Лакове за нокти - 116

  • 69 123
  • 728
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 622
Lemy, бях опитала два от гел топовете на ГР - и двата бяха разочарование. В същото време, моите нокти са дълбоко набраздени надлъжно и нито един топ не докарва гел ефект. (Отдавна съм се отказала от гел лаковете с печене). Трайността не ми е проблем, но финишът е.

# 481
  • София
  • Мнения: 22 906
Много съм доволна от Евелин Араган еликира 8 в 1. Тъй като не почиствам кутикулите при всяко лакиране и те израстват. Забелязах, че след ползване на този продукт кутикулите се "свиват" или по-точно, отдръпват. От доста време имам еликсира, но рядко го ползвам. Сега става един от любимите ми продукти!

# 482
  • Мнения: 2 622
А той под формата на лак ли е или като масло, което после попива?

# 483
  • Мнения: 5 112
Ето и моите последни придобивки от SNB:
Скрит текст:

Трябваше да има и един ефект злато, но го строших 15 минути след като ми го доставиха Sad Ако има пак намаления скоро ще си го поръчам пак, в шишето изглеждаше вълшебен. Ефект диамант го пробвах набързо върху Константин и Александър, ами за мен е страхотен. Не е като скейл, а създава много нежен и ненатрапчив ефект върху лака. Самите частички са много малки.
Това ми е новия комплект база и топ и стария:

Имайки предвид, че стария комплект го купих тази пролет, явно много ми харесва. Това по повод темата за любима база и топ Simple Smile

А това са всичките ми топ лакове:
Скрит текст:

Четирите долу в левия ъгъл според мен са тотална щета. Дала съм им шанс многократно, резултат - напукване след няколко часа и максимум ден и половина издържане на непокътнат лак. За мен най-добрите топ лакове са на SNB и Prodigy gel на Golden rose. Като втория може би издържа повече от SNB, но иска естествена светлина за да се получи номера и ми се е случвало често да ми дърпа лака. Не съм сигурна дали дръпването не става ако нанеса два пласта топ лак само, не съм успяла да си отговоря още къде е проблема. Но при всички положения съм много доволна от тези два топ лака.

# 484
  • София
  • Мнения: 22 906
А той под формата на лак ли е или като масло, което после попива?

Определям го като масло. Попива.

# 485
  • Поморие
  • Мнения: 68
Малко нови придобивки, преди да почна да се мажа с брокати и глитъри по празниците Satisfied

GR ice chic 63
Скрит текст:

# 486
  • Мнения: 374
 
purpletka, Brandywine честити придобивки!!! От Стар Нейлз ми казаха вчера- вероятно в петък, е ще си чакам  Sad



А това са всичките ми топ лакове:
Скрит текст:

Четирите долу в левия ъгъл според мен са тотална щета. Дала съм им шанс многократно, резултат - напукване след няколко часа и максимум ден и половина издържане на непокътнат лак. За мен най-добрите топ лакове са на SNB и Prodigy gel на Golden rose. Като втория може би издържа повече от SNB, но иска естествена светлина за да се получи номера и ми се е случвало често да ми дърпа лака. Не съм сигурна дали дръпването не става ако нанеса два пласта топ лак само, не съм успяла да си отговоря още къде е проблема. Но при всички положения съм много доволна от тези два топ лака.

За insta dri  newsm11 и моят замина в кофата днес, след малка чистка. от Prodigy gel на Golden rose съм доста доволна, както и от ПЕРФЕКТ УВ ТОП ЛАК ( изсъхва си идеално и без печене). Доста се чудих, какво да ги правя базата и топа на  OPI Infinite Shine- съвем прилични са, но нещо не са ми на сърце и ей така си стоят.

# 487
  • Мнения: 17 546
Оказва се, че едни лакчета с ефект на Essence са също topper-и, та ето ги моите топ и база + SNB от вчера
Скрит текст:
Някъде има още 1-2, единия беше някакъв неонов, свети в дискотека, но не го намирам в кутията с всички лакове. Беше ефектен.
Най-любим от всички ми е Insta-Dri, както виждате, имам два, за да не каже пак някой, че просто апострофирам. След него е Catrice.

# 488
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Взех си гииииии много съм щастливааа

Искрен, Малина и openning night

Скрит текст:

# 489
  • Мнения: 2 622
Обърках се Grin Май ще карам на проба-грешка. По този повод току що от Елитис отнесох аргановото 8в1 на Евелин и бързосъхнещия на ГР.

# 490
  • Мнения: 20 191
Няма друг начин, нали виждаш, колкото хора, толкова мнения  Simple Smile
Отделно пък може да попадне човек и на кофти партида....

# 491
  • Мнения: 374
Lily, Orly-то от снимката ти, Bonder-базата ли е? (виждам оранжев отенък), сподели моля те, как е при теб. Аз бях доволна, но от бързосъхнещият топ Orly Sec N Dry Topcoat Finish определено ще поръчам отново- един от любимците ми е.

Скрит текст:

# 492
  • Мнения: 13 082
Гледам, че всички имате ГР prodigy gel, а аз не. Смятам да поправя тази грешка.

Мисля да си наложа някакво вето, но незнам как да стане. Днес пак поръчах два лака. 😒 И нарочно подминах ДМ, защото знам че ако вляза няма да се въздържа. Явно съм в някаква серия. Имала съм периоди, в които по месец не съм купувала. Да не казвам, че оглеждам и Чайните.

# 493
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Развалихте ми дисциплината с информацията за евтините Essie-тa в Лили-Младост Blush Наистина няма почти никакви цветове, но аз си харесах №424. Снимката е от нета:
Скрит текст:

ARIA*, понеже беше споменала, че мислиш да минаваш през Лилито. Проверих днес - няма Перфект 523. Не знам колко често попълват с наличности.

# 494
  • София
  • Мнения: 22 906
Скрит текст:
Развалихте ми дисциплината с информацията за евтините Essie-тa в Лили-Младост Blush Наистина няма почти никакви цветове, но аз си харесах №424. Снимката е от нета:
Скрит текст:

ARIA*, понеже беше споменала, че мислиш да минаваш през Лилито. Проверих днес - няма Перфект 523. Не знам колко често попълват с наличности.

В кое друго Лили в София има намаление на Еси? Каква е цената с намалението?

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 20:00 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт