Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 24

  • 32 954
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 313
Гени ми апнала си да не носиш тежко.  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке мерсаж!  newsm51 С кеф сядам да го пия при таз красота!  Hug Hug Heart Eyes Grinning love001

# 691
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Кате, Kissing Heart

Генни, Джуле, ще ви черпя сладолеТчи IcecreamBlush

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Така, хапнах за обяд крем супа от броколи със синьо сирене и ФПХ, добре ми дойде, дано не прегладнея до довечера Simple Smile Да взема за вечеря да си врътна едни броколи със сметана...

Джулс, страхотно местенце, сядам на кафе Simple Smile
Кате, радвам се, че всичко е минало добре.

До после Purple Heart

# 693
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Генни, Джуле, ще ви черпя сладолеТчи IcecreamBlush
Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes

Скрай, Кате,  Hug

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 14:29 от Juls14

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Оффффф....
Еми така ще е!

Скрит текст:
превод:
- Как си, Ирка?
- Офффф, понеделник и вали.
- Скоро няма да има слънце. Зима иде.
-  Еми, така ще е !
Joy Joy

Добър деееееен, орки, феи, майки на синьокоси феи, и другитИ таласъми Heart Eyes

Scrye успех с новата врътка! Hug
Емчето и тя ли почва, че нещо се загубих в постовете newsm78

Аз продължавам по режимчето:
З - кайве
О - дробчета по селски и малко салата от два вида пластмаса (домати и краставици)
В - сигурно Ица

Съншайн, представих си те до камина, на пода - кичено халище, а навън се сипят парцали сняг върху снажните борики! Heart Eyes

Стига съм се разнежвала, че ми предстоят разговори с наематели, които закъсняват с плащането Twisted Evil

# 695
  • Мнения: 3 347


Я да ви нагледам -еми добре сте си,особено Генито  hahaha похапнала си,няма да те мисля  Joy Joy Joy.
Иринитке тез Ица за да кудкудякаш по-убедително на наемателите ли  Joy?
Аз пък не съм виждала Демито  Crossing Arms,вий някъде на кафенце ли я видяхте или  smile3506?
Жулке хубуу кафенце.Ко не ми хареса на джан-джуна  newsm78?Виж чак в ЛЪндъна го знаят (оцелих ли произношението ?)

Ехееееей,Курдов,бързо да слизаш от балкона  Heart Eyes Hug!Представа нямаш как ти зъзнат завивачките  Naughty.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мамексче, когато стане въпрос за плащане, наемателите са с "изирателна чуваемост". #Cussing out
Курдов, слизай де!!!

# 697
  • Мнения: 5 728
Иринитка, мила Hug
Трябваше да си ме представиш с гумени ръкавици, парцал и една кофа препарати.
След 2 седмици с Малчо в къщи гледката беше все едно някой е влизал с взлом 😆😀😀

Но сентенцията, която вървеше с кафето много ми хареса и реших да я споделя с вас ❤❤❤

# 698
  • Мнения: 2 313
Деми, а на мени сладолетчи?  Cry Sad  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
scrye нема да сбъркаш мммм.  hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Жулиетке апна ли сладолетчето?  Mr. Green Mr. Green Laughing Heart Eyes Hug Hug
Иринитке успех и без нерви с разговорите.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Мамексче добре си на слънце и зеленко.  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Курдов що те не видя на балкона?! /и балкон не виждам де/  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 11 122
Ку ку, подремнах. ☺
Хапвам мляко и плодове заради шоколада. Утре някакво мИсо ще правя, но какво е ще видя като се размрази. Wink
Уф това мрачно време ме побърква... Cold Sweat

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
К'во ви става бе???
Сам сама съм в темата!!!! Ни Джан е тук, ни Джун  newsm78 За тези, които не са чели внимателно предишните постове, това са двама близнаци-идиоти  Джан и Джун Outta Joint Outta Joint Outta Joint

Емиии, като няма никой по-добре  да хапна, докато не сте ми нападнали паничките:
салата АГ, краставица и дресинг от авокадо, зехтин, КМ, черен пипер и сумак + 3 кИфтака на скара Mr. Green
Сега храничката ще отлежи 1 час в стомахчето и после ще я раздрусаме на танците Mr. Green

Студено ми е, тъмно е, вали....не ми се излиза, но трябваааа

# 701
  • Мнения: 28 821
Хоп троп, прибрааах се! bouquet
И се зачудих какво да ям? newsm78
Няма нищо сготвено, няма и да готвя! Няма да нарушавам нововъведения ред! Naughty
Джан джун и аз не знаех какво е, но откакто дойдох в Бургас разбрах, така разбрах и какво е панджар и гьозум, аааа също и копан! hahaha hahaha Майка като ме чуе да ги употребявам припада Joy Joy
Не бе Иринитоооо и аз съм тъдява! hahaha Hug

# 702
  • Мнения: 2 313
Жгмъцка ама да не си и утре почивка?  #Crazy #Crazy  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Иринитке излезе или го писа дъждовен?  hahaha Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Миме я преведи моля що е туй дет изреди.  newsm78 Mr. Green Laughing Heart Eyes Hug Hug

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Копан е newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Кате, слагам хоротропските одежди и 'счезвам

# 704
  • Мнения: 2 313
Иринитке щом е за хоротропане нема дъж, нема сняг, а.  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт