Ваксина ДТК и Aerius

  • 7 286
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Не знам до колко ще съм ти полезна, но ще споделя моя опит.
Моят син има алергия от известно време, която още не можем да установим от какво е точно. Давам му сироп Piriton, не знам дали има нещо общо с Aerius, но тук това ползват. Освен това третирам кожата на ръцете със специален крем. Имахме реваксинация с ДТК и полиомиелит преди по-малко от месец плюс ваксинация за менингит С. Отидох с настройката, че ваксина няма да ни бъде сложена, тъй като сме с алергия и пием лекарства за това, но каква беше моята изненада когато ми казаха, че това не било проблем. Информираха ме, че ваксина не било препоръчително да се слага само ако детето било с температура. Така рухнаха моите представи, че при алергия или хрема ваксина не се слагала.
Бих ти препоръчала, да не отменяш ваксинацията, преди да си се допитала с вашия лекар. Аз за малко щях да канселирам нашата, но реших да отскоча и да ги информирам лично.

# 16
  • Мнения: 8 585
@м_е_р_и
Да, така е.
Благодаря  Ви за споделените впечатления.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 916
И аз благодаря на всички за мненията.
Малката наистина в момента е добре, въпросния Аериус го пие повече от 10-на дни, може би ще и го спра...
А за храните шоколад, ядки и мед не съм и давала, също и ягоди, абе уж се съобразявам с каквото мога, ама ако е от полените, а в момента всички тополи цъфтят... дано го израсте.

Още веднъж ви благодаря, а във вторник сме при личния лекар, тогава той ще реши дали да и поставим ДТК.

# 18
  • Мнения: 4
imam momi4ence na 5 i polovina ima studova alergia predpisaha i Aerius ot studenoto se izpri6tva po buzki race i kra4eta imate li mnenie kakvo 6te me savetvate

Общи условия

Активация на акаунт