готини сандалки в пловдив - кьде

  • 1 283
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 987
ми това е - нещо не мога да намеря нещо дето да ми грабне окото още щом го видя. обилокила сьм почти всички магазини в града , но.... Sad
ако някой е видял нещо интересно и готино да казва , че вече става топло . тьрся и за момче на 1.6 и момиче на 5.

# 1
  • Мнения: 962
Proveri li vav Hipo,6tarkel ili Visvitalis??

# 2
  • Мнения: 987
аха , и по " младежка" и по главната ,и в " Касида" ,
днес ще отида до кичука - да видим там какво е положението.

# 3
  • Мнения: 959
В Кичука няма нищо интересно още.Аз се надявам на Иван Вазов в Капчица да намеря нещо.

# 4
  • Мнения: 1 006
Можете ли да обясните къде на Иван Вазов се намира Капчица - напоследък много добри отзиви чувам, но не знаех, че имат магазин в Пловдив?
А какви са цените?

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Можете ли да обясните къде на Иван Вазов се намира Капчица - напоследък много добри отзиви чувам, но не знаех, че имат магазин в Пловдив?
А какви са цените?

Не съм сигурна, но мисля, че е към колелото на гарата. Цените са към 20-25 лв.

# 6
  • Мнения: 959
Да,единия е по-близо до гарата,другия малко по-надолу.И двата са от лявата страна ако се идва от гарата.

# 7
  • Мнения: 193
на "Капчица" има и на главната, но в момента няма много модели още. виж и в Детско царство с/у пл.Съединение.а в Кичука в Барбарони-те видя ли? Peace

# 8
  • Мнения: 1 263
аха , и по " младежка" и по главната ,и в " Касида" 
Аз там съм виждала на Примиджи. Другия магазин с тяхни обувки е на "Братя Пулиеви" (ако не бъркам пресечката)
На Капчица съм виждала на много места. Нашите пролетните са от един от магазините на "Младежка"

# 9
  • Мнения: 959
След много,много обикаляне купих от Касида сандалки на дребната.Там най-много ми харесаха макар,че са по-скъпи.

# 10
  • Мнения: 193
Цитат
на "Капчица" има и на главната, но в момента няма много модели още. виж и в Детско царство с/у пл.Съединение.а в Кичука в Барбарони-те видя ли? Peace
съжалявам, но съм те подвела- това било май на "добрич", а някой да знае в нета- сайт на "примиджи" или "капчица"?  bouquet

# 11
  • Мнения: 193
След много,много обикаляне купих от Касида сандалки на дребната.Там най-много ми харесаха макар,че са по-скъпи.
а къде се намира касида?

# 12
  • Мнения: 1 263
След много,много обикаляне купих от Касида сандалки на дребната.Там най-много ми харесаха макар,че са по-скъпи.
а къде се намира касида?
Тръгваш по "Гладстон". Стигаш до кино "Космос". Заставаш с гръб към улицата и с лице към киното и тръгваш по малката уличка от дясно на киното перпендикулярна на "Гладстон". Караш все направо ииии на ъгъла се намира въпросния магазин - сградата е боядисана в синьо Peace Там има обувчици на Добрич или "Примиджи" - едно и също е.

# 13
  • Мнения: 1 263
а някой да знае в нета- сайт на "примиджи" или "капчица"? 
На Примиджи:
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html
http://www.primigi.it/inglese/

# 14
  • Мнения: 987
момичета , благодаря на всички за отзивчивостта.
вчера купих на мартин сандалки на adidas. много сьм доволна. и той си ги харесва.
само за протокола - вьв всички посочени магазини има вече сандалки , но 99% от тях са за момиченца. затова ми беше трудно да харесам и изобщо да намеря нещо хубаво за моя мьж.

Общи условия

Активация на акаунт