На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 83 241
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 2 826
В момента не е при мен офертата, а в сина ми. През юни ще прехвърляме номера и тогава на 100 % мога да кажа с точност как е плана, защото това е оферта написана на лист хартия, а аз искам да видя какво ще пише в договора.

# 2 056
  • Мнения: 5 331
Бяхме в офис на А1 за пренос и ни предложиха плана, за който ЧревоУгодник писа, но с 3 лв.отгоре.
Със сигурност е така, както казах.

П.П. Първоначално по погрешка цитирах teta75.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 08:53 от ЧревоУгодник

# 2 057
  • Мнения: 69 284
Написано на листче е несериозно.
Искайте си резюме на договор...

ПС...един така писа на листче и още на другия ден страдаше от всеобхватна амнезия...

Значи 1 лв се губи някъде..ама то това листче не го броя, та в случая съм склонна да вярвам на Чревоугодник..поне конкретно говори.

# 2 058
  • Мнения: 19 061
А каква скорост е нормална за ровене в гугъл, фб, инстаграм?

10 мбпс е достатъчно.

# 2 059
  • Мнения: 2 826
Аз затова написах, че искам да видя договора, преди да го подпиша, а не какво са казали и написали. Още не сме ходили до Виваком и тогава ще го мислим.

# 2 060
  • Мнения: 584
Аз се прехвърлих на този план.
27 лв е , 3 лв е отстъпката и 2 лв приспадат , ако се плаща онлайн сметката. Така излиза 22 лв., при плащане онлайн и 24 лв при плащане на каса. Взех и телефон със слушалки за 40 лв.
Обаче хич не съм доволна от служителите, опитаха се няколко пъти да ме забаламосат и си изопачаваха думите. Откровено смятат хората за глупави.

# 2 061
  • Мнения: 698
Аз ще се намалявам при йетелци в края на юни, тогава изтича. Само да ми кажат нещо на въпреки - "как", "защо" или "не може" -  и ще отворя голямата уста, че още на следващата индексация ще си наваксат, да не се притесняват Rolling EyesJoy

# 2 062
  • Мнения: 69 284
Душата......как ще се намаляваш бе...Grinning
Да не имаш предвид намилам....Joy

# 2 063
  • Мнения: 698
Ще смъквам цената на плана, демек направо ще мина на по-нисък. Кат дойде време, ще дам нишан тука, да ме надъхаш на бой JoyJoy

# 2 064
  • Мнения: 69 284
Прати ми билет, ида Joy...няма да дъхам, направо ще действувам Grinning.. .

Благословена се чувснвам , честно...че тая врътка не я въртя на всеки 730 денЯ...Joy

# 2 065
  • Мнения: 698
Пращам. Имам вече 4 кафемашини, да знайш Stuck Out Tongue Winking Eye

Ей на такива пари преди 2 години бях с неограничен нет. После ми набиха близо 5 лева в двете индексации. Ся ще се прежаля с ограничен нет Joy



Да видим ще отворят ли дума за безсрочния на мое име, дето го ползва баща ми. И той близо 16 лева стана Rolling Eyes

# 2 066
  • София
  • Мнения: 2 369
И аз чаках да ми изтече договора към Виваком, уж по-ниско ще предложат. Въртяха по телефона, пробвайте това, онова, отказах. Всичко неограничено , ама на някакви скорости дето като пусна лаптопа на хот спот умира. Ходете в офис, може и по-добре да има, но нямам време. Нееднократно обясних, че нямам нищо против ограничени Мб да имам, но да са на читава скорост. Най-доброто дето ми предложиха е 20000 Мб за 28,5лв. на максимална скорост поне. Като питах да мина на предплатена услуга и още по уклончиви отговори.
Ровя сега и гледам в сайта им и понеже съм много боса в предплатените идвам за потвърждение от вас Simple Smile ако успея да си прехвърля услугата към предплатена, плащам първоначалната такса за активация и т.н. и след това мога да си заявя един от тези пакети на всеки 21 дни , само трябва да имам наличност в картата.

# 2 067
  • Мнения: 5 331
Ровя сега и гледам в сайта им и понеже съм много боса в предплатените идвам за потвърждение от вас Simple Smile ако успея да си прехвърля услугата към предплатена, плащам първоначалната такса за активация и т.н. и след това мога да си заявя един от тези пакети на всеки 21 дни , само трябва да имам наличност в картата.

Да.
Средно на месец(30 дни) цената не е особено приятна.
M+ = 15.70лв.
L+  = 21.41лв.

Ако ще плащаш, колкото за L+, по-добре абонамент при A1 за 22лв.(коментираната оферта последно в темата). Пак при A1 е по-изгодно на предплатена, ако не ти трябва много интернет. Недостатъкът е, че трябва да следиш, да не ти изтече заредения предплатен пакет, докато при Vivacom автоматично се подновява.
https://www.a1.bg/prepaid-dopalnitelni-paketi

# 2 068
  • София
  • Мнения: 2 369
Благодаря за вариантите!
За съжаление имам нужда да разполагам с интернет, понеже не се знае откъде ще трябва да работя особено лятото.
Края на годината ще изтича другата карта, която използва десетгодишното дете. Там е напълно възможно да пусна преноса към А1.

# 2 069
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 484
вариант е с Wi-fi

Общи условия

Активация на акаунт