Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 20 тема

  • 128 424
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 340
Момичета, ще идвам до София другата седмица и искам да отида някъде за консултация относно филъри, ботокс, конци и т.н.  Може ли мнения при кога да отида?

# 676
  • Мнения: 2 805
Бихте ли ми препоръчали къде да запиша час за Хидрафейшъл?
Не съм наясно дали операторът има значение или навсякъде бих получила един и същи резултат.

Мога да ти препоръчам само къде да НЕ ходиш - Еволюшън при Присадашка, защото претупват и разреждат,но пък цената е като за пълна процедура с оригиналните серуми.

Момичета, въпросът ми не е по темата. Ако модератор прецени, нека изтрие публикацията ми. Случвало ли ви се зачервяване и излющване на кожата под очите и с какво третирате? Лично аз го отдавам на една дълбокопочистваща маска, която явно е попаднала в тази зона, защото първо се появи "избрусване", и после зоната се изсуши.

Има един крем за под очи с масло от ему, който е много нежен и хидратиращ, но  на маслена, не на водна основа най-вече.
Или крема Бепантен - Сенсидер крем. Това второто ми е предписано от лекар, за всякакви случаи на кожни арздразнения, вкл. дерматит. Не е бебешкия Бепантен  Grinning. Действието му е тчоно облекчаване на сърбежа и зачервяванията при кожни раздразнения.
В крайна сметка, ако нямаш нищо друго и крем Здраве сложи  Grinning Няма да овлажни, но ще облекчи излющването.

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 00:02 от Самсара

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Бихте ли ми препоръчали къде да запиша час за Хидрафейшъл?
Не съм наясно дали операторът има значение или навсякъде бих получила един и същи резултат.

Мога да ти препоръчам само къде да НЕ ходиш - Еволюшън при Присадашка, защото претупват и разреждат,но пък цената е е като за пълна процедура с оригиналните серуми.

Момичета, въпросът ми не е по темата. Ако модератор прецени, нека изтрие публикацията ми. Случвало ли ви се зачервяване и излющване на кожата под очите и с какво третирате? Лично аз го отдавам на една дълбокопочистваща маска, която явно е попаднала в тази зона, защото първо се появи "избрусване", и после зоната се изсуши.
Или кокосово масло си вземи от аптеката.Много помага

Има един крем за под очи с масло от ему, който е много нежен и с хидратиращ, на маслена, не на водна основа най-вече.
Или крема Бепантен - Сенсидер крем. Това второто ми е предписано от лекар, за всякакви случаи на кожни арздразнения, вкл. дерматит. Не е бебешкия Бепантен  Grinning. Действието му е тчоно облекчаване на сърбежа и зачервяванията при кожни раздразнения.
В крайна сметка, ако нямаш нищо друго и крем Здраве сложи  Grinning Няма да овлажни, но ще облекчи излющването.

# 678
  • Мнения: 2 114
Благодаря ви, момичета, за отговорите! :прегръдка: Simple Smile

# 679
  • Мнения: 388
Скрит текст:
Чудесно Simple Smile Стъпа по стъпка се приближаваш към целта Simple Smile Понеже ти преди време беше питала за микронийдлинг (и аз бях доста скептична - отн. хигиена и въздействие), вчера бях на едно място, където много се заговорихме за това. Отидох там за интрасютикълс - кислородна процедура с вкарване на в-ва - сега точно имам нужда от малко по-сеиозна грижа около очите, а и към ъгълчетата на устните, но и за цялото лице. От август месец, откакто започнах с акне терапията - не смея да прилагам богати кремове и ежеденвната грижа с козметика малко остана на заден план. А имам нужда. И с мацката си говорехме, че по това как се поемат серумите ще си покаже - дали кожата е жадна. Ами жадна беше. Единият серум, който е за около очите, устните и т.н. - е по-богат, гъст, по-трудно влиза по принцип, особено при "напоена" кожа. А моята очевидно не беше ... Sad (не съм учудена). След това с друг серум - минахме цялото лице. Минава се и върху подвижния клепач, което много ме зарадва - не съм знаела, че има терапии и за подвижния клеапч. Днес кожата е светнала, това не е толкова учудващо, но според нея ефектът е по-хубав на втория и трети ден Simple Smile Ще видим Simple Smile

Доволна съм, но тази микронийдинг процедура не ми излиза от главата Money Прави се с машина - първо е имала една машина, с която са били нужни повече процедури, за да се постигне резултат. С втората, която е взела - немска - резултатите идват доста по-бързо. Прилича на зъбилекарска машинка. Отпред се поставя това, което боцка, то е стерилно - прилича на плочка с няколко малки иглички и при работа вибрира. Не съм го пробвала, но според нея - не боли, усеща се, като търкане с четка. Хора - на тази жена кожата й беше, като на 4 годишия ми син. Аз нямам пори или са много малки, но тази жена беше, като с приложена изглаждаща база Laughing Та веднага попитах - такава ли е кожата й, имала ли е пори или резуталтът е постигнат с "усилия". Спомена, че прави само микронийдлинг и тук-там още нещо - тип легаси, интрасютикъсл ... При микронийдлинга се вкарват и серуми. До колкото разбрах работи с RRS - аз правя мезотерапии със същите продукти, но за брич - тя ползва пистолет - казва, че впръскването е по-мигновено и не е болезнено. Леко хаотичен стана разказа ми. Но ...все още съм под емоцията на впечатленията.
Скрит текст:
[
Точно в Бюти пойнт правя Легасито и ме кандърдисва Деси за микронийдлинг. Аз по принцип съм си навита, но цената ми идва множко. Че и там не е една процедура.
Ама ей така, като хванеш пък и ти и пляснеш някакво мнение и си виждам заплатата кат отшумя като празничен звън!!! Money

# 680
  • Мнения: 205
Най-после и аз да се разпиша в тази тема. ☺ Преди два дни посетих д-р Ванеска и съм много доволна. Близо час си говорихме с нея и в крайна сметка какво направихме: гневната ми бръчка, много дълбока, която преди 2-3 години два пъти третирах с ботокс и малко филър при д-р Денкова, най-после не се вижда. Под очите,  където имах хлътване, което много ме дразнеше,  и около устните, ми сложи друг филър и мисля, че се получи чудесно. От 2 седмици пия Колаген и хиалуронова киселина и се надявам да задържа резултата възможно най-дълго.
С д-р Ванеска се разбрахме да се видим в края на май и да направим плазмотерапия.
Искам да попитам коя процедура е най-ефикасна за разширени пори?

# 681
  • София
  • Мнения: 12 012
Алена, Самсара, благодаря и на двете за препоръките.
muhcho, ще се радвам да науча отзивите от приятелката ти.

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Най-после и аз да се разпиша в тази тема. ☺ Преди два дни посетих д-р Ванеска и съм много доволна. Близо час си говорихме с нея и в крайна сметка какво направихме: гневната ми бръчка, много дълбока, която преди 2-3 години два пъти третирах с ботокс и малко филър при д-р Денкова, най-после не се вижда. Под очите,  където имах хлътване, което много ме дразнеше,  и около устните, ми сложи друг филър и мисля, че се получи чудесно. От 2 седмици пия Колаген и хиалуронова киселина и се надявам да задържа резултата възможно най-дълго.
С д-р Ванеска се разбрахме да се видим в края на май и да направим плазмотерапия.
Искам да попитам коя процедура е най-ефикасна за разширени пори?

Честито за обновлението Simple Smile

За разширени пори - от това, което съм виждала с очите си, като резултати - Вива (на живо познавам и съм виждала хората - преди/след) и микронийдлинга - видях лицето на мацката, която го прави. Толкова чиста кожа на зряла жена и без видими пори - не съм предполагала, че е възможно да има. Но тя предполагам е правила доста повече процедури, отколкото кой да е клиент, защото машинката й е в ръцете, цената, като за нея не е като за нас ...



Скрит текст:
Чудесно Simple Smile Стъпа по стъпка се приближаваш към целта Simple Smile Понеже ти преди време беше питала за микронийдлинг (и аз бях доста скептична - отн. хигиена и въздействие), вчера бях на едно място, където много се заговорихме за това. Отидох там за интрасютикълс - кислородна процедура с вкарване на в-ва - сега точно имам нужда от малко по-сеиозна грижа около очите, а и към ъгълчетата на устните, но и за цялото лице. От август месец, откакто започнах с акне терапията - не смея да прилагам богати кремове и ежеденвната грижа с козметика малко остана на заден план. А имам нужда. И с мацката си говорехме, че по това как се поемат серумите ще си покаже - дали кожата е жадна. Ами жадна беше. Единият серум, който е за около очите, устните и т.н. - е по-богат, гъст, по-трудно влиза по принцип, особено при "напоена" кожа. А моята очевидно не беше ... Sad (не съм учудена). След това с друг серум - минахме цялото лице. Минава се и върху подвижния клепач, което много ме зарадва - не съм знаела, че има терапии и за подвижния клеапч. Днес кожата е светнала, това не е толкова учудващо, но според нея ефектът е по-хубав на втория и трети ден Simple Smile Ще видим Simple Smile

Доволна съм, но тази микронийдинг процедура не ми излиза от главата Money Прави се с машина - първо е имала една машина, с която са били нужни повече процедури, за да се постигне резултат. С втората, която е взела - немска - резултатите идват доста по-бързо. Прилича на зъбилекарска машинка. Отпред се поставя това, което боцка, то е стерилно - прилича на плочка с няколко малки иглички и при работа вибрира. Не съм го пробвала, но според нея - не боли, усеща се, като търкане с четка. Хора - на тази жена кожата й беше, като на 4 годишия ми син. Аз нямам пори или са много малки, но тази жена беше, като с приложена изглаждаща база Laughing Та веднага попитах - такава ли е кожата й, имала ли е пори или резуталтът е постигнат с "усилия". Спомена, че прави само микронийдлинг и тук-там още нещо - тип легаси, интрасютикъсл ... При микронийдлинга се вкарват и серуми. До колкото разбрах работи с RRS - аз правя мезотерапии със същите продукти, но за брич - тя ползва пистолет - казва, че впръскването е по-мигновено и не е болезнено. Леко хаотичен стана разказа ми. Но ...все още съм под емоцията на впечатленията.
Скрит текст:

Точно в Бюти пойнт правя Легасито и ме кандърдисва Деси за микронийдлинг. Аз по принцип съм си навита, но цената ми идва множко. Че и там не е една процедура.
Ама ей така, като хванеш пък и ти и пляснеш някакво мнение и си виждам заплатата кат отшумя като празничен звън!!! Money

Е, то като й видиш лицето - не ти ли светва лампичката, че това наистина работи Innocent Но да - и аз преди да узная за цената - очакавах, че ще е доста по-ниска - все пак "нали е само бодене"... Но тя казва, че с тази машина, която ползва сега - резултатите се псотигат с много по-малко процедури, отколкот с предния. Не зная дали апаратът е много скъп или по-скоро серумите, които се ползват с него оскъпяват процедурата - ползва RRS, а те са качествени и едва ли евтини. Можете да го обсъдите това. В една друга тема попаднах на клипче - как се прави. Не зная дали я следиш Simple Smile За възстановителен период каза около 2 дни.

Между другото д-р Михайлов - многократно е вмятал, че такова бодене е много добро за кожата - за стимулация и т.н.

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 09:33 от a.l.e.n.a

# 683
  • Мнения: 3 118
Между другото д-р Михайлов - многократно е вмятал, че такова бодене е много добро за кожата - за стимулация и т.н.
А в Скинлайн предлагат ли го?

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Не ми се е случвало до сега да стане въпрос за това, но в петък ще питам док какъв опит има.

# 685
  • Плевен
  • Мнения: 339
tsveti_77 как заличихте гневната бръчка, че на мен моята ми "вади очите" направо:angry:

# 686
  • Мнения: 205
tsveti_77 как заличихте гневната бръчка, че на мен моята ми "вади очите" направо:angry:
Ами с филър- на етикетчето пише Tesyal 27G Deep Lines. Бръчката е напълно заличена и съм повече от щастлива, защото изглеждах вечно намръщена.
Alena, благодаря ти много още веднъж за съветите!

# 687
  • Мнения: 874
Има ли някакво значение мястото ,където ще се слага филър,за избора на такъв,т.е дали има някакво правило -за устни примерно този е подходящ,за скули-еди кой си,а за назолабиална-трети вид филър?

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Да, всяка търговска марка има продукти за различните зони.

# 689
  • Плевен
  • Мнения: 339
Ами с филър- на етикетчето пише Tesyal 27G Deep Lines. Бръчката е напълно заличена и съм повече от щастлива, защото изглеждах вечно намръщена.
Alena, благодаря ти много още веднъж за съветите!

Благодаря за отговора Hug Явно и при мен няма да стане само с ботокс.

Общи условия

Активация на акаунт