Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 637
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 125
 Джош холоуей, аз си го гледам през Ден в "Колония" на торент и е един от любимиет ми актьори.  недоумявам, защо не го взеха за ИГра на тронове, а взеха Николай Костър-Валадау?
Изгледах и голяма част от втори сезон Аманда ригети също радва окото, но актрисата която играе жената на Холоуей въобще не я познавам?

# 31
  • Мнения: 2 677
Костер -Валдау беше другият, който ми мина през ума, но не мисля, че е добра идея актьор, който е обвързан с Троновете.

# 32
  • Мнения: 18 125
 Ей, да не забравяме за Крис хемсуърт - чуден Гералт става от него.  направо ще си носи чука. Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 3 833
Ей, да не забравяме за Крис хемсуърт - чуден Гералт става от него.  направо ще си носи чука. Joy

AAAaa не. Тоя сладникавия НЕ!!!!!

# 34
  • Мнения: 47 981
 Crazy Обожавам Крис, а и Николай, но наистина Джош Холуей би бил прекрасен Гералт  Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 677
Джон, Крис е млад за Гералт по мое мнение. И сладникав - Мориган е права  Peace
Ох, размечтах се  Flutter

# 36
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Долитам и аз..

гласувах, че се колебая, защото не съм я чела, но харесвам филмите  Joy Просто в списъка ми е за четене с Игрите на глада.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 100
Вие ги занареждахте сладкиш до сладкиш... ни един не ми се връзва визуално Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 3 833
Що бе? Какво му е на тоя косплейр дето го показах?  Shocked

# 39
  • Мнения: 47 981
И мен нещо не ме грабна той, честно казано  Morríghan  newsm78
А какво ще кажете за Виго Мортенсен, доста е остарял, но може да се стегне за сериалчето

# 40
  • София
  • Мнения: 3 833
А защо трябва да е някой известен? Shocked  Много ми се гледа някое ново лице или малко известен някой newsm78 Тия всички ги свързвам с него много определено и всеки от тях ми издиша, защото винаги виждам друга негова емблематична роля newsm78

Виго след Властелина ми е ужасно трудно да го гледам другаде Rolling Eyes С Илайджа ми е същия филм Embarassed

# 41
  • Мнения: 47 981
Е, то и без това вероятно ще е някой неизвестен  Grinning Все пак е сериалче
Говорим си просто  Hug

# 42
  • Мнения: 5 741
Ах, какъв Арагорн беше Виго, прекрасен. Heart Eyes Нямам нищо против Джош, а още по- малко пък против брат Хемсуърт, ако се разхожда полугол Embarassed

# 43
  • Мнения: 2 677
Е, то и без това вероятно ще е някой неизвестен  Grinning Все пак е сериалче
Говорим си просто  Hug
Именно  Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 3 833
Е, то и без това вероятно ще е някой неизвестен  Grinning Все пак е сериалче
Говорим си просто  Hug

Ммм смея да не се съглася. Netflix имат навика да канят небезизвестни актьори.

Виго беше чуден. Затова толкова ярко ми се е запечатал с тази роля Wink

Общи условия

Активация на акаунт