The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 822
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 785

И в комикса също не помня дали Керъл става това, което е в сериала.
Аз може да не съм чела комикса, но знам, че  Керъл от сериала няма нищо общо с Керъл от комикса. Още в началото мисля, че я убиват и Андрея отглежда София.

# 436
  • Мнения: 32 472
Не помня Меган, честно.
Отдавна съм го чела. Сега нямам време да почвам бг комикса. Рано или късно ще го почна.
Дяволо по помни. Да казва. Grinning

# 437
  • София
  • Мнения: 27 374
Керъл е психически неуравновесена в комикса. Самотна, объркана, въобразява си, че Рик я иска за жена (?!) а в края не издържа и се самоуби в затвора, като се оставя нарочно едно зомби да я ухапе. Иначе има малка връзка с Тайрииз, но той и изневерява с Мишон.
За София първи се грижи Андреа, но най-много Маги и Глен, които са и като родители. София става като дясна ръка на Маги (както Инид). София е влюбена в Карл (също както Инид), но няма шанс, защото той се влюбва силно и страстно в щерката на Алфа. Така че очаквам същото да се случи сега с Хенри. Ако си спомняте той като отиде в Хилтоп за да става ковач първо попита за Инид...
Андреа както съм писал вече, а и много други в миналото е мега яката мацка трепач в комикса. Общо взето Мишон в сериала е Андреа от комикса. Трепач блонди, убива наред, голяма любов с Рик и т.н. Иначе първоначално тя има афера с Дейл (добрият и мъдър чичка и морален компас на първата и оригинална група ако си го спомняте). Андреа и Рик са страхотна двойка в комикса, голяма любов, но шептящите я убиват и тя умира в ръцете на Рик. Самите зомбита я нахапват, като тя спасява Юджийн и впоследствие умира не точно Алфа и компания, но все тая, краят е лош.

# 438
  • Мнения: 5 785
Аз много съжалявам, че Андрея отпадна толкова рано от сериала, много по приятна за гледане е от Мишон, бойна мацка беше. Актрисата имаше някакво неразбирателство с продуцентите, по точно актьора който играеше Дейл имаше проблем с тях, тя го подкрепи и в солидарност напусна сериала.

# 439
  • София
  • Мнения: 11 542
Припомнете ми коя е Алфа и щерка й в сериала, моля?

# 440
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 028
Сега ще се появят с шептящите.

# 441
  • Мнения: 32 472
Припомнете ми коя е Алфа и щерка й в сериала, моля?

Лидерката на Шептящите.

# 442
  • Мнения: 5 785
Прочетох без да искам нещо за епизода което се надявам да не е вярно.Чудя се дали да не го изгледам без букви още сега, че никакво търпение нямам.

# 443
  • Мнения: 254
Страховит епизод беше!

# 444
  • Мнения: 5 785
Страховит епизод беше!
Моля те напиши ми в скрит текст / не четете спойлер е!, надявам се да не е верен, но за всеки случай, предупреждавам/
Скрит текст:
Вярно ли е, че убиват Исус?

# 445
  • Мнения: 254
Не, четете! Спойлер от последният епизод!
Скрит текст:
Да, за жалост!

# 446
  • Мнения: 5 785
Не, четете! Спойлер от последният епизод!
Скрит текст:
Да, за жалост!
Скрит текст:
Не, не и пак не! Disappointed Relieved

Редактирам - Не издържах и  изгледах. Много добър епизод и супер сезон. Края му можеше да е по-различен, но за съжаление това ни чака.

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 16:46 от Меган

# 447
  • Мнения: 32 472
Ужасно беше.
Скрит текст:
Оф, аз пък още одеве се спойлирах, не издържах. И по-добре. Две минути обаче като свърши гледах екрана  Laughing
И сега чакане, ама голямо чакане.
А Неган дали ще се върне в килията си?  Laughing

Но какво се е случило между колониите се чудя.

# 448
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 028
Леле

Скрит текст:
Брутално беше. Не мога да повярвам за Исус. И как свърши само епизода.
Не мога да си обясня как командват зомбитата. Завоят им на пътя бе прекалено рязък. Побутване тук там, но не говорим за две-три, а стадо.
А Неган - мислих, че ще се прибере, но май ще излиза.
За колониите също е интересно. Мишон направо ги е отрязала.

# 449
  • Мнения: 1 469
Колониите нещо са се скарали яко. Вероятно заради Нигън който така левашки оставиха да избяга.
Иначе и на мен ми харесва, че се върнаха към зомбитата. Да видим обаче тоя абсурд с шептящите колко ще го разтягат.

Общи условия

Активация на акаунт