Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 950
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 863
Лиике, ми на Крит ко ше праиш с диетата чадо, аз тъкмо се зарадвах, че много се задържахме тоз път на режим с теб hahaha hahaha
Аз на плодовия съм яла до сега
З кафе с кокос
О салата маруля, салата зеУе и по малко от 100 гр ядки
СЗ чакам да стне 16 и нападам една диняяяя
В не знам, писна ми от тия умити никакви манджи божеееее #2gunfire
Аз нищо не съм яла до този момент и не ми се яде  Cry но пък и май не отслабвам особено  Laughing

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 863

Става, ама гледай да не се тъпчеш много там да не върнеш сваленото, иначе като си дойдеш ще ти кажа до кой ден сме.....а за това кой не ни харесва няма каво да говорим, ние си знаем, че сме красиви, отслабваме за здраве hahaha hahaha
Точно тъй си е последното  Laughing  Hug Hug Hug

# 137
  • Мнения: 3 347
Малко ме е фанала липсата ,но ММ дойде снощи за 2-3 дни и като го отпратя по адекватно ще се включа  Hug,не ми пишете отсъствия  Wink.

# 138
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Малко ме е фанала липсата ,но ММ дойде снощи за 2-3 дни и като го отпратя по адекватно ще се включа  Hug,не ми пишете отсъствия  Wink.
Няма, няма.  Flutter
Простено тий, пУ извинителни и Уважителни причини,  Mr. Green

 Hug

# 139
  • Мнения: 1 617
Момичета, особено бургазлийките,

И сега за да не е спам, нещо по темата. Цял ден бях само на вода (така се случи) и то основно следобяд пих вода. Като се прибрах освирепяла, хапнах де що видя. Тепърва и кафе ще пия, за да не заспя.

# 140
  • София
  • Мнения: 11 119
Че защо да не заспиш? Я, лека нощ.  Hug И защо така гладуваш?

# 141
  • Мнения: 1 617
Така се случи, Жгмъци, не съм гладувала умишлено. Бързо наваксах после...не че е правилно де. Ти на работа ли си?

Съншайн, стискам палци да се подобри Малчо и да ви се размине болницата! Бързо оздравявайте!

# 142
  • София
  • Мнения: 11 119
Почивам и утре също, кеф! Mr. Green

# 143
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Съншайн, горкото детенце, дано бързо се оправи  Hug Praynig
Имах странна сутрин - телефонът ми угасна и ни вопъл, ни стон. Отидохме до магазина, от който го купих и момчето там ми го 'събуди' - натисна комбинация от копчалъците и тръгна. Така си отдъхнах  Whistling

# 144
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Имах странна сутрин - телефонът ми угасна и ни вопъл, ни стон. Отидохме до магазина, от който го купих и момчето там ми го 'събуди' - натисна комбинация от копчалъците и тръгна. Така си отдъхнах  Whistling
Ябълка ли е?  Mr. Green И на мен ми се случи една събота сутрин, Мм натисна и той някакъв комбинейшън и светна.  Crazy И аз си отдъхнах.  Joy
При моя, се сетих преди да угасне, че бях забелязала, че беше запецнал докат прай няккъв ъпдейт, Whistling

# 145
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мне. Ръб. Mr. Green
Скрит текст:
самсунг галакси s 6 edge

# 146
  • Мнения: 487
Съншайн,бързо да оздравява детенце  Praynig
emkasemka ,ако не беше наваксала,щеше да ти се брои за воден  Laughing
жгмъц ,два поредни почивни дни!!!Супер! Hug

# 147
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Мне. Ръб. Mr. Green
Скрит текст:
самсунг галакси s 6 edge
Joy хохохохо, и на ММ, ама 7 цата. Ся кат ме бъзика с мойта гнила ябълка, ша го "удрям" по ръбЪ,  Joy
 Heart Eyes  Heart Eyes

Ееххоуу, де сте уа?

Семке, пи ли кофи?  Flutter

# 148
  • Мнения: 28 661
Тук съм!
След обяд ядох диня!
Сега ще правя салата щото съм освирепяла! chef
На щерката и на ММ са гнили ябълки, ич не ми допадат! Sick

# 149
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Тук съм!
След обяд ядох диня!
Сега ще правя салата щото съм освирепяла! chef
На щерката и на ММ са гнили ябълки, ич не ми допадат! Sick
Аз много си я обичкам, нали е и розова,  Blush  Heart Eyes

Утчет приет,  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт