Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 28

  • 123 386
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 186
Здравейте, с промяната на сезона ми свършва и ФНД ,който ползвах до момента и трябва да си закупя нов и тук идва дилемата :/ ползвам в момента Maybelline New York Super Stay 24 Hour ,но цвета ми идва една идея светъл и смествам с ББ крем на Нивея - получавам средно покритие ,но понякога ми е трудно да го нанасям и се получава един ефект на люспички ...та въпроса ми е какво ще ми препоръчате да пробавам ? преди ФНД ползвам крем и рядко основа ,защото тази която имам е super glow и чувствам кожата си мазна с нея . И с избора на цвета как се справяте ,защото винаги при тест в магазина ми е ок и когато изляза навън или го нанеса на лицето ефекта е обратен :/

# 121
  • Мнения: 2 628
Взех Диор Форевър 35 фактор. Нанесен на лицето много ми хареса. Не подчертава порите. Ще видя как ще се държи през деня☺.

# 122
  • Мнения: 481
Здравейте дами. Пълен лаик съм в гримирането, ползвам ФДТ за изравняване на тена ( Kriolan Ultra Fluid ) и спирала. Питането ми е към по вещите в темата, една приятелка от известно време постоянно ми хвали Dermacol, имате ли впечатления от тази марка? Кожата ми е смесена бих казала непретенциозна, леко жълтеникав подтон, нямам кой занае какво за прикриване. Благодаря предварително!

Дермакол е много силно покривен фдт, не мисля, че е подходящ за твоята кожа

Момичета, тези дни минах през Бюти зоун - потърсих фдт Guerlain Parure de Lumiere ,
консултанката ми каза, че бил спрян от производство , изтървала съм този момент, вярно ли е ?

# 123
  • Мнения: 1 767
[quote author=Voxx link=topic=1002448.msg35842389#msg35842389 date=151082662

Момичета, тези дни минах през Бюти зоун - потърсих фдт Guerlain Parure de Lumiere ,
консултанката ми каза, че бил спрян от производство , изтървала съм този момент, вярно ли е ?
[/quote]
Да, така е.Доколкото си спомням има друг на негово място, но не запомних кой точно.

# 124
  • Мнения: 222
Здравейте момичета! Бих искала да ви попитам за компетентното ви мнение относно фдт за мазна кожа. Мисля да вложа малко повечко пари в хубав такъв,но не знам какъв да избера. Не искам DW,искам нещо със средно покритие и да не стои прекалено матирано. Colorstay нещо ми омръзна. Мислех си за Clinique,дали имат избор на цветове?
Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 20:06 от Cosmic

# 125
  • Мнения: 912
Аз препоръчвам Диор Форевър ⚘

# 126
  • Мнения: 222
Благодаря!Да изглежда супер!

# 127
  • Мнения: 1 602
Тук похвалиха и на Клиник евър мат май беше,аз съм ползвала само beyond perfecting,става

# 128
  • Мнения: 2 809
Самсара, аз от ББ- то на Ербориан съм изключително доволна. С мазна и чувствителна кожа съм. Някак попива в кожата ми, като хем не лъсвам, хем и на петна не ставам. След нанасянето запечатвам съвсем леко с прозрачна пудра и цял ден съм спокойна.

 Hug

Аз тествах само СС крема, и харесва ми как стои непосредствено след нанансянето, но след това се смъква за съжаление. Но не съм пробавал да запечатвам с прозрачна пудра Simple Smile
Ще тествам и ББ-то и с пудра. Благодаря за съвета!

Ани  bouquet

Аз препоръчвам Диор Форевър ⚘

Един от любимите ми евър ФДТ-ни.
Не знам защо не го имам винаги наличен, вероятно, заради цената  Grinning 

Но винаги наред с всички ФДТ-ни, които ползвам, винаги трябва да имам bare Minerals Original foundation, не го ползвам често, но ми е незаменим и любим, и ако го нямам на секундата си го купувам, винаги под ръка трябва да ми е  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 481

Да, така е.Доколкото си спомням има друг на негово място, но не запомних кой точно.

Най-вероятно guerlain aqua nude,
жалко, харесвах Парюр люмиера, този новия не ми е достатъчно покривен

# 130
  • Мнения: 2 839
Съни, Дермакол е с огромна покривност и на мен лично ми стоеше като маска. Много гъст, тежък и мазен. Аз самата съм със смесена кожа. За мен запушва пори и причинява пъпки. Не си го причинявай, моля те.

# 131
  • Мнения: 3 466
Благодаря момичета, няма да си го причиня. Продължавам да си ползвам Kryolan Ultra Fluid

# 132
  • Мнения: X
Аз препоръчвам Диор Форевър ⚘
Един от любимите ми евър ФДТ-ни.

И на мен!  Heart Eyes

# 133
  • Sofia
  • Мнения: 2 509
Някой дали успя да погледне светлите цветове на новия на Клиник - CLINIQUE Even Better™ Glow Light Reflecting Makeup? Има ли наистина светъл цвят?

# 134
  • Мнения: 238
Здравейте,има ли някой тук  да е ползвал фон дьо тена на Ланком Teint Miracle да даде отзиви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт