Искам да кажа...(125)_05.06-11.06

  • 97 491
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 960
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Пфу,ми к'во да ги правя сега тез животинки  Rolling Eyes
Да ги метна в един плик и във фризера,освен,а? Морските...казвайте,моля!

# 961
  • Мнения: 4 188
Тоя с космите е синът, а другите крака са на дъщеря ми. Никъде не съм казала, че показвам мои крака. Казах, че ще покажа едни крака.
Сигурен бях, че не си ти. Ама сте махнали космите,ние още не сме newsm78

# 962
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пфу,ми к'во да ги правя сега тез животинки  Rolling Eyes
Да ги метна в един плик и във фризера,освен,а? Морските...казвайте,моля!
Свари ги сега, пък утре ще ги приготвяш нататък.

# 963
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Пфу,ми к'во да ги правя сега тез животинки  Rolling Eyes
Да ги метна в един плик и във фризера,освен,а? Морските...казвайте,моля!
Свари ги сега, пък утре ще ги приготвяш нататък.
Ех,бе,значи...подозирах,че така ще стане  Crossing Arms
СветЪлчо,мерси  Hug.Ама да не им скърша хатъра на младите,знаят,че обичаме,донесли ни... Heart Eyes

# 964
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пфу,ми к'во да ги правя сега тез животинки  Rolling Eyes
Да ги метна в един плик и във фризера,освен,а? Морските...казвайте,моля!
Свари ги сега, пък утре ще ги приготвяш нататък.
Ех,бе,значи...подозирах,че така ще стане  Crossing Arms
СветЪлчо,мерси  Hug.Ама да не им скърша хатъра на младите,знаят,че обичаме,донесли ни... Heart Eyes
Ама защо ще им скършваш хатъра? ти ги свари, за да си сигурна, че няма да се развалят, пък утре ще ги доготвиш - салата, панирани - както ги обичате.

# 965
  • Мнения: 3 868
Даун, браво на момчето ти!
Джена, ако не ги свариш, ги хвърляй.

# 966
  • Мнения: 18 036
Джена, само ги залей с непълна чаша бира и слагаш на котлона, недей с вода и не до горе. Като се разтворят са готови. Много бързо става. Така вече можеш да ги съхраниш Peace

# 967
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Сложих ги, благодарско,момичета  chef

# 968
  • Мнения: X
Мидите по френски ги обичаме.
Измити, почистени, в дълбока тенджера. 2 чаши бяло вино. Няколко скилидки смачкан чесън. Щедра бучка масло. Зелении на ситно. Да покъкри под капак, докато се отворят добре и са готови. Сосът е вълшебен.

# 969
  • Мнения: 6 735
Ох, както съм на череши и вода, мидите на Сбъдваща ми замирисаха даже Flutter

# 970
  • Мнения: 4 188
Ох, както съм на череши и вода, мидите на Сбъдваща ми замирисаха даже Flutter
Пълни са с пясък и водорасли, недей страда. Голяма гнусотия. Вземи си готови изчистени.

# 971
  • София
  • Мнения: 7 126
Обожавам миди, варя ги и след това ги обърквам с масло, чесън и копър, поливам с лимонов сок.

# 972
  • Мнения: 4 188
Обожавам миди, варя ги и след това ги обърквам с масло, чесън и копър, поливам с лимонов сок.
С космите ли #Crazy Не ги ли чистиш #Crazy

# 973
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз преди не бях по мидите, обаче сега с тази бременност в началото само морско ми се ядеше Crazy И нали бяхме по моретата лятото, то не бяха миди, октоподи, раци, рапани - абе, каквото имаше - ядох Mr. Green Особено мидите, приготвени както Сбъдваща ги е написала, страшно ми харесваха. Това лято да видим, като вече не съм бременна, дали ще ми харесват пак.

Гледам Джо Блек. Брад какъв е младичък Simple Smile

# 974
  • Мнения: 22 036
Джена, не е трябвало да ги пипаш до другия ден. Нищо им няма за една нощ в хладилника. Ако си ги сварила вече, исвади ги от черупките и по Сбъдваща, или панирани. Аз ги обичам с чили сос, ама много хляб поемат Simple Smile.

Мина ми малко нервата от снощи, а и детето разбра, защо ми е на 100% вниманието, когато разхождам добитъка. С баща му все ме подиграваха, че съм параноичка. А аз не съм, просто преценявам обстановката и наблюдавам животинките.

Сдобих се с домашна помощничка Simple Smile. Един приятел има фирма за почистване. Голяма е и чистят офис сгради, училища и подобни. Търси от около месец супервайзър и няма много кандидати. Посъветвах го да пише в една фейс бук група и се появи девойка, Новозендландка, която отговаря на всички условия, освен, че няма книжка. Може да кара, но не може да си плати изпита в момента, защото е без работа. Предложих им, ако се харесат, аз да и платя изпита, а тя да ми "върне" парите с чистене в къщи за няколко седмици. После, ако ми хареса, мога и да продължа да я наемам.

Ще трябва да карам с нея известно време, на аз така или иначе карам с детето, та няма да ме натовари, само ще се сменят.

Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 04:27 от Down Under

Общи условия

Активация на акаунт