Фермата 3 - 2017 г. - Тема 10 (13.11. - 19.11.)

  • 71 753
  • 870
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 755
В началото наистина го харесваше, но тя е свикнала тя да е гонещата мъжа, а сега се озова с лепка, че и ѝ оказва и психически тормоз. Алек не ѝ дава да говори с другите мъже, съветва я да се пази от Елена, преди пък я съветваше от Вили да се пази. Е, с кого да говори?! След последните му изцепки ѝ заминаха всякакви чувства.

Отиването в къщичките беше порадя няколко причини - приятно ѝ е  да е ухажвана, ядеше ѝ се шоколад наистина много и смятам, че той ѝ е втълпил, че ако не се пребори, тя ще е виновна, а може би си мисли, че и за пред зрителите тя ще е виновна. Отделно сигурно си мисли, че и с него ще бъде по-лесно на финал, сигурно би се отказал заради нея.

# 706
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да де, ама за да спре Алек да приема приятелското ѝ отношение като нещо друго, като това, което му се иска,  Mr. Green тя трябва изобщо да спре да общува с него. Финци сто пъти ѝ каза, че с мъж, увлечен по нея, няма как да бъдат приятели. Но как, как да избегне присъствието му Валерия? И тя не може да му каже твърдо "остави ме на мира" , опита да му каже, че поне във фермата нищо няма да се получи между тях, но той пак си го тълкува като надежда, че не му е била шута завинаги. Тя и така му го казва де, пак напразни надежди някакви му дава. Mr. Green
Трудно ѝ е, освен че ѝ е трудно да си формулира мислите в изречения, мисля, че е и добричка и ѝ е мъчно в този момент - да не го срине психически преди дуела, на което някои от нас (гаднярки, и аз в това число) се надяват.  Twisted Evil  Joy Та да падне на дуела, сринат психически, и да ни отърве от себе си веч, че не се трае. Joy

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 14:07 от Ензим

# 707
  • София
  • Мнения: 20 218
Нали? Аз дори на моменти се обърквам с нея - иска ли го, не го ли иска, като как точно и като какъв го иска, защо го иска, ама не точно сега ли го иска, но пък дали ѝ се иска.... ooooh!
Не знае ли какво да каже, не иска ли, не може ли - няма как да си толкова неориентиран, как докато него го няма едно говори, после пред него съвсем друго и той разбира се тълкува нещата както на него му се иска...
Поне според мен Алек изобщо не е наясно, че Валерия го иска само като приятел.
И аз отказвам да приема, че някой може да е толкова неориентиран. Според мен си гали суетата с Алек и затова с него се държи точно противоположното на това, което говори пред другите. Може и да съм малко старомодна, но не съм чувала досега някой да се целува с приятелите си /с език, както уточни Алекс/ и да ги оставя да го натискат и мачкат ей така - по приятелски дет' се казва.  Mr. Green

# 708
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
Именно, затова си мисля, че тя самата не знае какво иска спрямо Алек.
Не може и да го формулира правилно, защото хем казва, че го иска само като приятел, хем това
... да се целува с приятелите си /с език, както уточни Алекс/ и да ги оставя да го натискат и мачкат ей така - по приятелски дет' се казва.  Mr. Green
, просто нещата не кореспондират едно с друго. Плюс това той си продължава да идва вечер в леглото ѝ /дават го от време навреме/, тя няма нищо против, и всичко това дава някакви надежди на Алек.
Ако наистина, ама наистина иска нещата да са само на приятелска основа, ако трябва и това
Да де, ама за да спре Алек да приема приятелското ѝ отношение като нещо друго, като това, което му се иска,  Mr. Green тя трябва изобщо да спре да общува с него.
ще направи, но да е твърда. Той ако иска да си излиза или там квото ще прави, негов си проблем. Щото колкото и да е "добричка", това избива вече не на мелодрама, а на някаква сапунка с хорър елемент.

# 709
  • Мнения: 4 690
Аз съм сигурна, че И и А ще му пуснат някой кадър на Алек от онзи разговор, но той пак ще го пречупи през своята си призма, ами така де, това е един много щастлив човек, всичко разбира, както му харесва и аз искам така 😁
А, на Валерия ако и се съпоставят двата разговора-този на масата с Финци, Галя и другите, и този с Алек, тя излиза пълна лицемерка и лъжкиня. На едните казва, че не го иска, на него казва, че някой я бил настройвал, аз съм путресена от нея пък 🤔

А, за Алек подозирам, че си мисли, че Калоян го е пратил за ратай и го е разделил с Мазола от ревност (какво любовно сравнение само, върха на романтиката 😁).
И Алек каза, че не било работа на Калоян да се меси и коментира отношенията им, а когато Алек правеше обществени речи и излияния на маса как това била неговата жена, искаше всички да го слушат и направи "връзката им" достояние на всички, тогава можеше.

Гостуването дойде като по поръчка за Елена, бързо мина в сянка, а Франческа е вече забравена.
А, Станко го смятам не за тъп, а за простоват, иначе си разсъждава момчето.

Няма ли сьомга да я ловя с едра мрежа не ми трябва риболов  😂

# 710
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
А, на Валерия ако и се съпоставят двата разговора-този на масата с Финци, Галя и другите, и този с Алек, тя излиза пълна лицемерка и лъжкиня. На едните казва, че не го иска, на него казва, че някой я бил настройвал, аз съм путресена от нея пък 🤔
Joy Явно горе - долу еднакво разсъждаваме относно Валерката. Добро момиче, ама с комуникациите нещо хич я няма. Сега ще изкара гостите виновни, че я настроили против Алек, и той пак ще се бъгне.

# 711
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, то затова беше тъпо изобщо да ходи в къщичката на дуелиста да си говорят. Щото така излиза, да, че някой нещо я е настройвал срещу него. Cry И Алек - "кАжи, де, кАжи, кой, какво?..."  hahaha
Не може твърдо нЬе да му каже, щото не може да го каже твърдо. Joy

# 712
  • Мнения: 14 843
Ох и аз като видна гаднярка много искам да му пуснат на Алек видеото  в което Валерия казва че не го иска.Ама да му го пуснат преди дуела, той да се скапе и да изгуби.
И като отпадне пък на Валерия да и е гадно .
Гоооляма съм гаднярка

# 713
  • Мнения: 269
Дали пък Валерия не си мисли, че не трябва да го отрязва заради зрителите. Нещо ми подсказва, че я е страх, за да не настрои гласуващите от малкия екран за финала. Гледа все да се хареса.

# 714
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
А, щото така като е иди ми, дойди ми много се харесва....

# 715
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Оффф ooooh! newsm78 Когато Иван издърпваше нишки от пердето, за да покаже на Калоян, че не е зашито, употреби една дума, която не съм чувала newsm78 Коя беше тоя дума? (Калоян с мекото си говорене май също не я беше чувал и му стана смешно.)

Мисля си Валерия дали не прави напук на външния си любовник с държанието си към Алек. Демек "Виж колко ме харесват и ме обичат.."

# 716
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
Аз попрегледах мненията във фейса, масово преобладават тези, че игрите са такива като Алек да спечели...както и на мен ми се стори.

# 717
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Marsia, правилната дума е разбрида, Иван разрига май казваше.  Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 20 218
Това "разрига" май бай ти Симо му го подсказа и той се скъса да го използва.  Laughing
А Валерия си е откровена лъжкиня - на другарския съд каза, че не може да отреже Алек категорично, не била такава, а на другия ден, когато Финци и мама Галя я убеждаваха да не се държи толкова "приятелски" с него и да му обясни, че между тях не може да има нищо, тя отговори, че това му го била казала.  Rolling Eyes

# 719
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
 newsm78 А какво ли значи "такава"? Каква?
Такава, каквато е сега повече ли се харесва на зрителите според нея?
Риторично си питам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт