Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 693
  • 722
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 697
Скрит текст:
ЛийчеPeace за поста.

И на мен много ми харесва Гюлсюм. Смело момиче. Подлъгала се е по този Джунейт, ама той мазен лъжец. Но много бързо ми видя истинското лице. Чакам аз някой, който да се влюби в Гюлсюм. Да видим аби какво ще направи!

Абе хора нали ви казах,че Гюлсумчето,ще си ходи стара мома.
Кой ще издържи Ферко да му диша във врата и да му размахва патлак под нос.
Тц,кауза пердура:joy:JoyJoy
Нашето черно килърче е романтик бе! Щом чу, че сестра му е в депресия, веднага я накара да каже в кого е влюбена. Знае той какво е да се обича и няма да остави сестричето си стара мома! Просто ще подложи на интензивни тестове характера на бъдещия зет! Grinning

Хммм ,интензивни тестове викаш:thinking:Thinking
Ще ми се задължително да ги видя колко ще са интензивни....JoyJoyJoy
Ади бакълъм

# 601
  • Мнения: 9 388
Лийче, ние с Теди говорим какво ще направи Ферхат, когато се появи момък, който да обича Гюлсюм! За Джунейт и племенника работата е ясна. Килърчето има меко сърце! Ще убие единия (Джуньо), ще обича другия (Кямилчо засега, да видим ще му сменят ли името някога, когато попадне в ръцете на истинската си майка). Grinning

Теди, и аз не знам колко интензивни! Първо условие ще бъде момъкът да е като баща му Неждет! Да бъде бял, бял, ама много бял. Но къде ще го срещне Гюлсюмчето този бял човек. Някой, ама не знам рускините ли, подхвърлиха идеята за Джем! Grinning

# 602
  • Мнения: 697
Лийче,  Peace за поста.

И на мен много ми харесва Гюлсюм. Смело момиче. Подлъгала се е по този Джунейт, ама той мазен лъжец. Но много бързо ми видя истинското лице. Чакам аз някой, който да се влюби в Гюлсюм. Да видим аби какво ще направи!

Ще я прегърне, утеши, ще обича племеника си и ще накаже Джюнеит Joy Joy Joy
Теди Hug, така харесва ли ти сценарият? Joy За коя кауза пишеш, че е пердута?

bouquet

За това до Гюлсумчето да се появи някой момък:joy:Misc Gun

Много път ,много нещо бе Лииче,те докато го изтичат,битии,ще ги напълнят с олово...
По скоро като се заобичат още ,нещо на разходка ги виждам там,или да карат колелета:bike:Stuck Out Tongue Closed Eyes
Оффф спирам ,че съвсем го направих небет шекер сценария:joy:Joy

# 603
  • Мнения: 9 541
Теди Hug, пак питам - коя кауза е пердута? Не разбрах newsm78

Аз за Гюлсюм го написах, защото мисля, че и тя по някакъв начин влияе на Аслъ. Да, обичала недестоен човек! При Аслъ ще е обратно.....все повече ще вижда, колко е достоен Heart Eyes Heart Eyes

Аууу, забравих храстчето на Тери Hug  smihesorry, кога и къде трябваше да го видя? #Crazy

Вече сте ми отговорили Peace
Дани Hug, ти не знаеш ли, че турците били светлооки и светлокоси в голям %? hahaha hahaha hahaha Та за Гюлсюмчето да не се намери newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy
https://vk.com/dizimaniaya?z=video-111301309_456239024%2Fb7b39cb … _-129463937_86819

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 10:59 от lia-martin

# 604
  • Мнения: 697
Теди Hug, пак питам - коя кауза е пердута? Не разбрах newsm78

Аз за Гюлсюм го написах, защото мисля, че и тя по някакъв начин влияе на Аслъ. Да, обичала недестоен човек! При Аслъ ще е обратно.....все повече ще вижда, колко е достоен Heart Eyes Heart Eyes

Аууу, забравих храстчето на Тери Hug  smihesorry, кога и къде трябваше да го видя? #Crazy

Вече сте ми отговорили Peace
Дани Hug, ти не знаеш ли, че турците били светлооки и светлокоси в голям %? hahaha hahaha hahaha Та за Гюлсюмчето да не се намери newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy
https://vk.com/dizimaniaya?z=video-111301309_456239024%2Fb7b39cb … _-129463937_86819

JoyJoy ще ме разбиете
Лииче,казвам ,че е кауза невъзможна Ферко да търпи някой до Гюлсумчето,той сигурно не се е родил този JoyJoy

Оооо помниш храстчето,ами не знам,в мен такива мисли предизвика,гледай го Blush

# 605
  • Мнения: 9 541
Теди Hug, отново да повторя гледането? Shocked Аз не съм такъв човек, гледам само веднъж tooth

Мен това ме разби hahaha

https://vk.com/public124442073?z=video264557394_456239199%2F0c78 … l_wall_-124442073

# 606
  • Мнения: 9 388
Вече сте ми отговорили Peace
Дани Hug, ти не знаеш ли, че турците били светлооки и светлокоси в голям %? hahaha hahaha hahaha Та за Гюлсюмчето да не се намери newsm78

Лийче, бял в метафоричен смисъл. Демек добричък. Иначе ако рускините предлагат башкомисаря Джем, той хич не е бял в буквален смисъл, но в метафоричен е доста бял. Я как обича сестричката си, как се грижи за нея, така ще обича и женичката си. Хем килър и полицай ще се сродят, Джем ще спре да ги гони.

