виктория
 в бързината гласувах за момченцето до нея, което не беше Петър.
 После гласувах и за него.
 
 Не остава много време.
 Нищо, че са разделени.
 Първите три места печелят.
 Трябва да победим. 
 Нека привлечем още повече мами в каузата.
 Линкът за гласуване е в снимката.
 Можете да копирате, цитирате и сложите апела
 в други теми по подходящ начин.




# 921
  • Мнения: 54
Вики води! Това е чудесно!

# 922
  • Мнения: 6 106
Но Пепи изостава и има нужда от допълнителна подкрепа.

Стиви - стар сподели как е Гошко, моля те. Сега се борим за Вики и Пепи, но не сме забравили и твоето смело и борбено момче.

# 923
  • София
  • Мнения: 5 960
Гласувам всеки ден откакто публикувахте призива. Остава само един ден още! Гласувайте!

# 924
  • Мнения: 54
        Здравейте! Рори72 , радвам се ,че си спомняте за Гошко! Последните два месеца бяха много трудни за нас. Гошко се възстановява след тежка операция на десния крак /11.09.18/ и сега предстои същото на левия крак/6.11.18./. Това е една от причините да не участва в този конкурс. Като че ли хората ,които го подкрепят се организираха в страничката "Благотворителен базар за Гошко" и аз се стремя там да давам информация.Разбира се BG МАМА е свързана за мен с темпераментното участие на толкова много добри хора !!! Никога няма да забравя нощта на успеха в конкурса,когато плаках и се смях от радост и щастие, прекланях се пред хилядите българи ,които се обединиха с една мисъл : да помогнат на едно непознато дете! Беше уникално!!! Никога не съм се чувствала така и не съм предполагала ,че може да се случи такова нещо!!!  След тези операции рехабилитацията е решаваща, иначе нямаше защо да се оперира! Сега с толкова много приятели си мисля, че не е невъзможно да съберем пари и да подготвим за Георги терапия , която в съкратени срокове да стегне отново мускулите му и с вече изправени крачета да се бори за ново качество на живот!  Благодаря ви мили хора, помогнете и на  още едно семейство, нека доброто да е по- силно!

# 925
  • AMS
  • Мнения: 6 417

 Успяхме!!!
 Благодаря на всички!!!
stivi-star, благодаря специално!!!
Без теб нямаше да успеем!!!

# 926
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Браво. Силни сме, когато сме заедно. Прекрасна новина. 😘😘😘

# 927
  • Мнения: 4 941
Страхотна новина! Браво!

# 928
  • Мнения: 54
Браво на децата!Родителите ще поемат глътка въздух и после .......
 продължаваме. Моят принос е колкото на всеки от вас -капка в морето.   Чудесно е ,че успяха!

# 929

Общи условия

Активация на акаунт