Априлчета 2017 - Тема 2

  • 43 065
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 137
И аз използвам продуктите на Аквасорс, откакто каката стана на 2 години си има ритуал всяка сутрин по една Зелена енергия и по една коластра. Ако има проблем, увеличавам дозата. Зелената енергия съм я пила и аз при физически натоварвания. Взимам от позната дистрибуторка, а централният офис ми е много удобен, защото е до училището на каката.
ditmade, и аз засега съм доволна от Чиполиното,  което взех. Много лека и удобна за превозване в колата и лесна за сглобяване и разглобяване.
Памперси не сменям нощем. Вече малката ака по веднъж на ден, но стабилно. Почти винаги омазва всичко.
Тази седмица бяхме на консултация. БебКа е 6 КГ и 57 СМ вече. Много яко наддава. Пореден месец е качила 1200 г за месец само на кърма. Препоръча ми педиатърката да минем на 6 хранения и да Й давам вода. Иначе каза, че приличала на бебе от реклама за бебешки пюрета. hahaha Голяма бабанка е.  Heart Eyes За щастие нямахме проблеми с ваксината.

# 301
  • Мнения: 3 422
Момичета, изпуснах ви. Имаше неприятен инцидент в семейството и не ми беше до интернет. Сега почвам да се съвземам и ще се върна да прочета темата.
да знаете как и кога може да се прехвърли майчинството на бащата, в НОИ ли да питам  newsm78 пресират ме да се върна на работа от есента и се чудя бавачка или ММ  newsm78

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Мече, съжалявам за инцидента. За майчинството не съм на ясно.
Моята бебка днес е много крива. Мрънка, плака, мъчиха я колики... Направи 2 дрямки по 10 мин. Кисела е, а не заспива за повече.

# 303
  • Мнения: 1 049
Пумичка, браво на вас, добре папа значи момичето!  Grinning
Мече,  Hug Дано бъде вкъщи всичко наред. Неприятна ситуация с работата ти. Не знам как бих постъпила на твое място. Ако мъжа ти би могъл да се справи, може би е по-добрия вариант, отколкото чужд човек, да не говорим че докато намериш читав, сигурно хич няма да е лесно.

# 304
  • Мнения: 250
Момичета,кърмата в хладилник 24 часа ли е годна?  newsm78 Също ако я сложа в хладилника, след това как се притопля?

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 08:31 от Lilly9209

# 305
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз я държа до 48 часа и я топля в съд с гореща вода от чешмата (не вряла).

# 306
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Момичета мога ли да къпя детето 2 пъти на ден, примерно сега на обяд само с водичка, да се поохлади малко, че много се поти, при нас е страшна жега

# 307
  • Мнения: 1 341
Кърмата може до 3 дни в хладилник. Нищо не и става пробвала съм. За да се стопли или размрази единствения начин е в топла вода.
Нелегална защо да не може два пъти да къпеш, аз не къпя вечер а на обед за да я разхлаждам, след това хапва и заспива.
Аз да се оплача малката ми се е подсякла на вратлето. Намазах я с судо крем, дано са подейства.  Praynig

# 308
  • Мнения: 250
Лили, и моя шоши се е подсякал на гънките на вратлето, снощи го забелязах. То в тея жеги тези гънки са доста коварно място.  Thinking

# 309
  • Мнения: 351
Момичета мога ли да къпя детето 2 пъти на ден, примерно сега на обяд само с водичка, да се поохлади малко, че много се поти, при нас е страшна жега
Можеш, разбира се. Даже ако имаш къде да сложиш водичка да се стопли на слънце, може слънчеви бани да си правите. Даже е и полезно. Ние си правим двамата на терасата, супер ободряващи са, че и ние сме на последен
етаж и адска жега 😎

# 310
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Оо да ще пробвам мерси  Wink ние се бяхме подсекли зад ушичките, но я хванах на време, мазах със судото и през другото време с бочко хидратиращия  и се оправи

# 311
  • Мнения: 278
И на Бояна преди 2 седмици й се беше подсякла вратлето - много гадно  Sad Тоест имаше раничка на едната гънка, не знам дали на това му се вика подсечен. Судокремът не помогна обаче, с най-обикновена бебешка пудра се оправи за един ден.
Аз да я похваля - днес за първи път я водихме на плаж  sun Страшно много й хареса - усмивката не слезе от лицето й  Heart Eyes Стоя си в коша от количката на сянка, изкарах я на слънце само за една бърза снимка и то след 16 часа. А иначе шасито не посмях да го дотътря на плажа, че да не се напълнят с пясък лагерчетата. Някой тикал ли е цялата количка на плажа?  newsm78

# 312
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, аз. Не сегашната ми количка, но с батковците. Нищо им нямаше на лагерите, но придвижването по пясъка е голям зор!

# 313
  • Мнения: 1 341
Марти, казваш судото не помага а??
Лили ти с какво мажеш?
Аз със судо мажа, тя няма раничка, но не искам да става. Затова до утре ако не подейства ще пробвам твоя метод с пудра.
А вашите деца започват ли да си изграждат рвжим вече. Моята кокона уж поотрасна хахха но вчера за цял ден поспа има няма два часа. А днеа не мога да я събудя, веме се чудя дали ще спи през ноща  Naughty

# 314
  • Мнения: 345
Дърпаме си количката по плажа винаги, и с баткото имах подобен модел, големи "задни" гуми, които позволяваха това. Количка по плажа няма как да се бута, но може да дърпаш - аз обикновено я вдигам леко на задните две гуми, така че предната да не опира и я дърпам с две ръце. Ходя на заден ход. Не съм имала проблем с пясъка.
Мм отскочи до Холандия и се връща утре, аз си бях с двамката, съвсем спокойно и лежерно си изкарахме неделята. Бяхме няколко часа и в парка. И аз по темата от оня ден - все едно винаги сме били с беба  Heart Eyes
И на мойта шушка вратленцето и е зачервено, засега не го пипам.
Децата заспаха, аз си сипнах едно плодово, газирано слабо-алкохолно винце и си гледам един музикален фестивал по ТВ. Пълен релакс. Имам да правя 10 други работи, но са свързани с домакинска работа и ще почакат  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт