Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №48

  • 58 645
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Хаштага е #BazenGerçekler/#ИногдаДействительно.
От снощи.
https://vk.com/feed?q=%23SiyahBeyazAsk&section=search&z= … st_-158423162_132

Честно казано не ми харесва визията й от снощната вечер, ама никак.

# 706
  • Мнения: 9 541
Дафне Hug, мерси за Тото К., мен лично ме нацели Heart Eyes

Я да постна и една Сафие, но това си е оригиналът - Шахика Simple Smile

# 707
  • Мнения: 21 201
Хи, хи, опитаха се да им избодат очите, но всъщност им изписаха вежди. Whistling
Скрит текст:
#News_TDO
🆕НОВОСТИ-Миллионы просмотров у сериала «Черно-белая любовь»🆕
Турецкий сериал «Черно-белая любовь» с первой серии показал себя как стоящий проект и привлек большое внимание зрителей. Исполнители главных ролей Ибрагим Челикколь и Бирдже Акалай притягивают своей энергетикой и показывают на протяжении всей трансляции профессиональную игру. Оказалось, что картина имеет высокий спрос не только на телевидение о чем свидетельствуют хорошие рейтинги, но и в интернете. Личным рекордом ленты считается большое количество просмотров в официальных аккаунтах проекта. За девять недель просмотра телесериала пользователи Интернета посмотрели картину более 15 миллионов раз.

# 708
  • Мнения: 9 541
Наде Hug, суперновина за гледанията на ЧБЛ newsm10





И на мен Бирдже не ми харесва толкова зализана newsm53

# 709
  • Мнения: 9 541
Отново хаштаг за довечера:



Тук пък го превеждат newsm78:  #BazenGerçekler #НекотораяПравда /нещо като някои истини, но в ед.ч./ newsm78



.... и още едно предложение за превод на хаштага ooooh! ooooh!
The hash tag for tonight's episode is #bazengercekler (Sometimes the truth....) /понякога истината...../ newsm78

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 15:54 от lia-martin

# 710
  • Мнения: 2 282
Мисля, че само гримът е прекомерен...здраво са я намацали...иначе, тоалетът  е хубав...адекватен на шоуто, тая разголеност на едно рамо е много по-секси, отколкото да покаже цици, подчертава фигурата и пластиката, дава й свобода на движенията при танца...на какъв кич съм се нагледала при турските звезди, да не вадя доказателства  Simple Smile , че
за мен Бирджето е едно изключение...стайлингът във филма е също на ниво...ако покаже гол корем си взимам думите обратно... Simple Smile

# 711
  • Мнения: 9 541
Дафне Hug  всичко си и беше тамам на Бирдже, но косата и беше твърде опъната/зализана, а лицето и е едро Thinking И веждите не ми харесват newsm78



Мисля, че в сериала прическата и е по-добра за пусната коса Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 282
Хи, хи, опитаха се да им избодат очите, но всъщност им изписаха вежди. Whistling
Скрит текст:
#News_TDO
🆕НОВОСТИ-Миллионы просмотров у сериала «Черно-белая любовь»🆕
Турецкий сериал «Черно-белая любовь» с первой серии показал себя как стоящий проект и привлек большое внимание зрителей. Исполнители главных ролей Ибрагим Челикколь и Бирдже Акалай притягивают своей энергетикой и показывают на протяжении всей трансляции профессиональную игру. Оказалось, что картина имеет высокий спрос не только на телевидение о чем свидетельствуют хорошие рейтинги, но и в интернете. Личным рекордом ленты считается большое количество просмотров в официальных аккаунтах проекта. За девять недель просмотра телесериала пользователи Интернета посмотрели картину более 15 миллионов раз.
мдаа, турската публика май повече разбира от сериали, отколкото некой разбирачки от БГ мамата...

# 713
  • Мнения: 2 282
Дафне Hug  всичко си и беше тамам на Бирдже, но косата и беше твърде опъната/зализана, а лицето и е едро Thinking И веждите не ми харесват newsm78



Мисля, че в сериала прическата и е по-добра за пусната коса Simple Smile


да, и аз се чудя защо си е пипнала веждите и устата...каква прелест е на некой снимки

# 714
  • Мнения: 33 428
На снимките не изглежда добре, но вчера на видео беше много красива с грима  Thinking

# 715
  • Мнения: 2 282
На мен лично красавици не ми трябват...искам игра, интересна история, герои, интриги,характери, сблъсъци...

# 716
  • Мнения: 21 201
Никак не ми се нравят напомпени устни и обрасли, и почернени вежди, а Аслъ в сериала много ми харесва на опашка.
Особено вечерта когато говореха с Ферхат край огъня ми беше много сладка, някак естествена и миловидна ми беше в тази сцена.

# 717
  • Мнения: 2 282
Никак не ми се нравят напомпени устни и обрасли, и почернени вежди, а Аслъ в сериала много ми харесва на опашка.
Особено вечерта когато говореха с Ферхат край огъня ми беше много сладка, някак естествена и миловидна ми беше в тази сцена.
да, най-хубава е с опашката и за мен...

# 718
  • Мнения: 21 201
Игра, сюжет, не са ми достатъчни на мен ако главната екранна двойка не ми допада и не гледам сериали, в които главните не ми харесват един до друг на екрана.
Може да са красавци и да не виждам химия помежду им, и спирам да гледам даден сериал(и това ми се случи като зрителка).

# 719
  • Мнения: 33 428
Тия двамата какво правят в Ава  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт