Намаления- зима 2017

  • 175 242
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 742
Lemy, можеш да ги поръчаш с доставка до офис и там да ги пробваш. Ако не ти харесат или не са ти удобни си плащаш само разходите за куриер и ги връщаш.

# 196
  • София
  • Мнения: 68
Намаленията са прекрасен повод да купим малко подаръци и за себе си Grinning

# 197
  • Мнения: 7 057
От известно време следя едни бори в Заландо- и в английския, и в немския сайт. Бяха намалени на -20%, но изчаквах още по-голям процент и изведнъж от вчера изчезнаха и тези -20%..явно не само нас ни цакат предколедно Grinning

# 198
  • Мнения: 2 303
Най-после дойде и моята поръчка от Waikiki , но са забравили да махнат от якето пластмасовата марка против кражби.  В техен магазин в София отказаха да го махнат, да съм го върнела обратно откъдето е купено... хахаха. Жалко, хубаво яке е. Сега ще изгубя още половин ден докато стигна до офис на UPS да го върна.

Миналата година поръчвах от Хиполенд за мен и приятелка неща.
За нея беше чанта за бебешка количка, пристигна с такава пластамаса против кражби.
За няколко минути и клещи резачки успя сама да си го свали от чантата.

# 199
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Някой възползвал ли се е вече от промоцията на Теранова с "we card"? Истина ли са тези -50%?
Аз Mr. Green Купих си това яке от 40лв на 20лв. Отделно имах и 5лв в клиентската карта и ми легна на 15лв. Че и ми отива на аватара  hahaha Нищо друго не ме впечатли.

# 200
  • Мнения: 2 840
Някой възползвал ли се е вече от промоцията на Теранова с "we card"? Истина ли са тези -50%?
Аз Mr. Green Купих си това яке от 40лв на 20лв. Отделно имах и 5лв в клиентската карта и ми легна на 15лв. Че и ми отива на аватара  hahaha Нищо друго не ме впечатли.

Охоо,.добри оферти - бихте ли обяснили каква е тази карта we card и над каква сума издават ?

# 201
  • Мнения: 1 442
Джулая, много ти благодаря! Още утре ще се възползвам..
_Bella_Mi_ , жената на касата ме попита имам ли и дали искам и аз се съгласих. На всяка покупка на стойност 20лв. получаваш 2лв. в картата и може да си ги използваш при следващи покупки като намаление. Peace

# 202
  • софия
  • Мнения: 1 707
Колко артикула намаля -50%  картата.

# 203
  • Мнения: 1 442
Мисля че е само на един артикул - този с най-висока цена. Поне така ми пише в мейла.

# 204
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Точките от "we card" се губят в края на годината. Така че, който е натрупал - да харчи Grinning

# 205
  • софия
  • Мнения: 1 707
Благодаря момичета ,ще се пазарува  тогава.

# 206
  • Мнения: 2 021
We card дава еднократно до 24 декември 50% на най-скъпия артилул от покупката. Аз си взех пуловер за 10, вместо 20лвв

# 207
  • Мнения: 2 840
Точките от "we card" се губят в края на годината. Така че, който е натрупал - да харчи Grinning
Ех, жалко. Значи ще си изкарам карта догодина

# 208
  • София
  • Мнения: 98
Намаленията са прекрасен повод да купим малко подаръци и за себе си Grinning

хаха, да, на пълно съм съгласна. В крайна сметка, за да е щастливо семейството, трябва и мама да е доволна. Хаха

# 209
  • София
  • Мнения: 68
От магазина ли се издава? И как се събират точки?

Общи условия

Активация на акаунт