притеснена съм

  • 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
проблемът ни се задълбочава, затова ви моля за съвет
малкият е на годинка и половина и има много неспокоен сън,буди се,плаче, мята се и така през цялата нощ,
това продължава  повече от няколко месеца
зная,че това поведение е провокирано от нещо и открих, че проблемът е стомахчето,
то ужасно къркори, а детенцето вече само сочи къде го боли и казва "пъп бои"т.е. пъп боли,
през деня е спокойно, жизнено, играе си и явно забравяза болката, но когато го попитам "къде боли" сочи стомахчето
ядем всичко, ползваме само лъжичка,единствено пием вода с биберон, но стомахмето продължава да ври
опитвала съм всякакви храни-леки постни супички, само пюренца,ябълки, банан , но той не спира ври,бълбука точно като вулкан
обиколих доста педиатри в града,всички казват- чувствителен стомах,колики и пиите "мезим форте" сутрин и вечер по половинка
та искам да ви попитам има ли и други детенца с подобен проблем, това възможно ли е да е някакво по сериозно заболяване и какво може да е според вас
нима е възможно да има още колики  ите да са толкова силни,едва ли
искам да го заведа на "ендрокринолог" незная как се пише правилно, но във видин няма детски, затова моля дайте координати за софийски доктор
вече започвам да се притеснявам,защото според мен това не е нормално
пием сок от ананас,защото сме със запек, прях и него, но къркоренето си остана
давам му от продуктите на "Аква сорс"-коластрана, но едва ли е от нея, от днес реших да я спра и така ежедневно изключвам по нещо от дневното меню, но пак нищо 
знаете ли какви изследвания бих могла да направя за достигна до отговора
благодаря ви  и чакам вашити съвети
поздрави от мен и лек и успешен ден
ели

# 1
  • Мнения: 236
Според мен трябва да намериш добър гастроентеролог, дано някой от мамите от София ти помогнат. А за храната трябва да сте на супички без подправки, сокчетата може също да го дразнят съдържат много консерванти, затова подобре вода. Плодовете също могат да го дразнят, дори млякото. Мляко Активия е добро. Така че освен добрия гастроентеролог е много важна диетата. Той и лекаря ще ти го каже. Дано скоро да намерите лекаря, който да ви помогне.

# 2
  • Мнения: 928
И ние сме така Sad . Беше поутихнало това нощно будене и пърдене, когато не искаше плодове и плодови пюрета. Ние сме още на АМ. Сокове никога не е пил, обикновено пие шипков чай или чай от копър. От кухнята вече им дават боб, не съм и допускала, че мога да му го дам, не и на този етап. Вечер яде постна супа, а после пие мляко. Онзи ден изяде за следобедна едно плодово пюре - ябълка и шипка, и ела да видиш вечерта - отивам да си лягам и се чува едно пърдене - все едно е голям човек, после се буди няколко пъти, накрая се изака и заспа.
Сериозно съм се замислила и аз за гастроентеролог Sad . Не е нормално според мен на 1г. и 4м. да сме като на 3 м. Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 39 673
Според мен трябва да намериш добър гастроентеролог
И според мен специалиста за вашия проблем е този.
За съжаление не мога да кажа такъв специалист в София.

# 4
  • Мнения: 928
Най-странното е че го кърмих 1 година, захранвахме се късно и много внимателно. Не го храня с какво да е, а проблем има Sad

# 5
  • Мнения: 261
току-що разговарях с поредният педиатър
съботите и неделите били дни за почивка, ще се видим в понеделник, но дотогава каза "мизим форте" и "ентерол"
според него сме с някакъв липсващ ензим, който с годините ще го придобием
лекуването е само с тези две лекарства и щяло да има ефект
нужда от гастроентеролог нямаме пак според него
аз все пак чакам препоръка за такъв вид специалист в софия
а на вас, мами ви благодаря

# 6
  • Мнения: 2 006
Посети гастроентеролог!
Ентерола не се ли изписва при диария?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Виктор миналата седмица беше така, но той имаше един упорит запек от антибиотик. И се будеше по 3-4 пъти на нощ, че го боли коремчето..Но при вас може да е съвсем различно, наистина е най- добре лекар да каже.. Ние - включително и аз Mr. Green - бяхме на плодова диета плюс вода вечер около 3 дни и всичко размина.

Общи условия

Активация на акаунт