Евровизия 2017 и след това - Тема 22

  • 65 050
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Дане, обожавам ги - и Сергей, и Елена. Heart Eyes

А Поли пя с Деми - тази, която тази година представяше Гърция на Евровизия, с This Is Love. Hug

# 16
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Пристигам и аз  animal037

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Не съм голям фен на Евровизия, защото става все по-политическа. Но съм голям фен на българските представители. Всички си ги харесвам, с всички се вълнувам. Симпатизирах много дори на Софи Маринова. Обожавам и детската Евровизия, имах щастието да гледам на живо, когато се проведе в България.

Но тази година Кристиан Костов направо ме омагьоса.  Crazy Цяла седмица все още ме държи емоцията. Като си спомня колко се радвах миналата година за 4-тото място на Поли, а тази година 2-рото ми горчеше.
Обичам да съм обективна пред себе си и португалското момче не ме впечатли, не ме докосна. От тези съм, които не разбират тази истинска музика.

Искам да благодаря на всички вас за информацията, която споделяте.  bouquet
Помогнахте ми да опозная нашето момче. Кристиан е разкошно дете, на годините на големия ми син. Не пропускам случай да го дам за пример на сина си - колко е трудолюбив, колко езици учи и т.н.

Сигурно съм слушала изпълнението от финала над 1000 пъти. И вкъщи и на работата вече трудно ме траят.  Mr. Green Но ми пълни сърцето това дете как се раздаде на макс, как едва намери сили да благодари на публиката и не на последно място колко страхотно пя.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 334
Иланг, радвам се да те видя сред нас! Hug

Все едно чета за себе си с това, че не съм супер фен на Евровизия и че миналата година се побърках от радост с Поли и ме държа около 4-5 дни. Тогава обаче бях и в сесия, та бързо отмина.
Но тази година... Въобще, имам чувството, че аз избухнах в тази Евровизия и съм убедена, че в темата сигурно ще го потвърдят. Embarassed Joy Joy

Днешното изпращане на Криси за Москва - на Летище София:
Скрит текст:


Ето и едно интересно интервю с него (на руски):
https://www.gazeta.ru/culture/2017/05/18/a_10679885.shtml

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 18:54 от t1n43t0

# 19
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Записче. Крис за колко време ще бъде в Москва?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 334
Записче. Крис за колко време ще бъде в Москва?
Hug
На 20-ти участва в Маевка, после се явява на матурите. Peace
Не мога да се сетя дали в края на юни или юли ще има концерт в Благоевград, като част от турнето на Кока-Кола. А през август е в Свети Влас. Wink

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Мерси за новата тема!
На австралиеца са му забравили хубавите вежди да нарисуват Mr. Green
Ох, тези парчета са много хубави. Елена е страхотна певица Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 5 334
Мерси за новата тема!
На австралиеца са му забравили хубавите вежди да нарисуват Mr. Green
Ох, тези парчета са много хубави. Елена е страхотна певица Heart Eyes
Гея! Hug
Елена е и един от победителите от Евровизия, които много харесвам. (А те се броят на пръсти. Thinking) Помня как си пусках нейната песен на село и танцувах с животните. Joy

# 23
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
И аз я харесвам много Heart Eyes А една от любимите ми песни е със Слави, нищо, че е чалгар Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
И аз я харесвам много Heart Eyes А една от любимите ми песни е със Слави, нищо, че е чалгар Mr. Green
Same here. Peace
Абе, верно на пръсти се броят. Другите двама са Рыбак и Монс. Shocked

Ето как Москва (и московските тийнки hahaha) посрещат Кристиан:
https://vk.com/kristian_kostov?z=video-42328868_456239448%2F91c7 … pl_wall_-42328868

# 25
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Монс кога е печелил?  Blush Елена много я харесвах песента, слушах я нон стоп

# 26
  • София
  • Мнения: 5 334
Еееее, Тиф, не така с лошо. Shocked
https://www.youtube.com/watch?v=5sGOwFVUU0I

# 27
  • DE
  • Мнения: 9 068
Елена я харесвам от времето когато бяха дует с Никос  Heart Eyes Дори съм ги гледала на живо  bowuu
Страхотна певица е.

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Ох да бе, знам я песента  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 15 234
Връщам се една година назад, но сега ми попадна  Simple Smile:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=611491085675205&set= … ype=3&theater

Общи условия

Активация на акаунт