Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 729
  • 722
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 33 436
Не знам как размекват Ферхат, като в тази серия уби трима души.
Не сме сигурни, че тия двамата са умрели или пак е стрелял в краката  Joy Joy Joy



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 17:25 от Hurricane~ Нарцис Джуниър~Средната Етърва Б.А ~

# 526
  • Мнения: 9 541
Ферхат е лежал за убийството на убиеца на баща си. Първоначално са платили на някой друг да поеме вината, но после оня проговорил и така Ферхо попаднал в затвор за малолетни. От 14 до 18 годишен е бил там и после още 2 години в нормален затвор.

Ако Аслъ го беше предала щеше да бъде в пълното си право, не бих я нарекла предателка в никакъв случай. Ако той беше продължил да се държи с нея както беше в началото, със сигурност щеше да го направи. Но тя видя промяната в него, видя сълзата в очите му...

Е Намък не можа ли да намери друго жертвено агне? newsm78

Джунейт разкрит ли е вече..че и там много стана?

Аааа, йок артък, не става така, без да си гледал...чао за над 2 часа Laughing

# 527
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
Ферхат е лежал за убийството на убиеца на баща си. Първоначално са платили на някой друг да поеме вината, но после оня проговорил и така Ферхо попаднал в затвор за малолетни. От 14 до 18 годишен е бил там и после още 2 години в нормален затвор.

Ако Аслъ го беше предала щеше да бъде в пълното си право, не бих я нарекла предателка в никакъв случай. Ако той беше продължил да се държи с нея както беше в началото, със сигурност щеше да го направи. Но тя видя промяната в него, видя сълзата в очите му...
Аз също не бих нарекла това предателство. Даже и след като видя промяната в него, и след сълзата, ако беше го предала на полицията, щях да кажа, че остава вярна на себе си. Дори ми се искаше да го предаде, защото за мен Аслъ е смекченият образ. Не очаквах да разкаже за убийството на Адем в чифлика, по-скоро да признае, че е държана против волята си и Ферхат да плаща за похищение на човек, а не за убийство.

За мен твърде рано дойде оставянето на Аслъ от Ферхат да отиде да ги предаде. Само това ми дойде твърде рано, но си го обяснявам точно с това физическо изтощение след операцията, след тежките, но верни думи на Аслъ към него, с безсилието в този момент да се бори с волята на Аслъ, особено след като видя добрината ѝ към него. Те гонят убийци, тя го пита добре ли е, да внимава за шевовете си.

Сега обаче, след като веднъж я е оставил и тя е стигнала до полицията, някак си равновесието се е променило. Ще трябва ли той отново да подчинява Аслъ със сила или вече тя ще стои при него, въпреки че вижда в какво е замесен.

# 528
  • Мнения: 9 388
Не знам как размекват Ферхат, като в тази серия уби трима души.
Не сме сигурни, че тия двамата са умрели или пак е стрелял в краката  Joy Joy Joy
Ще кажа тогава - "уби един и стреля в други двама да ги убие!" Grinning

Лия
, Намък намира човек, който да поеме вината, но след две години този някой се отказва от показанията си и казва, че Ферхат е застрелял човека!

# 529
  • Мнения: 697


Мдааааа, гледайки сетовите снимки с малчо, не ме напуска кофтито усещане от снощи за екранните му родители.
SET


И аз мисля така. Прокурорът върви. При такъв конфликт на интереси, просто е излишен...Не е  за тоя пост...Жената може и да оцелее...Убийството е нужно за да нахъсат за нещо Ферхат...да подгони другата банда

Шахин даде нареждането над прокурора,нали му се обадиха да му кажат че Йит го разследва.Той им нареди да го посетят и да му оставят послание.т.е. да го сплашат
Ако правилно съм разчела смисъла на руските суб.Thinking

# 530
  • Мнения: 33 436
След всичките си мизерии, ако Шахин падне в ръцете на Фери, тежко му  Mr. Green

# 531
  • Мнения: 2 282


От началото на филма е противоречивито лошо момче,лутащо се между многото сенки в живота си и това да защитава семейството си.Този образ трябва да бъде надграждан по някакъв начин.Започнаха с любовта му към кучето му,после Аслъ,на моменти изпълняваше своите собствени забрани към нея.
Мисля ,че надграждат образа му съвсем адекватно и правилно.
А колкото до секса,той ще си остане мираж:stuck_out_tongue_winking_eye:
за мен, Ферхат не е от категорията...лошо момче, в смисъл някакъв бунтар... той е убиец, мотивите са без значение...никой не се е родил такъв, всеки си има  кауза..Корлеоне става мафиот, защото застрелват годеницата пред очите му, и там всичко е заради семейството....и всеки убиец си има своите слабости, иначе няма да ги хващат...кучето  беше страшна находка...единственият истински приятел на килъра......Страхотна находка беше и стилният и изчистен  апартамент, в който живееше сам...типично за килърите.....както и татуто....сега ни потопиха в битовизми...закуски, обеди...3-степенно, 5-степенно менюта...Образът на Ферхат не го надграждат, а го променят...Надграждане е ако не държи докторката за ръчичка, а прави секс с нея...сигурна съм, че Аслъто нямаше да откаже... Simple Smile Simple Smile но това изисква по-дълга лав стори...

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 17:57 от dafnе@

# 532
  • Мнения: 9 388
Образът на Ферхат не го надграждат, а го променят...Надграждане е ако не държи докторката за ръчичка, а прави секс с нея...сигурна съм, че Аслъто нямаше да откаже... Simple Smile Simple Smile но това изисква по-дълга лав стори...

Ама какъв секс с Аслъ, какви пет лева! Naughty За такъв секс си има Татуто, жени, съгласни на такъв секс. Ферхат може да е всякакъв, но не и изнасилвач! А Аслъ да легне с него на този етап, трябва да е луда!

Ако показваха Ферхат да ходи при друга жена, щеше да е логично, но тогава драгият турски зрител пак щеше да е недоволен. Аз щях да го намеря за реалистично и нямаше да имам грам проблем с това! Все пак Ферхат каза на Аслъ, че бракът им е само на хартия. Не е обещавал вярност, нито тя я е искала от него.

Но Ферхат, дори и тридесетгодишен, се влюби в жена с достойнство, която не си ляга с някого просто за кеф. Така че на този етап не можем да говорим за никакъв секс в тяхната връзка. Все пак тази история съдържа в себе си малко от атмосферата на легендите. Поне встъпителните думи на Аслъ в първи епизод бяха за две легенди, така че малко или много в тази история имаме пример за възвишеност, легендарност, а не просто обикновена житейска история за убиец и лекарка и нормални плътски взаимоотношения. Ферхат е възпитан от баща, който го е учил да живее с романтична мечта за добър живот, Аслъ е посветила живота си да носи надежда на хората. От такива хора можем да очакваме малко по-възвишено отношение и към секса!

# 533
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Секс не мисля, че скоро ще има. Аслъ каза, че целува, само когато е влюбена, какво остава за секс. А тя още дълго ще бяга от чувствата си. Фери пък вече със сигурност няма да тръгне пръв към нея - след думите й при целувката, след речта й в последната серия. Видяхме го как бяга от физически контакт с хората, които обича.
А относно промяната на Фери, мисля, че това е основната идея на сериала. 
Направи ми впечатление колко са нещастни всички в това семейство. Няма един щастлив и доволен от живота си.

# 534
  • Мнения: 697

Аслъ:Сутрин стреля по хора,вечер храни рибите.Странно
Тя му надгради образа  достатъчно ясно и прозорливо JoyJoy



# 535
  • Мнения: 9 388
Секс не мисля, че скоро ще има. Аслъ каза, че целува, само когато е влюбена, какво остава за секс. А тя още дълго ще бяга от чувствата си. Фери пък вече със сигурност няма да тръгне пръв към нея - след думите й при целувката, след речта й в последната серия. Видяхме го как бяга от физически контакт с хората, които обича.
А относно промяната на Фери, мисля, че това е основната идея на сериала. 
Направи ми впечатление колко са нещастни всички в това семейство. Няма един щастлив и доволен от живота си.
Скоро няма да има, но един ден ще има. Когато му дойде времето. А времето му ще дойде! Защото имаме влюбен мъж и жена, която е на път да се влюби. Женени са и рано или късно ще осъзнаят това. И бракът им тогава няма да е между похитител и пленница, а между двама влюбени души. Но все още такова нещо няма. Все още Аслъ е пленница на Ферхат, за да спаси живота си.

