Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 512
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 433
аз съм печелила веднъж, само в началото, едни страхотни ботуши на УГГ.
от тогава нъцки..така че и аз смятам че новите профили печелят
далаверата е само с кода за отстъпка, нищо друго

# 16
  • Мнения: 24 401
Имам код за отстъпка за Мания. Ако на някой му трябва, да ми пише

# 17
  • Мнения: 168
Моите находки от днес от чужбинска втора употреба. Не бях търсила дрехи с месеци, но днес направо се изненадах от всички неща, които намерих - обувки New Look, чанта River Island, панталон Topshop и блуза. Само не знам как да кача снимките (първи опит правя, дано да се покажат) , а нямам търпение да се похваля, че си спретнах цял аутфит за 'без пари' Simple Smile

http://prikachi.com/images/636/9126636W.jpg

http://prikachi.com/images/635/9126635P.jpg

http://prikachi.com/images/633/9126633K.jpg

http://prikachi.com/images/632/9126632O.jpg




# 18
  • Мнения: 29 500
Много са готини!  Peace Да си ги носиш с кеф!

От интернет ли ги поръча?

# 19
  • Мнения: 168
Благодаря, поръчах ги по фейсбук от една приятелка, която живее в Англия и намира такива неща и ги продава. Доставката е малко бавна (БГ пощи). За съжаление няма официална страница(само на лични), но може да я убедя да направи, та да може и други хора да си поръчват.

# 20
  • Мнения: 14 648
И аз не печеля от лова.Кода за отстъпка още днес го използвах в халите.Не ми се беше случвало не знам откога.Пет дрешки от зала Б с 30%намаление всичко за 4,50.Много си ги харесвам.Нямах време да разгледам и зала А.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 522
Благодаря, поръчах ги по фейсбук от една приятелка, която живее в Англия и намира такива неща и ги продава. Доставката е малко бавна (БГ пощи). За съжаление няма официална страница(само на лични), но може да я убедя да направи, та да може и други хора да си поръчват.

Супер са нещата,много запазени,особено чантата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А иначе като цени?За без пари казваш,ама едва ли са на каквито тук сме свикнали предполагам?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 512
Благодаря, поръчах ги по фейсбук от една приятелка, която живее в Англия и намира такива неща и ги продава. Доставката е малко бавна (БГ пощи). За съжаление няма официална страница(само на лични), но може да я убедя да направи, та да може и други хора да си поръчват.

Супер са нещата,много запазени,особено чантата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А иначе като цени?За без пари казваш,ама едва ли са на каквито тук сме свикнали предполагам?
Каквито и да са, Ремикс ги бие по всички показатели, цените Laughing
Честити придобивки! bouquet

# 23
  • Мнения: 13 083
Хм,изпуснала съм ви Crossing Arms Къде съм бляла,незнам. Аз мисля утре да щурмувам Манията с Дружба. Всички много я хвалите,грехота е да имам свободен ден и да не отида. Laughing

# 24
  • Мнения: 168
Благодаря, поръчах ги по фейсбук от една приятелка, която живее в Англия и намира такива неща и ги продава. Доставката е малко бавна (БГ пощи). За съжаление няма официална страница(само на лични), но може да я убедя да направи, та да може и други хора да си поръчват.

Супер са нещата,много запазени,особено чантата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А иначе като цени?За без пари казваш,ама едва ли са на каквито тук сме свикнали предполагам?

16.80гбп + 8.23гбп доставка. Определено не са евтини като се обърнат в лева, но чантата си беше с етикета, обувките са носени може би 2 пъти. Панталона ми е малко тесен, дано да се поотпусне.

# 25
  • Мнения: 168
Благодаря, поръчах ги по фейсбук от една приятелка, която живее в Англия и намира такива неща и ги продава. Доставката е малко бавна (БГ пощи). За съжаление няма официална страница(само на лични), но може да я убедя да направи, та да може и други хора да си поръчват.

Супер са нещата,много запазени,особено чантата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А иначе като цени?За без пари казваш,ама едва ли са на каквито тук сме свикнали предполагам?
Каквито и да са, Ремикс ги бие по всички показатели, цените Laughing
Честити придобивки! bouquet

Благодаря, иначе да, много си права Simple Smile

# 26
  • Мнения: 19
Не е вярно, че новите профили печелят. Играя с един профил от около 2 месеца и досега нищо. И аз давам код на лични. Весела седмица Simple Smile

# 27
  • Мнения: 29 500
Най-важното за Лова е колко човека играят за даден артикул.

Например за женски маркови нови маратонки номер 37-38 ще играят много повече, отколкото за 42 номер дамски такива. За шалчета/вратовръзки/шапки например ще играят по-малко хора, най-вече в близост до самия магазин, където се намират, понеже куриерските разходи ще излязат повече от самото шалче... Така мисля... newsm78

# 28
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Получих отговор от Мания, нямали такава практика. Какво ли щеше да им стане, просто, ако не си го потърси госпожата/госпожицата, да го пуснат по Еконт...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 13 506

Datura Brugmansia, жИстоки  Heart Eyes
Убеди я да направи страничка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт