Cibalab Лъжат и печелят на гърба на хората

  • 34 139
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 361
не знам какво да мисля за Цибалаб, но ето какво ми се случи наскоро.

занесохме за изследване там проба от изпражнения на Марти, излезе патогенен тип Е.Коли и един вид гъбички. лекувахме го с антибиотик и противогъбично, занесохме контролна проба след лечението - отново същия патоген и друг вид гъбички. този път не го лекувахме с нищо, а просто след 10 дни занесох нова проба в Кандиларов - друга уважавана лаборатория. тамошното изследване беше чисто - нито бактерии, нито гъбички. без лечение!
сега съм дала на трето място проба, да видим...

# 46
Spored men te imat izgoda ot tova postoqnno da ustanovqvat nqkakvi zabolqvaniq v izsledvaniqta si, za6toto sled provejdane na le4enie pak tam otiva6 i se izsledva6, i taka postoqnno. Chudq se samo naistina ima li enda sigurna i nadejna laboratoriq?Vie namerili li ste takava na koqto da vqrvate?

# 47
Колкото до това, че Cibalab не печелят от многото изследвания, това не е вярно.Нали взимат пари от КАСАТА за здравно осигурените.А и да не говорим за тези, които си плащат направо там.Аз също имах подобен случай с тях.На профилактични изследвания/бях си сменила лекаря и новият ме накара да ги направя/ ми откриха един вид бактерия в урината, след лечение с антибиотик и отново изследване - друг вид бактерия.Затова си направих в Пирогов дублиращо изследване и нищо.А на изследванията в Пирогов вярвам, защото ги пуснаха като на служител/моя приятелка работи там/.От тогава не си правя изследвания в тази лаборатория.

# 48
  • Мнения: 2
Абсолютно съм съгласна. 

Общи условия

Активация на акаунт