Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #3)

  • 152 245
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 865
Мернах реклама с великата дизайнерка Мегз и си викам чакай да се запиша в темата в очакване на епизодите. Flutter

# 61
  • Мнения: 15 028
Е, как каква тематика -сьомга, скариди,  поне знаем, че могат да ги 'готвят'.

# 62
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
По скоро си мисля,че ще бъде примерно гръцка,италианска,мексиканска и т.н. вечер  Thinking

# 63
  • Мнения: X
Писнало ми е от сьомга и скариди. Разнообразие трябва и в новия сезон се надявам на такова. Не знам доколко ще се съобразяват с въпросните тематичните вечери, все пак са звезди. Rolling Eyes

# 64
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Казват нови участници и бам, Евгени Минчев първи на клипа. 😄

# 65
  • Мнения: 7 848
А аз видях реклама с Кали. Нямам спомен от нейно участие... ама няма начин да не е участвала.

# 66
  • Мнения: 2 708
Къде беше ресторантчето на Мира Янова? Дали работи още?
Село Бели Искър, не знам дали още работи.
Последно бяхме там февруари тази година-преди няма и 3 месеца. Работеше си и всичко беше много вкусно като предните пъти  Laughing, но ние сме от феновете  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 22 947
Другата седмица ще са Кали, Евгени Минчев, Дидо от Д2 и Кобилкина. Темата е - "Любими ястия за любимия човек"  Crazy

# 68
  • Мнения: 17 546
Направо съм на диета другата седмица щом ще участва Кобилкина.  Sick

# 69
  • Мнения: 13 188
За мен много добре се представиха Камелия Воче, Хампарцумян, Дичо, Мая Бежанска, даже Марта Вачкова. Милица ми стана любимка. И други имаше, но не се сещам сега. От това предаване съм си променила мнението за някои личности.

# 70
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
А в петък по повод рождения си ден Евгени Минчев кани на празнична италианска вечеря, когато гостите и зрителите ще видят къде се къпе, къде спи и къде се храни домакинът.- Grinning Laughing  ще видим ще видим  Wink Grinning

# 71
  • Мнения: 9 865
Минч е толкова досаден, изтъркан с примадонските си постановки, че не знам за какво го канят (щото е на щат в нова сигурно), аз лично няма да го гледам него. Той е участвал поне два пъти и винаги прави някакви безумни изпълнения, а и вечерите му дори не се доближават до усещане за стил, класа, изисканост или поне някаква приятна атмосфера...

# 72
  • Мнения: 11 546
Женята май е единственият домакин, който се врътна и напусна собствената си вечеря, като остави гостите си като в необрано лозе.

# 73
  • Мнения: 13 188
Женята май е единственият домакин, който се врътна и напусна собствената си вечеря, като остави гостите си като в необрано лозе.
И Коцето Калки.

# 74
  • Мнения: 9 865
На Коцето изпълнението не беше ли от Перфектната вечеря? В Черешката си спомням едно участие, което протече нормално май.

Общи условия

Активация на акаунт