Некоректна туристическа агенция TravelBazar.bg

  • 4 503
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Да направим колективен съдебен иск докато не закрият фирмата, а от КЗП ми отговориха, че само имат право да санкционират, а не да връщат пари на потърпевшите.

# 16
  • Мнения: 7
Вчера се свързах по телефона със собственика на Мадес Груп и той каза, че нямал нищо общо, имал е договор с въпросната Ели до 12.2016 год. Трябвало да се пуснат жалби до полицията, защото същата била заключена вече. Накой знае ли нещо повече?

# 17
  • Мнения: 4
Така е в България, измамниците са защитени , а измамените да  "хванат босия и да му вземат цървулите", не съм и очаквала друго, макар че не съм получила още отговор от КЗП.  Даже и да се организираме да съдим Травел Базар БГ, какво ще постигнем, кого ще съдим и кой ще ни плати. Въпреки всичко съм  "за" , ако се организира.

# 18
  • Мнения: 2
Отначало собственика на Мадес твърдеше че няма нищо общо с Травел базар, а сега че е имал договор с Ели от Травел базар до края на 2016 година и затова не носи отговорност за 2017 г.Давам телефона си за връзка за колективен иск или жалба до прокуратурата -0899851205 Кирил

# 19
  • Мнения: 4
Съгласна съм и  аз да направим колективен граждански иск в прокуратурата против Травел базар БГ. ЕООД. Въпроса е кой ще го организира, като сме пръснати из цяла България, като трябва да се хване адвокат който да движи делото.Въпреки всичко  давам телефона си за контакт -   0899323203   Славка

# 20
  • Мнения: 1
Вижте това  http://www.bg-mamma.com/?topic=697541
Мадес груп не са безизсвестни, а този който уж им е шеф Манол Иванов и прехвърля вината е измамник от 90 години, бивша мутра и рекетьор

Общи условия

Активация на акаунт