Chocolate slim

  • 8 520
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли го е и има ли някакъв ефект. Така като чета прави"чудеса". За това става въпрос http://bg.chocoslim.pro/azfqkbggty/Chocolate_slim_BG_brown/?utm_ … &sm_01=14.261

# 1
  • Мнения: 2 908
Поредната лъжа, по мое мнение.

# 2
  • Мнения: 14
Не мисля,че си заслужава Flutter

# 3
  • Мнения: 400
И аз така предположих, но реших да попитам. Благодаря за отговорите

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Звучи прекалено хубаво, за да е истина. Все пак има ли някой, който го е пил?  newsm78

# 5
  • Мнения: 400
Май няма никой който да го е пробвал и аз очаквам някой да се включи и да сподели Simple Smile

# 6
  • Мнения: 80
Мисля, че преди време имаше някъде публикации, че даже вреди, прекалено бързо сваляш има такива продукти, които съдържат забранени съставки и оказват влияние на организма. Ако ще правите нещо го правете по правилния начин. Всичко, което е лесно, значи нещо не е наред. Аз лично си поръчвам продукти от http://www.vokil-bg.com/store/ там винаги ще ви обърнат специално внимание в чата може да разговаряш с професионалисти, треньори и да ви дадат лични примери. Без химия има и напълно натурални продукти, екстракти от растения и т.н.
Но въпреки всичко няма такова вълшебно хапче или течност от която да отслабнете изведнъж и за винаги. Трябва и вие да положите усилия, няма нищо даром в този живот. Преди да започнете да пиете каквото и да е ,  по добре се посъветвайте и с вашият лекуващ лекар., защото може и да има реакции с други лекарства ако употребявате такива. Не си заслужава да си затриете здравето, заради проклетите кила и запомнете спортът е здраве и той е ключът към успеха.

# 7
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Не вярвам и аз. Имам една стара позната за 3,4 месеца свали супер много, кожа и кости стана, според нея е , че започнала да се храни здравословно. Според мен е глад и такива боклуци.  Peace Промяна на режима на хранене и движение му е майката.

# 8
  • Мнения: 6
Обикновено не изказвам мнения, но тук просто искам да предотвратя още някой излъган. Ползвах продукта три седмици, целта ми беше да сваля 2 кг, допълнително се и ограничавах- ЕФЕКТ НИКАКЪВ! Факт е, че момичето, което ме консултира по телефона каза, че при моето телосложение вероятно няма да сваля повече от 4 кг и е добре да закупя още една опаковка, за да задържа свалените килограми. Искам да подчертая, че и половин килограм не съм свалила, не се лъжете момичета. Колкото и да ни се иска да има такива продукти, без диета и спорт нищо не се получава.

# 9
  • Мнения: 1
Привет на всички. Прочетох подробно, какви са ви отзивите от продукта choco lite. Искам да споделя и за моя скромен стаж с този продукт. След като го поръчах ми се обади мъж, разпита ме подробно за възраст, височина, тегло и ми каза, че съм 9кг над нормата (аз си знаех за 10кг, но нищо) обясни ми подробно как да го приемам. Сутрин и вечер преди хранене по половин мерителна лъжичка. Изрично подчерта да не го използвам като заместител на нормалното хранене. Предупреди ме да не го пия с мляко ако имам алергия към млякото, също така ме предупреди да не го започвам ако имам проблем със щитовидната жлеза. По време на приема да избягвам сладки неща, алкохол, газирани напитки и бира. Каза също така, че 1курс ми е напълно достатъчен за да смъкна тези килограми. Цената на един курс е 135лв с вкл.доставка. Ок. Поръчах продукта, платих точно 135лв и нито стотинка повече. Пристигнаха 2 кутии. Пия го вече 6 ден, признавам на кантар не съм се качвала изобщо тези дни, но и не виждам смисъл да се качвам при положение, че съм си същата. Нямам никакви странични ефекти, единствено което е че намалих приема на храна (незнам дали е от продукта), от малко се засищам. Като гледам кутиите горе долу за около 40-50 дни ще ми стигнат. Ще изчакам още 3-4 дни и ще се пробвам на кантара. Ще ви пиша пак какво се случва.
P.S. Реших се на това чудо, защото след 3 месеца във фитнеса (постоянно с инструктор), свалих едва килограм (ежедневно посещение при това) и натрупах само мускули.

# 10
  • Мнения: 1
Zdravei prochetoh kakvo si spodelila s nas za tozi Chocolate slim da te popitam kakav e rezoltata ot tova imali efekt. I da pitam dali nqkoi znae prechi li tozi produkt za zabremenqvane ? Blagodarq

________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 22:37 от AnMary

# 11
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 888
Твърде скъпо за това, което съдържа. Не съм го ползвала, но от линка видях съставките му. Има други подобни капсулирани препарати много по-евтини, съдържащи натурални извлеци главно от зелено кафе или зелен чай + още нещо. Не заместват едно хранене, а са добавка и само леко подпомагат при свалянето на килограмите. Основното е диета и движение. Това дето ги пишат, че се свалят толкова много колограми е рекламен трик. Не е възможно, а и не е здравословно такава загуба на тегло за толкова кратко време. Да не говорим, че при една бърза загуба на много килограми кожата увисва и не може да се възстанови сама.

Общи условия

Активация на акаунт