iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 91

  • 72 528
  • 710
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 024
Скрит текст:
denis  bouquet,
харесала съм си MRM ( даже не знам и защо, просто ми харесва  hahaha ) и искам да си взема тяхното гинко. В отзивите пишат за намален процент на 2 от съставките: Ginkgo flavone glycosides - 24% и
Terpenes - 6% - били са с по 2% повече преди - това влияе ли по някакъв съществен начин на препарата или просто хората си пишат, за да не заспят  newsm78 И по-важният въпрос - хубаво ли е това гинко, защото си ми препоръчвала преди и други, ако трябва да го сменям.
Продуктът е хубав - процента на гликозидите и терпеновите лактони /двете активни съставки/, показва че кач-вото е добро.

Благодаря, denis   bouquet

Поръчах го  Grinning
Прекрасни почивни дни!  Hug

# 541
  • София
  • Мнения: 38 769
Денис, и един въпрос.
Скрит текст:
Отдавна искам да взема на Гарден оф лайф органически витамини, и ето тези са най-достъпни:
1. https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-Vitamin-Code-Raw-One-Onc … an-Capsules/18253
Притесненията са ми да не са някакъв техен бюджетен и не много хубав вариант? Освен това ми се виждат малки дозите на витамините от групата В, най-вече В12. Дали са достатъчни? Споменавала си, че органичните форми са по-добре усвоими, но все пак в по-скъпите продукти на марката В12 си е в много по-висока доза. Ето тук примерно:
2. https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-Vitamin-Code-Women-Raw-W … Veggie-Caps/22348
С малки изключения, дозите на елементите, и в двата продукта, не са много високи, но са достатъчни за профилактика. Разглеждаш състава и преценяваш, от кой елемент имаш повече нужда и кой трябва да е в по-висока доза.
При органичните МВ, дозите може да са и по-ниски, защото те имат по-висока бионаличност.
2. е по-добър избор/ има йод, желязото и селена са повече - влияят добре на ЩЖ; ФК и В12 са с по-високи дози - ако има генетичен проблем /мутация - много жени страдат от това, може би и мъже, но те по-рядко правят тези генетични изследвания/ с усвояването им. Или, ако жените имат ендокринен проблем - тези са по-подходящи, защото ще имат и терапевтичен ефект.
Ако обаче са с Хашимото - избират 1.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 10% намаление - за нови и стари клиенти

# 542
  • Мнения: 980
Има ли добавка в сайта, която е аналог на Милгама Н ?

Код за 10% отстъпка в iHerB: MIH4702

# 543
  • Мнения: 71
Здравейте момичета,
някоя от вас поръчвала ли е този Хитозан https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Chitosan-500-mg-240-Veg-Capsules/499
Моля за мнения или да ми препоръчате на друга марка. Simple Smile
Идеята е ясна - поизпуснала съм килограмите вече и ще го ползвам за помощно средство, за да се вкарам малко във форма. Не разчитам само на него за свалянето, но ако помогне ще е идеално. Бих била благодарна и за споделени резултати, ако някоя от вас е ползвала хитозана Simple Smile

# 544
  • Варна
  • Мнения: 805
Има ли добавка в сайта, която е аналог на Милгама Н ?
Каая bouquet
заповядай https://www.iherb.com/pr/benfotiamine-inc-multi-b-neuropathy-sup … 120-capsules/3549

действащ код 10 % за стари и нови клиенти  iHerb :  PEP491

# 545
  • Мнения: 20 077
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Lung-Bronchial-Sinus-He … -45-Tablets/47350

Това добро ли е при разболяване зимата? За първи път ще поръчвам N-Acetyl-L-Cysteine.

# 546
  • София
  • Мнения: 38 769
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-Lung-Bronchial-Sinus-He … -45-Tablets/47350

Това добро ли е при разболяване зимата? За първи път ще поръчвам N-Acetyl-L-Cysteine.
Ако страдаш от астма или чести бронхити ... или си пушач - става.
Хубав продукт е, но не е много подходящ при разболяване, по-скоро при усложнения от настинка, грип, фарингит и т.н.

# 547
  • В реалността
  • Мнения: 244
От това подходящо ли е да се дава на постоянно боледуващо 6 годишно /18-19 кг./ с чести усложнения към бронхити и пневмонии, всеки ден по едно прахче през зимния сезон.  Или е по-удачно да разделям прахчето.
И дали може да го оие 6 месеца без прекъсване
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Immunables-Kids-Immunity-V … -1-5-g-Each/66201

# 548
  • Мнения: 2 920
Момичета, защо когато правя втора поръчка за деня не ми дава лоялти кредит и не ми дава отстъпка от триълс?
Трябва да поръчам на следващия ден ли? 

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 2 740
След като ти шипнаг поръчката ще можеш да ползваш лоялти кредита. Trials само по веднъж може.
Код за 10% отстъпка от iherb - WCZ857

# 550
  • Мнения: 30
И аз да попитам тук,
 Денис,понеже това е по-евтино https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Benfotiamine-150-with-Ben … 20-Veggie-Caps/42,дали е също толкова добро,като това което си препоръчала?И може ли да се взема заедно с Лутеин? newsm78
При поръчка за 50лв колко ще трябва да платя на митница?

# 551
  • София
  • Мнения: 38 769
От това подходящо ли е да се дава на постоянно боледуващо 6 годишно /18-19 кг./ с чести усложнения към бронхити и пневмонии, всеки ден по едно прахче през зимния сезон.  Или е по-удачно да разделям прахчето.
И дали може да го оие 6 месеца без прекъсване
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Immunables-Kids-Immunity-V … -1-5-g-Each/66201
Да, може да се дава постоянно, по 1 пакетче, или както прецениш, без почивка и по-дълги периоди от време.
Приема се на гладно, с вода или се изсипва директно в устата / така ще действа в уста и носоглътка/, 3-4 часа след лека вечеря, преди сън.


И аз да попитам тук,
 Денис,понеже това е по-евтино https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Benfotiamine-150-with-Ben … 20-Veggie-Caps/42,дали е също толкова добро,като това което си препоръчала?И може ли да се взема заедно с Лутеин? newsm78
При поръчка за 50лв колко ще трябва да платя на митница?
Здравей! Hug
Ако идеята е Милгамма - хубаво е, но трябва да допълниш другите витамини група В / В6 -100 мг и В12 250мкг- хубава форма е метилкобаламин/.
Може да се приема с Лутеин, дори и на един прием, след хранене.

При поръчка 50лв, ще платиш ДДС 10лв + 15,50лв такси или 25,50лв
Ако можеш, пусни 2, по-малки поръчки, до 30лв / без доставката/ - всяка.

Избирай продукти с таг: Shipping Saver - намалят доставката.

За да намалиш доставката:
https://www.iherb.com/pr/Sierra-Bees-Bumpy-Road-Salve-6-oz-17-g/51126 -  не винаги е изгодно да се поръчва, но пробвай, както и комбинации с продукти от секцията Trial

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 08:38 от denis.

# 552
  • Мнения: 4 058
Понеже а няколко пъти ми се случва, а и не само на мен, да се изчерпи желан артикул докато пусна поръчка, да споделя как можем да избегнем това.

На всеки продукт под цената има едно падащо меню, от което можем да избираме бройки. Когато имат големи количества от продукта, максималната бройка е 144. Когато започне да намалява наличността, намалява и количеството, което ни дават да избираме в менюто. Например вижте ето тези сухи масла, за които беше станало въпрос в темата:

https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Dry-Body-Oil-Citrus-Splash-L … l-oz-118-mL/64510

Има 4 разновидности. В момента на три от тях дава максимално количество за поръчка 144. От четвъртото обаче, Citrus Splash дава само 12. Следователно скоро ще привърши и ако сме го набелязали за поръчка не трябва много да чакаме Wink Разбира се винаги можем да дочакаме и ново зареждане, освен ако не свалят продукта от продажба.  Simple Smile

Код за 10% отстъпка до края на ноември:   PAR2643

# 553
  • София
  • Мнения: 38 769
Понеже а няколко пъти ми се случва, а и не само на мен, да се изчерпи желан артикул докато пусна поръчка, да споделя как можем да избегнем това.

Скрит текст:
На всеки продукт под цената има едно падащо меню, от което можем да избираме бройки. Когато имат големи количества от продукта, максималната бройка е 144. Когато започне да намалява наличността, намалява и количеството, което ни дават да избираме в менюто. Например вижте ето тези сухи масла, за които беше станало въпрос в темата:

https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Dry-Body-Oil-Citrus-Splash-L … l-oz-118-mL/64510

Има 4 разновидности. В момента на три от тях дава максимално количество за поръчка 144. От четвъртото обаче, Citrus Splash дава само 12. Следователно скоро ще привърши и ако сме го набелязали за поръчка не трябва много да чакаме Wink Разбира се винаги можем да дочакаме и ново зареждане, освен ако не свалят продукта от продажба.  Simple Smile

Не е точно така. Поръчвала съм продукти, дори когато е посочено, че са останали 2-3 броя само и са пристигали.
Или, който много иска да поръча даден продукт, по-добре да рискува. Мое мнение.
С този сайт, доста трябва да се рискува и тези, които поръчват от годиди, много добре знаят това. Wink

# 554
  • Мнения: 4 058
Понеже а няколко пъти ми се случва, а и не само на мен, да се изчерпи желан артикул докато пусна поръчка, да споделя как можем да избегнем това.

Скрит текст:
На всеки продукт под цената има едно падащо меню, от което можем да избираме бройки. Когато имат големи количества от продукта, максималната бройка е 144. Когато започне да намалява наличността, намалява и количеството, което ни дават да избираме в менюто. Например вижте ето тези сухи масла, за които беше станало въпрос в темата:

https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Dry-Body-Oil-Citrus-Splash-L … l-oz-118-mL/64510

Има 4 разновидности. В момента на три от тях дава максимално количество за поръчка 144. От четвъртото обаче, Citrus Splash дава само 12. Следователно скоро ще привърши и ако сме го набелязали за поръчка не трябва много да чакаме Wink Разбира се винаги можем да дочакаме и ново зареждане, освен ако не свалят продукта от продажба.  Simple Smile
Не е точно така. Поръчвала съм продукти, дори когато е посочено, че са останали 2-3 броя само и са пристигали.
Или, който много иска да поръча даден продукт, по-добре да рискува. Мое мнение.
С този сайт, доста трябва да се рискува и тези, които поръчват от години, много добре знаят това. Wink
Забелязах това. Видиш ли нещо изгодно и хубаво, взимай го. Въпросът е, че когато при тях намалява максималната бройка за поръчка, очевидно намаляват и запасите. И има вероятност скоро да свърши. Това го четох някъде и специално ще наглеждам сега наличността на тези масла за да проверя дали е вярно. За мен е важно, защото си поддържам лист с желани продукти, които не са спешни, като изчаквам намаление. Но за мой ужас някои от тях свършват или още по-зле, направо ги дискаунтват.

Общи условия

Активация на акаунт