Лакове за нокти - 115

  • 77 579
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 571
Арабеск, много добре си се справила със снежния маникюр Heart Eyes Честит ти шкаф! Със здраве да си го ползваш и бързо да ти отеснее Mr. Green

# 736
  • Germany
  • Мнения: 919
Много ви благодаря за комплиментите, момичета. HugHugHug

Арабеск, прекрасно ти се е получило! Направо ме зареди със зимно настроение! Как направи снежинките?

Супер е и шкафът, ще чакаме да го видим подреден. Само не знам как ще му бършеш праха... Grin

Аз имам такъв от Икеа:



В две от чекмеждетата са ми лаковете (около 250 бр.), а в останалите - гримове, преси, бижута и т.н., като се има в предвид, че аз нямам много гримове (половин малко чекмедже). Но понеже чекмеджетата не се отварят напълно докрай, не мога да си виждам най-задните лакове, та съпругът ми е обещал да ми направи специални разделения вътре, да видим само кога... Imp
Като ги направи, ще покажа.
Иначе аз държах всичко да в скрито, че нямам нерви да чистя прах постоянно, пък и да не ми става разхвърляно, и без друго има детски играчки навсякъде. Grinning

purpletka, много хубаво ти се е получило с trend it up 010. Уловила си го по-добре от мен. Simple Smile

# 737
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Чудесно шкафче, Арабеск!

А снежинките също са супер. На мен не ми са кичозни. Hands V

# 738
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Извинявам се на феновете, но след опит се оказа, че за мен холограмните лакове са лека тъпня, а усещането е между ситен пясък и силен брокат. Със сигурност няма да купя друг лак от този тип.

# 739
  • Мнения: 13 082
Тайга, просто има холо лакове, които са като глитъри. Например на Катрин Арли холограмите са като обикновените лакове, но имат дъга. Черният ми е любим. На Голден роуз също, но тези на Есенс са си направо глиръри, хич не са холограмни. Ако видиш някъде на Картин Арли вземи един за проба, а и не са скъпи ако не ти допаднат поне няма да съжаляваш за парите, които си дала.

# 740
  • Мнения: 5 478
Тайга, този, в който си, сякаш ми харесва. Пак зависи как е наживо, ама ми се струва, че ти стои добре Simple Smile Иначе и аз не съм фен на холограмите...

Лилавке, ще го купувам този... След снимките ви с Криси се навих Sweat Smile

Благодаря, момичета!
Снежинките са водни стикери. Голяма играчка е, защото са много дребнички и изрязването една по една е адски досадно... Но преди съм се опитвала да ги рисувам и не става Smiley

# 741
  • София
  • Мнения: 3 022
Вие как се справяте със съхранението им?

Аз имам такъв стилаж  https://ru.aliexpress.com/item/New-Fashion-Nail-Tools-Clear-Tran … 042311.0.0.ZI1CN9
който стои в шкафа в банята.Много е удобен защото виждаш лаковете по-добре отколкото ако са наредени на рафта.

# 742
  • Мнения: 5 111
Арабескче, едва се нави Grinning

# 743
  • Мнения: 13 082
Дойдоха ми Зоите. 🎉🎉 Сега се чудя да се мажа ли или са чакам и тези от Стар найлз и тогава да реша с кой да се налакирам. С един лак карам по една седмица, не ми се маже и трие през два дни. 🤔
Скрит текст:

# 744
  • Мнения: 5 478
Арабескче, едва се нави Grinning

С много мъка Sweat Smile


Ариа, как няма да мажеш? Давай бързо, червения си избирам Smile

# 745
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Kak няма да се намажеш веднага, Ария! А нашето любопитство!? Simple Smile
Извинявам се на феновете, но след опит се оказа, че за мен холограмните лакове са лека тъпня....
Simple Smile))))))))))) Много се смях на думите ти, Тайга, защото се сетих  за подобна ситуация с мен. Навремето като излязоха пясъчните аз си купих 2 (OPI Honey Rider + OPI Solitaire) и страшно си ги харесвах как изглеждат, съхнеха перфектно, бяха трайни - изобщо любов - от първият измазах 1.5 шишета, от втория - само 1 цяло от 15 мл.) И си мислех, че всички пясъци са същите като тях... и това лято понапазарувах едни Перфекти, които хем изглеждаха различно, хем не съхнеха  на моите ръце и светкавично отидоха при приятелка... та така, от пясък до пясък, от холограм до холограм и от баница до баница разлика винаги има Wink
PS Apropos, второто ОПИ "SOLITAIRE" e абс. прекрасен бял пясък, но не съм го виждала от години!



Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 15:51 от Agent Provocateur

# 746
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
О аз съм доста практична ( свидлива) и това ме предпазва Grinning
Аз също се считам за рядко прагматично и стиснато същество, но всеки път като си купувам лак си мисля колко пари от маникюристки спестявам и ми излиза сметката Grinning

Криси - значи Пош/Сеш и подобни само върху мокро?

# 747
  • Мнения: 13 082
Ще мажа то е ясно😁 Откак съм излязла не спирам да мисля за червения. Само да се прибера. 💅🏻

# 748
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Агент, сигурна съм, че е така. Но за моя вкус, на моята ръка, по-добър вариант от чист лак няма. Аз няма как да бъда забелязана с рисунка, апликация, камък, перо, зебра и т.н. Не се възприемам, не се харесвам, при все че си позволявам да проверявам до къде ми е приятно чисто цветово. Обаче и да е в силен цвят, и да блести и да е неравно - не е моето това, естетически същността ми (явно скучновата) се противи Laughing
Вече нямам търпение утре да се изтрия, да сложа нещо есенно и тъмно и да се свършва тази драма.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 002
Kak няма да се намажеш веднага, Ария! А нашето любопитство!? Simple Smile
Извинявам се на феновете, но след опит се оказа, че за мен холограмните лакове са лека тъпня....
Simple Smile))))))))))) Много се смях на думите ти, Тайга, защото се сетих  за подобна ситуация с мен. Навремето като излязоха пясъчните аз си купих 2 (OPI Honey Rider + OPI Solitaire) и страшно си ги харесвах как изглеждат, съхнеха перфектно, бяха трайни - изобщо любов - от първият измазах 1.5 шишета, от втория - само 1 цяло от 15 мл.) И си мислех, че всички пясъци са същите като тях... и това лято понапазарувах едни Перфекти, които хем изглеждаха различно, хем не съхнеха  на моите ръце и светкавично отидоха при приятелка... та така, от пясък до пясък, от холограм до холограм и от баница до баница разлика винаги има Wink
PS Apropos, второто ОПИ "SOLITAIRE" e абс. прекрасен бял пясък, но не съм го виждала от години!

А, да, този е много хубав, един от любимите ми пясъци.


Общи условия

Активация на акаунт