Колко често е нормално да се прави секс?

  • 69 177
  • 1 542
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 30 802
Конкретно за кефа в секса обясних около 10 пъти: за него е лесно да получи своето, не е ощетен.

А по въпроса за плановете- няма такъв филм така да си запълня деня, че да търча като муха без глава. Винаги може да се направи нова стратегия. Но някои жени обичат да се товарят, дори без да има нужда. Виждам го непрекъснато, измислят се задачи, без които може да се мине съвсем лесно. Да се делегира, отложи, елиминира или да се намери по-ефективен начин.

Контеса, не е арогантна жилка- правилната думичка е "дръзновение". В крайна сметка ние си творим живота, а когато наистина седнеш да твориш, то тогава Господ не се смее, ами помага. Факт.

# 661
  • Мнения: X
Скрит текст:
Винаги съм си вярвала и винаги ми се е получавало така, както искам в крайна сметка. И да, четенето ми е помагало, за да не откривам топлата вода и да се уча от чужди грешки, не от своите.

Когато дневният ми план натежи, го разчиствам радикално- по принцип до 80% от нещата могат да се отложат, делегират или изцяло да се елиминират. Едно време съм търчала като муха без глава, но това е, когато си сложиш много "задължителни" задачи, от които всъщност няма нужда.

Скрит текст:
Мъжът ми е точка хайде не 1, но да кажем 2 в дневния план, а оттам се построяват другите неща. Няма как да го сложа някъде на опашката. Друго ще чака на опашката, не той.
За съжаление, няма как да разчистиш радикално децата....    Laughing
Е, то има де, ама ако ще ги разчистваш, защо изобщо си ги родила?!

Sladka-rosichka , аз описах нейния бит след време, не моя.    Laughing
За себе си съм писала ли, писала, ако ти се чете, ровиш, търсиш и четеш.   Peace
Да, при ТРИ деца в училищна възраст, двама работещи родители, родителски амбиции като кръжоци, курсове, спорт и т.н., направо ще е джакпот, ако вечер успеят да седнат да вечерят заедно.    Simple Smile

Мамасита си вярва, защото си прави сметката ...без кръчмаря.Ама има време, ще "дойде" кръчмаря да й я връчи.....     Joy

# 662
  • Мнения: 14 654
Добре де, какво толкова ги правите тея деца, че ангажират денонощието почти на 100%? Наистина не си представям, затова питам. Хайде, докато са малки, е нужно време, защото не могат сами да се обгрижват, но като пораснат, стават хора, с които може да се общува като с хора, а не като с малоумни, които имат нужда от асистент за всяко действие.

# 663
  • София
  • Мнения: 17 281
То доколкото чета, темата е завила в посока правим ли секс при будни деца в другата стая; или трябва да са заспали.
Аз при будни - не. Е, напоследък големия не го чакаме да заспи де, ама той вечер до късно си е със слушалките в стаята и знае, че спим и не идва. Но той е почти на 17, не го и броя за дете вече. Но щерката да е будна в стаята си, а ние да се въргаляме в другата, няма как да стане.

# 664
  • Мнения: X
Нищо не ги правим.    Laughing
Просто няма как да се върне от училище към 18-19 часа, да го наверечяш и да "изриташ" в стаята му, за да не ти пречи.Когато бяха ученици в малките класове, вечеряме заедно, говорим си,  гледали сме комедии заедно, играли сме монополи, шах,  други игри, ходехме на разходки след вечеря есен и пролет, когато е светло и топло до по-късно....събиране с приятели с деца да играят.Започнаха да се заседяват в детската, когато вече бяха към 13-14 годишни...

# 665
  • Мнения: 14 654
Да бе, ще ги чакам да заспят! Изобщо не се съобразявам с това, защото има да си чакам. Още повече че в почивните дни може да се случи да си полегнем следобед, пък те са на 7 и 14 и отдавна са отказали обедния сън. Достатъчно е да не влизат в стаята, все пак в собствения си дом е нормално всеки да си има лично пространство, в което да се уединява, без другите да го притесняват. В замяна и аз не нахлувам при тях, когато ми скимне.
пп: Амур, това са нормални неща, всички семейства ги правят, но това отнема малко време, съвсем не толкова, че да се чудиш накъде първо да се завъртиш. Доста се преувеличава великата работа на майката. Всъщност работата на майката наистина е велика, само че не се измерва с отделеното време по развозване нагоре-надолу, придружаване по задачи и учене заедно.
Без разходките, де, моите през седмицата излизат навън с приятели, малкият пред блока, големият - където си поиска.

