STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 168
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 697
Няма грешка, от достоверно лице зная .

# 451
  • Мнения: 25 732
Няма грешка, от достоверно лице зная .
В такъв случай няма ли начин да се докладва като некоректен продавач, знам ли.  Thinking

# 452
  • Мнения: 697
Не зная , той и във фейса продава, дори от различни офиси и квартали праща , схемата е пълна . Аз си взех нова 6-ца , имам я от няколко дена и за сега само хубави неща мога да кажа . По - лека е от предходните модели , коша за новородено също е олекотен , малко по голям в добрия смисъл и удобен . Няма я извивката на краченцата , която се получава и е по меко матрачето . Охлюва , който е удължение с цип е много хубав за скриване от любопитни надничащи хора Simple Smile .Функцията стълби е също подобрена, не са налага използването на крак и силно тръскане .Няма я досадната щипка, която все забутвах нанякъде за стабилизиране на легналия кош,дръжката е удобна кожена и не се драска така лесно , по-леко върви . Джобовете също са много удобни, не се налага да бъркам да махам покривалото .За коша 6+ нищо ме мога да кажа , малки сме за него все още , но няма съществени разлики освен крачетата.

# 453
  • Мнения: 25 732
На мен като визия 6та не ми харесва толкова, и този "черен чувал за боклук" от долу ме вбесява. Розова количка с черен багажник, сива количка черен багажник с вид на черен чувал за смет. За подобренията, ясно е че трябва да има, иначе как да оправдаят цените. Хубавото е че дръжките вече няма да се драскат както при другите модели.

# 454
  • Мнения: 697
На мен ми харесва всичко.Чантата е по-голяма и по-практична ,стои по-хубаво от онази "буца" . Чудно ми е как ще те "вбесява" при положение,че караш 3-ка и нямаш 6-ца .Черният цвят също е много хубав,защото изпъква хубаво избраният цвят на кошовете,но също пак си има сив и всеки може да си избере ,което му харесва  . Колкото до розавото,тази година е модерен цвят и в комбинация с черно шаси е много яка,да не говорим,че се изчерпа първа в магазина Долче вита ,червени има навсякъде и е банален цвят.Всички знаем за лисицата и киселото грозде. В сравнение със 4-ката ,която съм имала преди е много по удобна и практична.

# 455
  • Мнения: 25 732
Нормално е след като си дала толкова пари да се опитваш да ти харесва, но познавам лично момичета които ми казват че съжаляват че за взели 6ца. За това казах, че ме вбесява. 3000лв а не си заслужава парите. А аз какво бутам не знаеш. Wink



Лично на мен ми прилича на чувал багажника.

Така е по добре.

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 14:17 от So Lucky*

# 456
  • Мнения: X
Леле, момичета...
Интересно ми стана, колко килограма е 6-цата. Писахте, че е олекотена. Ще съм благодарна, ако напишете колко е. На кашоните трябва да е написано. Поне на моята е.
Иначе моят фаворите за сега е V5 - в светло сив цвят.❤

# 457
  • Мнения: 2 558
Дали може някой да напише какви са разликите между v3, v4, v5 и v6?
Предполагам, че ще е полезно да се сложи и в първия пост на темата.

# 458
  • Мнения: 25 732
Дали може някой да напише какви са разликите между v3, v4, v5 и v6?
Предполагам, че ще е полезно да се сложи и в първия пост на темата.
Трябва да попрочетеш темите. Всеки следващ модел е с леки корекции. Между 3 и 4 няма големи разлики, само във формата на спирачкта, механизма за сгъване (при 4 има една халка, за по лесно сгъване). 5цата е подобрена версия на 4ката типичен е  черния цвят на гумите, само по това може да се отличи на пръв поглед. 6 е с кожена дръжка и ултра, мега грозен багажник...Цените растат пропорционално на модела. Има и други разлики, примерно борда за крачета не се прибира при новите модели (за 6 не знам, приятелката ми е още с коша 0+).

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 19:11 от bubanka

# 459
  • Мнения: 697
Има много хора, които лъжат , сменят гумите и продават стар модел v 4 , за 5 . Старите модели са спрени и от магазина може да се купи 6-ца . Много подобрена е, по-лека и маневрена . Чантата е много по хубава , голяма и събира повече неща.Коша за новородено е по просторен, мек матрак . Ако търсиш втора ръка трябва да внимаваш имат малки разлики 3-4-5 и , често лъжат и ги боядисват ,слабо място им е дръжката . Имат отдолу на рамата номер с дата на година на производство.  На четворката надписа е оранжев , на 5 цата е черен , тройката има на гумите отличителни елементи .
Като цяло 3-ките уж запазени са с боядисани дръжки и са много стари .Новият модел не може да се изтърка вече , защото е с кожа  , цветовете са по- хубави и плата е друг за да не избелява , като предходните. Като напишете на търсачката излизат моделите .
Мога да ви снимам новия модел , по късно ще кажа и килограмите . Чантата не е грозна , отваря се , като цветенце и побира дори изправени бутилки .Имала съм и 4- ка, така , че не си измислям. Ако я вземате втора ръка искайте касов бон .

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 19:12 от bubanka

# 460
  • Мнения: 25 732
В моя град няма сняг, за тук ми е супер количката. Обаче В6 за София не е добър избор. В Лозенец като наваля сняг, майката не може да излезе защото гумите са малки и не е доволна как се бута.

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 19:15 от bubanka

# 461
  • Мнения: X
Момичета, направо се изумих. С какво ги боядисват тия колики?
Не си ли личи?

# 462
  • Мнения: 697
Не си личи изобщо , с боя ги боядисват за коли металик , има и матови ,казват , че са лимитирани понякога .Гумите също ги сменят, общо взето всичко .

# 463
  • Мнения: 25 732
Момичета, направо се изумих. С какво ги боядисват тия колики?
Не си ли личи?
Личи си разбира се, ако е боядисвана.

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 19:16 от bubanka

# 464
  • Мнения: 697
На всяка манджа ли си мерудия ? Видях една такава , няма как да се разбере , ако не знаеш . Защо изобщо си казваш мнението за неща , които нито си ползвала , нито виждала . Закъсани сетове имаш от ползване , не от запазена количка.

Общи условия

Активация на акаунт