Това с Джем е малко в сферата на фантазиите, според мен, де. Не виждам как Гюлсюм и Джем биха имали пресечни точки. newsm78

А иначе съмнение нямам, че ако трябва да намерят физически светъл човек, турците са способни да изкарват неземни красавци със сини очи. Откъде ги изписват, не знам, защото като погледна снимки на снимачните екипи на доста сериали, например, само черно и мустаци виждам. Но за пред камера успяват с красавците, не мога да им отрека. Всички холивудски красавци вече ми бледнеят пред турската мъжка хубост. Blush

# 607
  • Мнения: 33 435
И мен ме кефи Гюлсюм   Peace
Много бързо се осъзна. В началото очаквах да е много по-тъпа, ма ме изненада  Joy Първия  път като се озъби на Джуньо и бях  Shocked Shocked Shocked
Ферхат ще й прости, но на плужека твърдо не  Mr. Green Очаквам след като се разбере за връзката им Джуньо да мине от лагера на Шахин  Stop  И без това не им трябва тази къртица  Crossing Arms
За Гюлсюм ще се намери някой и Фери ще остави нещата да си се развиват. Самия той е влюбен и загубен  Joy Joy Joy Joy

Искам да видя Джем, Фери и Иийт  рамо до рамо  Peace

Може би както Мерт във "Вътре".. После мина на страната на добрите. Вярно, че влезе в затвора за някакво време, но все пак  Laughing Реабилитираха го. Искам така и за Феридун  Laughing

# 608
  • Мнения: 9 388
По какъв повод ли му пее? Много емоционален и искрен този Ибрахим бе!

# 609
  • Мнения: 697
И мен ме кефи Гюлсюм   Peace
Много бързо се осъзна. В началото очаквах да е много по-тъпа, ма ме изненада  Joy Първия  път като се озъби на Джуньо и бях  Shocked Shocked Shocked
Ферхат ще й прости, но на плужека твърдо не  Mr. Green Очаквам след като се разбере за връзката им Джуньо да мине от лагера на Шахин  Stop  И без това не им трябва тази къртица  Crossing Arms
За Гюлсюм ще се намери някой и Фери ще остави нещата да си се развиват. Самия той е влюбен и загубен  Joy Joy Joy Joy

Искам да видя Джем, Фери и Иийт  рамо до рамо  Peace

Може би както Мерт във "Вътре".. После мина на страната на добрите. Вярно, че влезе в затвора за някакво време, но все пак  Laughing Реабилитираха го. Искам така и за Феридун  Laughing

Като се разбере всичко за Джуньо, не очаквам да го канят в ничий лагер,очаквам да му направиш халва,ти и без това обеща:joy:JoyJoy

# 610
  • Мнения: 9 388
Ох, сега го прочетох в Туитър. Пропуснала съм в руския превод.

-Ферхат, трябва да видя брат си днес. Ако позволиш, нека днес да ми е ден за свиждане!
-Дай телефона на Дилсиз!
-Кажи на мен каквото имаш да казваш!
-На Дилсиз, на Дилсиз дай телефона!

Ох, милата - ден за свиждане! Като в затвора! Grinning

# 611
  • Мнения: 33 435
Ох, сега го прочетох в Туитър. Пропуснала съм в руския превод.

-Ферхат, трябва да видя брат си днес. Ако позволиш, нека днес да ми е ден за свиждане!
-Дай телефона на Дилсиз!
-Кажи на мен каквото имаш да казваш!
-На Дилсиз, на Дилсиз дай телефона!

Ох, милата - ден за свиждане! Като в затвора! Grinning
Как се прави на интересен  Joy Joy Joy Joy

Ще му направя халва с кеф  smile3508

# 612
  • Мнения: 1 571
мен ми беше много забавно когато Аслъ караше ранения си съпръг към болницата и ги спряха полиция -  Mr. Green трябваше малко да говори ама то от нерив човек много дрънка и накрая мъжа й и напомни на къде са тръгнали   hahaha

# 613
  • Мнения: 9 541
Много забавни моменти имаше, Муци Peace

И този диалог hahaha

А: Ти не ми попречи, когато отидох в участъка, но изпрати Дилсиз да ме следи?
Ф: Точно така. Казах му: „Ако проговори, стреляй“
А: Ти откъде знаеш какво съм говорила вътре? А ако изведнъж разкажех всичко?
Ф: Аз си имам много близка приятелка, казва се Ебру. С нея замислихме туй-онуй, Дилсиз щеше да застреля теб, а аз щях да вляза в кабинета на бегом и да попитам : Изстрели и туй-онуй, какво се случва?
А: Добре тогава.
Ф: Качвай се в стаята.
А: Интересно, колко ли пъти на ден получавам заповеди от теб? Мерси за сандвича.

Ферхат лъже, Аслъ лъже и така постепенно се сближават Peace

 ДаниHug разбрах за преносния смисъл Laughing, но аз и в пряк не го искам Джем!!! Едно, че е черен, необръснат и мърляв на външен вид, второ че клекна при най-малката трудност и взе да пие, вместо да мисли как да се измъкне...има колеги, приятели все пак newsm78 Същото, което направи Ферхат, можеше да стори и той!!!!


Не пали себе си, за да сгрееш другите!

Тери Hug, щом ще правиш халва, аз искам да присъствам моля Praynig

# 614
  • Мнения: 697
JoyJoy
Като се разприказвахте за тези моменти,ето още един ...JoyJoy
На кой ,как му треперят клепачите.....
Сладури

Общи условия

Активация на акаунт