# 666
  • Мнения: 30 802
Разбрах най-после. По стандарта на ССФ е ОК 15-16 годишно дете да доведе гадже и да правят секс по всяко време, дори с родители у дома. Обаче за родителите не е ОК да правят секс с будни деца у дома.

Двоен стандарт, но не мога да си го обясня.

Тук преди време имаше едно мъжко мнение, за прекалено амбициозна майка, която записала детето си на де що има възможно и само хвърчи с колата. Според мъжа- неоправдано и непродуктивно. Именно това имам предвид под "поставям мъжа на първо място". Денят се гради така: първо се вписва времето, в което ще сме заедно, ще имаме време да се засрещнем на вечеря. След това се вписва всичко останало, съобразено с най-важния ангажимент. Няма такова нещо всички да бръмчат по кръжоци с неизвестна цел. Курсовете и кръжоците първо ги преценявам по критерий- ще пречат ли на семейството. 

Има начини- ако работата на майката е смешно платена, ясно е, че няма да работи, излиза от дома само за сериозна сума, другото няма смисъл. Ако кръжоците натоварват, не се ходи на кръжоци или се викат учители у дома, или се отлага до възраст, когато децата сами могат да ходят. Това е- разчистване.

# 667
  • София
  • Мнения: 17 281
Разбрах най-после. По стандарта на ССФ е ОК 15-16 годишно дете да доведе гадже и да правят секс по всяко време, дори с родители у дома.

Дообре  Joy Joy Joy

# 668
  • Мнения: 30 802
Ами да, то иначе дЯтиту ще вземе да се натиска по училищните кенефи или по строежите. Та затова- детето може, мама и тати не могат.

Абсурдно е просто, но няма как, и двете позиции са яко защитавани във форума: как тъй ша правя секса, като дЯтиту не спи- ама то може да прави секса, щото така и така ще го прави, поне да си е у дома:)

# 669
  • Мнения: 46 511
И двете са абсурдни. За мен.
Иначе нямам претенции да си пъшкате, докато децата ви ви чуват, мен ме е срам Simple Smile

# 670
  • Мнения: 279
От къде тръгна темата до къде стигна....
Не би било лошо Сирената да се вслуша в коментарите на по-опитните мами, че да не я плесне реалността в утрешния ден. Прекалено много книги и философстване, "накрая" след 7-8-10г., се будиш, сина си идва пиян на кирка, намираш дъщерята в стаята и с гадже и седиш и си късаш косата с въпроса, къде сбърках, че нещата не са по моя план. А просто нещата се развиват по свое му, както е било при нас и преди нас.
Прекалено ми е стерилно това общуване, разговор 15 мин и марш в стаята, пък всичко по график - от секс до кръжоци........бррр.

Хайде сега един голям завой и обратно в темата, къде изчезна авторката и?

# 671
  • София
  • Мнения: 17 281

И за мен. На 16 е сина ми и никога и през ум няма да му мине да си доведе девойка в стаята и да се натискат, докато ние сме у дома. То трябва да си пълен дебил, за да направиш такова нещо по принцип де.

# 672
  • София
  • Мнения: 23 096
Бърди, а без натискане ще я доведе ли? И не смяташ ли, че ей така, между другото, няма да се понацелуват, не говорим за нещо по-крайно.  Wink

# 673
  • София
  • Мнения: 17 281
Хахаха, Тонка, не знам, едно гадже само е водил у нас, докато и ние сме били там, ама тя сестра му вършее по стаите, включително и неговата, влиза, излиза, приказва, включва се в разговорите, така че усамотението е илюзия  Laughing Иначе са ходили и у нас и у тях след училище, ама докато ни е нямало, та ако чак толкова се е налагало да се натискат, е можело тогава.

Аз по-скоро визирах това, за което Сирената говори - правенето на секс в детската стая, докато ние вечеряме в кухнята примерно.

# 674
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз по-скоро визирах това, за което Сирената говори - правенето на секс в детската стая, докато ние вечеряме в кухнята примерно.
Да, и аз не съм чак толкова широкостроена. Но нямам нищо против дъщеря ми един ден да си води гаджето вкъщи, че и да правят каквото там си искат. Пък ако тя има повечко акъл в главата, отколкото са нивата на хормоните й, ще се усети, че е желателно да не си вихри страстите докато чета книга в съседната стая примерно.

Общи условия

Активация на акаунт