Лятото още нещо се бави, но мамите от ИБ правим планове за весели летни забави

  • 35 324
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Супер е, ама аз съм много дървена в ръцете, абсурд да направя такова нещо. Между другото във Фейса ми излизаше реклама на някакви картонени къщи за по 12-13 лева, на 3 етажа, без малко да поръчам една. Но пусто няма къде и нея да сложа.

# 226
  • Мнения: 39 444
Ма ти да не мислиш, че това аз съм го правила. От кръжока кунки у гъзунки съм. А въображението ми е под критичния минимум.

# 227
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мдааа и аз я видях къщата. Много ме впечатли. Лиглата обаче ще разсмърцъфърца подобно нещо за половин час. Много е способна. Повече от батко си. Една кукличка Маша от тези малките пластмасовите и отчупи ръката на втория ден. Crazy
Вкъщи мъжо е с творчеството напред. Аз правя проекта-рисувам, пиша и обяснявам. Той изпълнява. Много оригинална костенурска черупка направи на Слав миналата година. Цяла нощ я беше лепил и боядисвал за един празник с костюми и мога да кажа, че нашия беше от най-оригиналните и то с подръчни средства Whistling

# 228
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И аз се впечатлих от къщата, много е хубава  Heart Eyes

Мецо - демек, ако е достатъчно нисък пролактина може и да си овулирам, но същевременно да е достатъчно висок за кървене, така ли да разбирам?

# 229
  • Мнения: 39 444
А бе ти що така питаш от вчера  newsm78

# 230
  • София
  • Мнения: 23 172
А бе ти що така питаш от вчера  newsm78
сигурно вече детето спи повечко, посъбрали са сили и те са стигнали до секса  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 39 444
И вика- за един прЕател питам  Mr. Green

# 232
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
 Joy hahaha Joy
Детето не спи повече, ама мерака се върна. Което ме навежда на мисълта, че и хормоните са се понаместили. ММ иска по-бързо да действаме за второ, пък аз още не съм сигурна, че искам толкова малка разлика между децата (това в случай, че изобщо стане по порочния начин). Основният ми страх е да не се наложи пак да се пазя заради контракции и да не мога да се грижа за Йоан.

# 233
  • Мнения: 4 087
Аз и с пролактин 1200 овулирах, та не лежи на таз кълка с пролактина  Joy Joy  Истоирията познава мноооого породени деца, не е страшно да ти кажа, даже на мен ми се види по-добрият вариант, ама на кой как му се случат нещата.......

# 234
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче Грях ми е на душата, ама да гледам тодлър и да съм бременна не си го причинявам повече. Не че времето не лети, но дай си време още. С две е още по-забавно, ама нерви да имаш.

# 235
  • Мнения: 4 087
То много зависи какво ти е първото дете, ако всички са ми като Ивейн и тризнаци нямам проблем да изгледам и да родя наведнъж, ама пък съдбата едно дава, друго взима.......та Божа работа.

# 236
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фейче, при теб поне има 3 години между ражданията. ММ ми говори за сливане на майчинствата.
Иначе каквото отгоре е писано, аз съм безкрайно благодарна и щастлива, че имам Йоан. Да ми е жив и здрав, това ми е най-важното, а ако успеем да го направим батко някой ден ще е чудесно.

Прахче - не мога да се оплача, падна ми се спокойно дете. Колики като цяло не съм разбрала какво са, двете зъбчета ги изкара с няколко дни мрънкане, пу-пу. Започна и да хапва малко повече, пак е малко труден с яденето, но може би аз се втелясвам повече. Иначе пълзи, изправя се и ходи по мебелите и вече не мога да го оставя и една минута без надзор. Радвам се безкрайно, че е толкова енергичен, защото щях много да се притеснявам, ако беше с по-лежерен темперамент (заради всички лекарства, които пих през бременността), но като всяко дете и той си иска своето и просто не виждам как ще оставя прохождащо дете, за да легна и да се пазя.

# 237
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да ти кажа малко са като твоето дете. Повечето към 2 годишни стават огън. За мен идеалната разлика е около 3 години, но пак зависи от детето. Аз не бих си го причинила с породени деца, ако мога да избирам разбира се. Ако се беше случило нямаше да го махна.
 Пънче направи както го чувстваш, но да знаеш, ако избереш да са породени ще ти трябва повече помощ. Познавам майки с такива дечица и не малко се справят отлично и сами, но им е адски трудно.

# 238
  • Мнения: 4 087
Е то всяко дете си има номера, аз не познавам такова без , вкл и моето, ама не мога да кажа, че не мога да гледам още покрай нея и че ми идва в повече/има такива дни в повече, ама то и тийн да стане не си представям да е вечно изрядна и послушна  Joy hahaha/. Гледаме си я абсолютно сами, нямаме кой да ни помага, понякога е сложно с организацията, ама не повече от на другите родители. Имам познати и с по едно дете и с по две още семейства, които им помагат и пак не могат да се оправят. Имам и  приятелки, с деца които буквално им изпиват силите, аз не мога да кажа че е такъв случая. Но пък си има други причини да не са породени, та така......всеки си преценя възможностите, ситуацията.

Пънче, ако само физическото ти състояние те спира и си готова иначе емоционално и психически и се чудиш, най-добре питай гинеколога рано ли е , късно ли е  Peace

# 239
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Аз не бих си го причинила с породени деца, ако мога да избирам разбира се.
Аз също, категорично. ТМ хубаво говори за сливане на майчинства, ама дали си дава сметка, че основната грижа и нерви ще паднат на теб?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт