Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 25

  • 31 126
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Я кажете-смесих си сусамов тахан с мед 1:1,та питанката ми е какво количество е допустимо на ден в супени лъжици  Blush?Да не съм чула "една"  newsm66!
В черпаци не искаш ли да е?  Mr. Green
По една ЧАЕНА лъжица, сутрин!  Naughty
 Joy   Joy
А защо въобще тряА го ядеш?



# 676
  • Мнения: 3 347
Инджи Убичам тА бре жено  Hug!А оная ти ми Джулиета знай само да забранява  Crossing Arms.
ТряА да го ям,щото така не ям купешки вафли и бисквити като ми се прияде сладко  Whistling,иначе ги обожавам  Blush,особено вафлите.

# 677
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Инджи Убичам тА бре жено  Hug!А оная ти ми Джулиета знай само да забранява  Crossing Arms.
ТряА да го ям,щото така не ям купешки вафли и бисквити като ми се прияде сладко  Whistling,иначе ги обожавам  Blush,особено вафлите.
smile3534
Ми, хубу, както казах-по една ЧАЕНА, максимум ДВЕ на ден. Айде, от мен да мини..... Whistling  Joy

Аз не обичам Фафли.... Flutter

# 678
  • Мнения: 3 347
Ако те омърморя още малко може и трета да ми отпуснеш Joy.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ако те омърморя още малко може и трета да ми отпуснеш Joy.
Joy  Joy

Аааа, нЬе!  Naughty

# 680
  • Мнения: 2 313
Гени е полегни кат ти е тежко де.  Joy  Mr. Green Laughing Heart Eyes Hug Hug
Наборче получи ли се киселото мляко?  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Иринитке е как издържаш на туй гладуване?!  #Crazy #Crazy Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке добре че се намеси да не се затрие Иринитка.  Mr. Green Laughing Hug Hug Heart Eyes
Жгмъцка важното е че мина и сега ще се оправиш!  Heart Eyes Hug Hug love001 love001
Мамексче мерсаж за специалното!  newsm51 Hug Hug Heart Eyes Grinning
scrye умно е туй с книжката.  Mr. Green Laughing Heart Eyes Hug Hug
Инджи верно ли 10. Да не подвеждаш?  hahaha Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes

# 681
  • USA
  • Мнения: 2 151
 Аз се излюпих Sunglasses Като гледам моето любимо кафенце сте обсъдили. Ей ми го на, току що направено,  със сметана и ръсвам малко канела и куркума за разкош. Хич нито разбивам, нито нищо, най-вкусни са ми точно първите мазнички глътки. Отначало домашните ме гледаха странно, но вече след почти 10 г., дори те така ми го правят, ако се наложи Peace

 

 Отивам да чета, после пак ще се включа.

# 682
  • Мнения: 28 620
Инджи Убичам тА бре жено  Hug!А оная ти ми Джулиета знай само да забранява  Crossing Arms.
ТряА да го ям,щото така не ям купешки вафли и бисквити като ми се прияде сладко  Whistling,иначе ги обожавам  Blush,особено вафлите.
Божкеее, през живота си дали има и десет вафли да съм изяла Sick Sick ,ай бисквити по може! Crazy
Тази вечер ще готвя пелмени от руския магазин и въобще не смятам да съм режимна, има да се допива и розето! Naughty
АААА купила съм и пастет от сьомга с копър, та се чудя са ли да го опитвам! newsm78 hahaha hahaha
Мамекс за смеската предлагам по един чирпак от соц. столовете, дето загребва половин тенджера!! hahaha hahaha
Мале Скай точно тез мазни лекета над повърхността са ми най страшни! И ти ли си на въх мъх режима, не мога да си представя доброволно да го пиеш? Но ако този режим води до твоята фигура веднагически го почвам и половин буркан кокос ще турям, само да подейства! Hug Hug Hug Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 18:28 от mimi.7299

# 683
  • Мнения: 3 347
Мимоз и теб тА Убичам тУгаз   Heart Eyes Hug!Малко неща са по-вкусни от една Троя например  Whistling.
Нищо не каза за английския  smile3534.

# 684
  • Мнения: 28 620
Мимоз и теб тА Убичам тУгаз   Heart Eyes Hug!Малко неща са по-вкусни от една Троя например  Whistling.
Нищо не каза за английския  smile3534.
Троята какво е, има едни кафяви кръгли ама те са бисквити Траяна са май ? newsm78 Не съм ходила, у събота чак! Почвам да зубря за Робин Худ, като вечерям! Sick
ЕDIT: Като ги гледам тез тестяни топчета,дето ги варя, май няма да ги ям! Sick Пелмените демек, с лук и месо са вътре! chef newsm78

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 18:40 от mimi.7299

# 685
  • Мнения: 3 347
Миме Троята е чудна вафла,а за английския те бъзикам как си написала кино вчера Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 686
  • София
  • Мнения: 11 117
Мамексче, не е връзка, ами някакъв отчупен хрущял, ставало при травма, но аз не съм имала такава... сега е изрязан и загладен. Направени са някакви мини дупки през които ще се храни хрущяла ... и т.н. През това време 6-8 седмици не трябва да стъпвам. Гадост на гадостите.

Не мога да слагам в скрит текст. Сори!

# 687
  • Мнения: 28 620
Миме Троята е чудна вафла,а за английския те бъзикам как си написала кино вчера Stuck Out Tongue Winking Eye.
Вчера какво писах за кино??? Нещо у бързината! newsm78 АААА, сетих се...за канала, ама това е на шльокавица, никак не съм мислела да го пиша на инглиш! Виждаш ли даже и не мисля още на инглиш hahaha hahaha

Жгмъце добре ли си? Боли ли те! Дано да имаш спокойна нощ!

# 688
  • Мнения: 3 347
Нещо си отнесена днес Joy.Малко по-рано днес съм те цитирала Joy,2-ка ти писах .
Жгмъци важното е,че мина Hug!Слушай доктора,за да се възстановиш правилно Kiss.

# 689
  • София
  • Мнения: 11 117
Леко ме боли, гърпи се. Мога и да си поискам обезболяващо ако трябва. Чудя се как ще се прибера утре с патерици в тази ледена епоха, а и малко стълби има...

Общи условия

Активация на акаунт