# 536
  • Мнения: 33 436
Това хващане на ръката е само началото.. Тя не може да се контролира, не го направи с умисъл, сама се изненада от себе си. Привлича я като магнит и ще дойде момент, в който ще го целуне, просто няма да се овладее. Той няма да направи първата крачка, то е ясно. Дори да я желае, няма да й посегне, особено след думите, които му наговори тя.
А за насила и дума не може да става, не е такъв човек.

# 537
  • Мнения: 9 388
https://twitter.com/ass__ferr/status/938078922608136193

Сигурно е скорошно това интервю. Репортерът казва: Хармонични сте с Ибрахим? А тя: Ибрахим е много сладък. Много добре се разбираме. Хубаво ни се получава играта. Не знам. Харесва се. Хубаво работим!

Това хващане на ръката е само началото.. Тя не може да се контролира, не го направи с умисъл, сама се изненада от себе си. Привлича я като магнит и ще дойде момент, в който ще го целуне, просто няма да се овладее. Той няма да направи първата крачка, то е ясно. Дори да я желае, няма да й посегне, особено след думите, които му наговори тя.
А за насила и дума не може да става, не е такъв човек.

Да чакаме включване от г-жа Аслъ значи с целувка. Неин ред е!

# 538
  • Мнения: 33 436
Аз си мисля, че пленничеството приключи в снощния епизод. Тя имаше избор - да го предаде на полицията и да се спаси или да не каже нищо и да се върне по собствена воля. Вчера й беше даден шанс сама да реши. Плюс това категорично не смятам, че тя се страхува от него, колкото преди. Ясно й е и че няма да убият брат й. Просто съзнателно направи избор да не го предава, а несъзнателно се върна при него, не при убиеца и не от страх. Самата тя си каза или сега го правиш или никога.. Тепърва няма да направи нищо против него.

Мисля, че това беше урок номер 3.

И да се допълня с още нещо..
Видяхте ли вчера как му потърси сметка за брат си.. Без да го нарича безчувствен убиец, нещастник, блато и т.н. Даже му говореше нормално, като изключим крещенето. Забелязва се промяна в отношението й, дори когато му е ядосана.

# 539
  • Мнения: 9 388
Аз си мисля, че пленничеството приключи в снощния епизод. Тя имаше избор - да го предаде на полицията и да се спаси или да не каже нищо и да се върне по собствена воля. Вчера й беше даден шанс сама да реши. Плюс това категорично не смятам, че тя се страхува от него, колкото преди. Ясно й е и че няма да убият брат й. Просто съзнателно направи избор да не го предава, а несъзнателно се върна при него, не при убиеца и не от страх. Самата тя си каза или сега го правиш или никога.. Тепърва няма да направи нищо против него.

Мисля, че това беше урок номер 3.

И да се допълня с още нещо..
Видяхте ли вчера как му потърси сметка за брат си.. Без да го нарича безчувствен убиец, нещастник, блато и т.н. Даже му говореше нормално, като изключим крещенето. Забелязва се промяна в отношението й, дори когато му е ядосана.

Peace

Да, сигурно вече не му е пленница, но още не е и негова жена. За да се почувства негова жена, ще трябва да вземе някои принципни решения. То това ще зависи и от това какво ще направи той с живота си! И понеже на този етап не знам как да определя отношенията им, защото не са похитител-пленница, но не са и съпруг и съпруга, очаквам с нетърпение сценаристите да ми помогнат да му дам име на това положение. Grinning Защото освен Ферхат и неговата дилема, имаме и моралната дилема на Аслъ. Може ли тя да живее в черен свят заради човека, когото обича! Променя се отношението ѝ към него, но ще може ли да загърби всичко, в което е вярвала, ако Ферхат не се промени. А той ще може ли само заради любовта си към Аслъ да стане съвършения за нея човек? Ще бъде ли реалистична тази промяна?

И аз съм съгласна с теб, че против него едва ли вече ще се изправи. Но дали ще има нужда да направи нещо за себе си, ще продължи ли да се чувства сякаш жива е умряла, защото Ферхат няма да стане лекарчето с бяла престилка, още дълго може да му се налага да убива хора? Така че на този етап виждаме зараждащи се чувства, но точно тези чувства ще направят трудно нещата да продължат занапред по същия начин. Някой ще трябва да се промени.

Общи условия

Активация на акаунт