Искам да кажа ... (127)_19.06-25.06

  • 74 600
  • 898
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 11 693
Някой пазарувал ли е от трендо.бг
Сега ми излезе като реклама - сандалки, кецки задраскани цени от по 100-тина лева намалени на по 15-20 лв.
Нещо съмнително ми изглежда  newsm78
Райче, виж снимки в нета. Аз харесвам декорация с камък, но малка част. Въпрос на вкус  Peace

# 601
  • Мнения: 4 188
Имам дилема и искам съвет /дилема ли е всъщност когато са 3 варианта!?  newsm78. Та ще освежаваме хола, имам една голяма празна стена която мислех да е тапет или 3 д пано, майстора предложи някакви камъни  Confused Никак не си представям нещата на теория, дайте съвет, че трябва да се спра на нещо  Praynig
Виж декоративните италиански мазилки на Ойкос https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0 … =1353&bih=612

# 602
  • Мнения: 12 993
Райче, колко е голяма стената? Ние имаме една 2.60 на 2.40, която ще е от ахат, който ще е поставен на нещо, като скара и ще е осветен от вътре. Самият камък е невероятно красив, като картина е, нямам търпение да го видя готово. Това обаче си е играчка, може и без да се осветява, пак ще е красиво и не е казано да е ахат, в София ходихме да избираме в една фирма и имаше страхотни неща- мрамор, гранит и други, дето сефте ги виждам. За стена като нашата самия камък е около 2500 по памет, ако имаш и добрърр майстор да го направи ще е ефектно. Като стане нашата ще я покажа да си кажете мнението:)

Тарти, благодаря! Свалих и Милениум, заредена съм:)

# 603
  • Мнения: 4 188
Жаки, а в баня знаеш ли как стои, свят шъ ти се завърти сестро. Само че не е ахат, а оникс. Joy Joy

# 604
  • Мнения: 12 993
А да бе, оникс беше Crazy Обърках се аз, много бяха:) Баните ще са травертин, също много красив. Ама обработен не грапав и с дупки. Аз как обяснявам, не е истина. Мога да фалирам средноголямо каменарско ателие, ако ме цанят за продавачка:)))

# 605
  • Мнения: 4 188
А да бе, оникс беше Crazy Обърках се аз, много бяха:) Баните ще са травертин, също много красив. Ама обработен не грапав и с дупки. Аз как обяснявам, не е истина. Мога да фалирам средноголямо каменарско ателие, ако ме цанят за продавачка:)))
Травертино подхожда за хол повече, не го слагай в баня. Дупките ще се напълнят с дрън-дрън, да не казвам с кво, и няма изчистване. Оникса е за баня, на скара, със задно осветление, божествено е.

# 606
  • Мнения: 12 993
Няма дупки нали казах, напълно гладко е с полирана повърхност. Имаме близък ,който това работи, всичко е правено и проверено във времето, нищо с нищо няма да се пълни. За жалост не са големи баните и няма възможност за скари и осветяване. Айде лека, че осъмнАхме:)

# 607
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 799
аз съм с травентин и в хола и в банята. Полиран и след това силван. Повече не бих си го причинила. Камъкът е варовик и се търка (особенно от колелата на столовете в офиса)

# 608
  • Мнения: 14 323
Добро утро!
И аз съм във възторг, че днес е петък! И братчето ми има рожден ден, да ми е жив и здрав, довечера ще празнуваме.

# 609
  • Мнения: 22 036
Али, да е жив и здрав.

Кога ти е изпита?

Аз се събудих в 2 през нощта, болна Sad. Дано да ми мине бързо, защото имам много работа. Днес останах да работя от вкъщи, но хич не ми е добре.

# 610
  • Мнения: X

Някой с мнение за хотел Амбасадор на Златни пясъци?

На чудно място е с много зеленина и на няколко метра от плажа, но не знам в какво състояние е в момента. Иначе е по-възрастен от мен.

Не мога да спя изобщо тези дни и даже в леглото не ми се лежи. Качих се към 5 и нещо на покривната тераса да пия кафе и какъв изгрев видях, не е истина направо.

Даун, и мен ме боли гърлото и ухото. За втори път за един месец. Не мога да разбера всяка година в началото на горещините се разболявам и после цяла година трябва да симулирам пред доктора за болнични.

# 611
  • Мнения: 22 036
Сесили, провери дали е реновиран, защото е много стар хотел.

Чек, яд ме е, защото за първи път се ваксинирах тази година и явно няма ефект.

# 612
  • Мнения: 14 323
Даунче, не знам още, чакам дата. Да се оправяш бързо  Hug

# 613
  • Мнения: 22 036
Ще го вземеш  Hug.

Да ви се оплача: Смятам да си закрия фейс бук акаунта  Crossing Arms. Днес получих покана от страница Новини за трета възраст (Seniors news). Възмутена съм  Joy.

# 614
  • Мнения: 1 794
 Hug Hug Hug

Момичета,закъснявам! Shocked  НО ВИ ПОЖЕЛАВАМ ПРЕКРАСЕН ДЕН!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт