♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 63

  • 110 450
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 983
Здравейте! Hug

Понякога много ми  липсва времето прекарано в темата, но сега в края на годината е истинска лудница около мен и на работа и в реала ooooh!, както и да е, оплаках се Whistling

Много интересни псевдоновини се завихрят около Елчин и Баръш. Някой нещо казал, друг украсил, следващ
препечатал и се завърта едно мазало, но все пак да се гледа философски на нещата и на " лоша реклама" няма. А каква ще е истината все някога ще се разбере.

 bouquet

# 61
  • Мнения: 12 815
Eми, благодаря за превода!

Едно и също, сякаш е времето на Ашка... Тия медии  няма ли какво друго да коментират и за друг да пишат.  newsm78 newsm78
Какво ли не се ,,изсипа,, върху Баръш, какво ли не се написа къде ли не newsm78 newsm78 newsm78
 Не го защитавам, все ми е тая с кого живее. Не я харесвам каката, проблема си е точно мой.. Всъщност истината сама ще излезе рано или късно.
Който не го харесва, няма нужда да го следи. Артисти има и в Турция и по света достатъчно много, и то все добри, но да се повтаря едно и също омръзва....

 

Благодаря за откъсчетата на филма !! Hug Hug
Много ми харесват и чакам с удоволствие да го гледам

# 62
  • Мнения: 9 388
Ние станахме спецове вече по истински и фалшиви новини. Жълтурковците се опитват да ни пробутат реплики за "секси и атрактивна" Гупсе, но ние не се хващаме толкова лесно на такива евтини манипулации. Защо го правят обаче, кой какви цели преследва, ако можех да знам отговора на този въпрос. Все не мога да повярвам, че е ръката на вездесъщата Гупа, която си прави ПР. Що за ПР е този унизителен цирк, на който никой не вярва! newsm78

# 63
  • Мнения: 2 478

Мерт - Привлеки мое внимание.
Тарык - Во мне нет ничего, что может привлечь ваше внимание. Я всего лишь такой человек, который портит все, что бы не пытался сделать. Я человек, который даже семью сохранить не смог.
Мерт - Ты был женат?
Тарык - 2 месяца. Я ее очень любил. Ромашкой своей называл.
Мерт - И что случилось? С твоей ромашкой..
Тарык - В один день просто так.. взяла и ушла, бросила меня.
Мерт - Тарык..
Тарык - Прошу прощения.
Мерт - Тарык, ладно, не глупи. Тарык!
Тарык - Прошу прощения.
Мерт - Тарык. Ладно Тарык, разве мужчина плачет? Ладно.
Тарык - Мужчина?

  https://vk.com/video?z=video-96725873_456241421%2Fpl_cat_ … sp;    

# 64
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ние станахме спецове вече по истински и фалшиви новини. Жълтурковците се опитват да ни пробутат реплики за "секси и атрактивна" Гупсе, но ние не се хващаме толкова лесно на такива евтини манипулации. Защо го правят обаче, кой какви цели преследва, ако можех да знам отговора на този въпрос. Все не мога да повярвам, че е ръката на вездесъщата Гупа, която си прави ПР. Що за ПР е този унизителен цирк, на който никой не вярва! newsm78

Дани, явно на някого му е много важно да докаже, че Баръш е толкова влюбен, че няма значение как изглежда Г, дебела ли е, тънка ли е; с кучетата ли се търкаля, или с котките ляга; Чико ли е, Куки ли е, Гупи ли е- няма значение. И не става дума тука колко е вярно дали я обича, или не, а за начина, по който "говори" Баръш.
И затова аз реших да обърна гледната точка- вместо да гледам на написаното като на ПР на Г, да го погледна през очите на феновете на Баръш, които не можеха да повярват, че той би изрекъл такива думи публично. Отделно присмеха и подигравките, които отнесе по този повод. Сякаш нарочно журналистите бяха сложили най- уродливите снимки на Г от Делиха2 като илюстрация на неговите признания. И затова смятам, че този материал е повече срещу Баръш, отколкото възхвала на прелестите на Г.

# 65
  • Мнения: 9 388
Доре, точно това казвам аз. Това не може да е ПР на Гупа. Ако не е ПР на Гупа, тогава е атака срещу Боре. Затова се вълнувам на кого пречи Баръш и творческия му тандем с Елчин. Явно на някого не са удобни, но ми е странно на кого. Ако имате история, добри актьори, направете си история, както Бар, Ел и Шенол си направиха история, заснеха си я. Има място за всички под слънцето в този бизнес. Освен това конкурентите трябва да са видели вече, че еуфорията в социалните медии не означава зрители в салоните, че да са чак толкова изплашени.

Или е просто завист срещу успешните и щастливи хора.

Освен атака срещу Борко, за мен тези писаници са и опит да се отклони фенска маса от него и да бъде на разположение за нещо, но за какво. И тези писаници сякаш успяват да настроят феновете против Борко, за което ми е много тъжно. Не бива да се смесва личен живот и творчески живот, колкото и да си имаме планове за актьорите как трябва да си живеят живота.

В момента наблюдавам същите грозни неща и сред феновете на Ибрахим Челиккол. Човекът сложи снимка с прекрасната си съпруга в Инста и феновете започнаха да пишат, че са разочаровани, че бил женен; че по си подхождал с екранната партньорка от Черно-бяла любов; че са загубили тръпка за сериала, като го видели на снимката с жена му; че жена му проявявала ревност, затова той качвал снимки в Инста да напомни, че е женен.

Да ни радват Боре и Елчинка с хубавите си взаимоотношения, с усмихнатите си лица, с филма си, с нов общ проект може би, пък другите неща не бива да ни развалят отношението към тези прекрасни актьори.

# 66
  • Мнения: 9 388
Но понеже Ибрахим няма от какво да се притеснява, слага смело снимки с партньорката си в Инстаграма си. Така трябваше да постъпи и Борко навремето. Трябваше да слага смело снимки и с гаджето, и с партньорката, щом му е хубаво и с двете. А той се скри, нито с едната, нито с другата. И сега пак е скрил "атрактивната" си приятелка и иска да му вярваме, че я обича. Ако я обича, да я показва смело и да не се страхува от феновете. Тогава няма да се налага медиите да ни убеждават колко я обича. Ще пресече спекулациите от раз.

Ибо и Бирдже от днес в Инста на Ибо - https://www.instagram.com/p/Bb_wv7lFIip/?taken-by=ibrahimcelikkol41

# 67
  • Perla
  • Мнения: 6 427




Скрит текст:
Доре, точно това казвам аз. Това не може да е ПР на Гупа. Ако не е ПР на Гупа, тогава е атака срещу Боре.
Затова се вълнувам на кого пречи Баръш и творческия му тандем с Елчин. Явно на някого не са удобни, но ми е странно на кого.
Скрит текст:
Ако имате история, добри актьори, направете си история, както Бар, Ел и Шенол си направиха история, заснеха си я. Има място за всички под слънцето в този бизнес. Освен това конкурентите трябва да са видели вече, че еуфорията в социалните медии не означава зрители в салоните, че да са чак толкова изплашени.

Или е просто завист срещу успешните и щастливи хора.

Освен атака срещу Борко, за мен тези писаници са и опит да се отклони фенска маса от него и да бъде на разположение за нещо, но за какво. И тези писаници сякаш успяват да настроят феновете против Борко, за което ми е много тъжно. Не бива да се смесва личен живот и творчески живот, колкото и да си имаме планове за актьорите как трябва да си живеят живота.

В момента наблюдавам същите грозни неща и сред феновете на Ибрахим Челиккол. Човекът сложи снимка с прекрасната си съпруга в Инста и феновете започнаха да пишат, че са разочаровани, че бил женен; че по си подхождал с екранната партньорка от Черно-бяла любов; че са загубили тръпка за сериала, като го видели на снимката с жена му; че жена му проявявала ревност, затова той качвал снимки в Инста да напомни, че е женен.

Да ни радват Боре и Елчинка с хубавите си взаимоотношения, с усмихнатите си лица, с филма си, с нов общ проект може би, пък другите неща не бива да ни развалят отношението към тези прекрасни актьори.
[/spoiler]

Дани, ако някой отговори на въпроса защо спряха КА в средата на нищото, може би ще отговори и на въпроса на кого пречи екипът. И явно няма много място под това слънце, където се произвеждат на кг дизита и филми.
А що се отнася до Г, по- скоро мисля, че тези статии са за утвърждаване на нещо, което изглежда съмнително. Ама поне севгилитата си говорят чрез медиитте- тя осведомява, че ѝ вика Чико; той осведомява, че я уважава, защото се жертва заради ролята. тук- там някоя кучешка снимка за доказателство и готово.

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 16:59 от dora_st

# 68
  • Мнения: 9 388
Доре, мерси много за боксофиса. Цял ден го чакам!  Grinning 50 хиляди души за третия уикенд, половин милион зрители за три седмици. За филм без "известно" име за сценарист, вдъхновен от раздумки на чай в паузите между снимките на Ашка, направен да остане за спомен на "великолепната тройка" - не е зле!  Grinning

# 69
  • Мнения: 12 815
Никак даже не е зле резултата. Peace


 И тези писаници сякаш успяват да настроят феновете против Борко, за което ми е много тъжно. Не бива да се смесва личен живот и творчески живот, колкото и да си имаме планове за актьорите как трябва да си живеят живота.

Peace PeaceТочно това имах и аз в предвид в предния си пост. Peace

Нещо наистина хубаво  и съвсем истинско в с-во Ардуч




# 70
  • Мнения: 2 478
Доре, мерси много за боксофиса. Цял ден го чакам!  Grinning 50 хиляди души за третия уикенд, половин милион зрители за три седмици. За филм без "известно" име за сценарист, вдъхновен от раздумки на чай в паузите между снимките на Ашка, направен да остане за спомен на "великолепната тройка" - не е зле!  Grinning


И аз съм съгласна, че за филм на 3 седмици - половин милион зрители и 13 място в таблицата за 50 романтични комедии изобщо не е зле. Не им разбирам критериите на тези турци  - Любов под наем го спряха, продава се в цял свят, хората го гледат ,че и по-няколко пъти. Същата работа с "Време за щастие" - снощи една рускина от Германия сподели,че е чудесен филм и смята пак да го гледа.Този вид романтични комедии явно не са за турска публика - те обичат големи драми,сълзи и сополи. Макар че, гледам на Мурат Йълдъръм и на Сечкин много бързо свалиха филмите.
Нашите са си за интернет платформите с гледаемост в цял свят.
За мръсните клюки по медиите просто няма да коментирам........ ooooh! пречат,защото от нищото станаха любима екранна двойка. Като се има в предвид каква ужасна корупция е там / показват я във всеки сериал/.

# 71
  • Мнения: 9 540

Нещо наистина хубаво  и съвсем истинско в с-во Ардуч




Йозгето може и да не ми е любимка, но това е важен момент и се радвам за нея  Hug Да расте здраво и щастливо малкото съкровище  Heart Eyes

Сега чакаме щастливия чичо и негова прескъпа да се отчетат на посещение в болницата, по възможност по отделно  Whistling Whistling

# 72
  • Мнения: 9 388
На Сечко филмът има 38 690 зрители за шест седмици. Ето на това му се казва неуспех. На мен лично ми е жал за него, защото си го харесах от Ашка, а пък Тувана Тюркай я гледах в един сериал преди няколко месеца и много ми хареса. Красива, нежна жена.

Е, Борето станал чичо значи. Да им е честито и да им расте здраво бебочето! Grinning

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 18:56 от Дданни

# 73
  • Мнения: 12 815
От агенцията на Елчин



Дани не знаех за Сечовия филм.Харесвам го и аз, не му върви със сериалите мислех,че филма е успешен.

# 74
  • Мнения: 9 388
От агенството на Елчин



Дани не знаех за Сечовия филм.Харесвам го и аз, не му върви със сериалите мислех,че филма е успешен.
Ох, че хубава снимка!

Общи условия

Активация на акаунт