Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 895
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 427
Я, то имало нова тема! Благодаря, Каролин! Косата ти е чудесна, изглежда много по- добре от предните снимки, както казаха момичетата, а цвета се е получил много добре още от първия път, представи си като стане наслагване. Снимките на другите момичета ги изпуснах. Аз си направих етажи(много са ми писнали), но сега косата ми стои много по- добре. Лятото и аз ходя вързана или на кок с гъба(защото друг не умея) или с шнола щипка. Установих, че моята коса в момента има по- голяма нужда от протеин, отколкото от хидратация, като я измих с Лореал абсолюта стана разкошна, то от него коя ли коса не е. Много ми изсветля косата, та се чудя следващия път дали да не мацна една 5-ца на корените, че 4-ка май ще дойде тъмно, но ще мисля още.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мерси за темата, bouquet bouquet bouquet дълга ми е косата,навън винаги я нося пусната,в къщи съм вързана.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Чаровна, най-накрая да ти отговоря Grinning
Ползвала съм Oil серията на Matrix - първо маслен шампоан и балсам, а след време и само шампоан в розова опаковка, за тънка коса. Какво да ти кажа - не са лоши продуктите. Аз вече не знам какво търся при козметиката за коса - и професионални, и дрогерийни, и органични купувам. Ако един шампоан не ми дразни скалпа и измива прилично - става. Та тези ставаха.

А иначе последно купих два шампоана на Wooden Spoon и две органични маски на Dr.Konopka`s. В био период съм явно.

През лятото съм основно с вързана коса. Прибирам я на небрежен кок или висока опашка, зависи какво позволява дължината ѝ. Често нося и шапки, всъщност тогава я оставям пусната.

# 18
  • Мнения: 18 562
Цитат
Каролин!! Прекрасна си, прекрасна. Страшно много ми харесва, най най най красивите ти снимки до сега !  Love Каква боя беше взела? Ти писа, но не мога да се сетя.
bouquet bouquet bouquet Hug
Garnier Color Sensation 4.60-тъмно червено кестеняв

# 19
  • Бостън
  • Мнения: 13 559
Ondine  Hug Отивам да ги пробвам!
Скрит текст:
От хАмериканските пощи по-бързо нЕма!
https://drive.google.com/file/d/0B3rftDL5cy4HR3M0VlRvNEhLa2c/view?usp=sharing

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 00:21 от Agent Provocateur

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Каролин, цветът ти е станал чудесен - и косата - разкошна! Благодаря за темичката!

Косата си връзвам с разни видове облечени

и съблечени ластици. Току-що си купих този


Обикновено пускам кичури свободно (или те се освобождават), нещо такова се получава, кога един кичур, кога - повече, както се случи.


Ползвам и някои щноли, ама рядко харесвам някоя, която да се окаже и удобна на това отгоре. А, имам и някакви ластици с камъчета, ама и тях слагам от дъжд на вятър.

# 21
  • Мнения: 3 027
Благодаря за темата  bouquet
Всички ластици и шноли, които сте показали използвам и аз. Почти не ходя пусната, а е голяма грешка. След проблем със скалпа, дерматоложката ме посъветва да не я връзвам въобще....много помагало за оредяването ( особено отстрани на челото, над слепоочията)
 Аз прически си правя всякакви, само това небрежно кокче не се научих бе, въобще не ми се получава...в тая връзка, ако качи някой клипче, ще съм много благодарна  bouquet
Чаровнице, понеже знам, че използваш - препоръчай някой финиш за блясък. Предпочитам олио, което хубаво да заглажда  newsm78

# 22
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
Agent, дано ти хареса и на теб.  PeaceПиши отзив, какъвто и да е!

# 23
  • Мнения: 3 780
Agent, дано ти хареса и на теб.  PeaceПиши отзив, какъвто и да е!

И аз ще чакам за отзиви за продукта на Фрида. Вчера гледах в Уолмарт цялата серия и не можах да си избера продукт, толкова са много. И цените им са поносими.

Аз на работа и за пред хора ходя с пусната коса. Вкъщи и на пазар - с хваната с ластик на върха на главата. Моята коса е страшно права, гладка и мека и се изплъзва от всякакви шноли, на кок не може да стои по същата причина, а и лицето ми не е с правилни черти и изглежда по-добре с пусната коса.

Опитвам се да я изравня и подхраня и искам да постигна дължина до средата на гърба, но да е здрава, а не проскубана метла.

Каролин, страхотни коса и цвят, но на мен и старите ти снимки също ми харесваха. Косата ти е здрава, гъста и плътна, на всеки се е случвало да има фризьорски несполуки, но тя косата си расте.

# 24
  • Мнения: 5 060
Навън рядко я нося вързана, защото не мога да си докарам нито опашка, нито кок за пред хората.
Имам гъба и нея не мога да си сложа. Гледам, гледам клипчета, при тях изглежда фасулска работа, но като започна аз, резултатът е нулев.

# 25
  • Мнения: X
El_83 имам само две неща за блясък.
Едното е мини крема на алтерна за блясък.Отдавна свърши тази мини опаковка.Другото е спрея на чи rose hip oil.Води се за блясък уж.Още не съм го пробвала.Пазя си го за морето защото е със слънце защита.
Маските и балсамите дават страхотен блясък и продуктите с тази насоченост са излишни.Все ги гледам и се каня да си поръчам , но се отказвам винаги .

# 26
  • Мнения: X
И според мен от продукти за блясък няма полза. Когато косата е здрава, обгрижвана и се ползват хубави продукти, бласък си има.
Разбира се и когато е по-тъмна на цвят  Grinning
Сухата и изтощена коса винаги стои по-матирана и безжизнена от хидратираната и подхранена такава.

# 27
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Здравейте , момичета !  Hug Следя темата от мнооого , мнооого време , но досега не съм се включвала .. Време е да поправя тази грешка .  Wink
Като цяло съм малко страхлива на тема експерименти с косата ( или поне в последните години ) , та не съм правила кой знае какви неща с нея . Била съм на руси кичури ( това преди 10 и повече години ) ии май това е  Mr. Green
Косата ми е средно кестенява , но се боядисвам с 4-ка , да ме пита някой защо . На етажи , почти права , само в краищата си стърчи накъдето си иска .
Бях си отгледала коса до кръста , но какво ми прищрака миналата година и я отрязах до раменете + че й направих червено омбре  ooooh!  Харесвах се , но косата ми се изтощи много , защото се наложи обезцветяване.. Поддържах го може би 7-8 месеца и го покрих с тъмна боя ..
Сега се опитвам да я пускам отново дълга , но става доста трудно и бавно , понеже я тормозя много с преси и сешоари .. Има и един момент , в който пък решавам , че искам къса коса и я подстригвам повече  Mr. Green Абе и аз не знам какво искам , май , май  Laughing
Понеже работя в сферата на ресторантьорството и косата ми в 90% от времето трябва да е прибрана или на опашка или на някакъв кок ( понеже съм с две леви ръце и друго не мога да правя  Mr. Green )

Сега съм за боядисване и си взех боя на Syoss , естествено 4-ка , но видях косата на  Каролин Бингли ( страхотна е  Heart Eyes ) , та се зачудих дали , ако се наплескам и аз с тази боя ще ми се получи на тъмната коса  newsm78 Какво мислите?

П.С . Пускам снимки на косата ми преди да си направя омбре и след като го направих . Не ме цитирайте , ще ги изтрия по-късно  Hug
http://prikachi.com/images.php?images/814/9132814g.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/813/9132813u.jpg

# 28
  • Мнения: 2
Здравейте,
Най- добре и модерно е да сме естествени.

# 29
  • Мнения: 18 562
Слънчице,добре си дошла при нас!
Звучиш малко като мен и аз съм същата,пускам,режа и така.😃
Ако косата ти сега е като на 2-та снимка(основния кестеняв цвят е доста по-светъл от моя),ще стане,почти съм сигурна.На 1-та снимка косата ми се струва черна.
Понеже и аз бях с червено омбре и обезцветяване добре те разбирам.Но много ми се искаше червено и я боядисах цялата.И засега смятам да поддържам този цвят(макар,че знам колко е капризен).

Мила, много ги харесвам тези ластици от 90-те  Grinning и са супер удобни

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 16:01 от Каролин Бингли

Общи условия

Активация на акаунт