Обърканата

  • 22 096
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 36 722
Каква любов, тук никъде няма такава, нито в семейството на онзи, нито между нея и приятеля й, нито между нея и бившия (вече) любовник. Може би единствено приятеля й е влюбен.

# 106
  • Мнения: 10 416
Не се захващай за едната дума. Любов е образно казано - може да се използва връзка, привличане, харесване, мърсуване, кривване от правия път, изневяра и..... да продължавам ли? Все пак смисълът е ясен

# 107
  • Мнения: 2 746
Ако не е била тя,щеше да забие друга..проблема е в него,и ако това момиче му беше влезнало под кожата защото явно не е успяла,той щеше да остави жена си,това че държи на жена си е оправдание да я разкара..може би е намерил вече друг одушник...един мъж или е женкар или не е ..може и да греша според много хора,но това е моето мнение..


Не, Ники, не опира само до това дали е женкар или не. Обстоятелствата понякога са такива, че дори и да не си е помислял да хойка, като му се завърти една такава настоятелна като нашата авторка, постепенно играта загрубява.

# 108
  • Мнения: 157
Едно мъжко мнение, поставям се на мястото на годеника ти. Тъжна картинка, за да ти прости значи сте говорили и си му обещала. Е? Защо обещаваш като е ясно, че мисълта ти е била при другия?
Не мога да дам съвет на теб, но ако можех бих дал на годеника ти такъв съвет " Пич, остави сълзичка защото после ще ти бъде още по-тежко. Бягай момче, бягай"

# 109
  • Мнения: 5 468
Ако не е била тя,щеше да забие друга..проблема е в него,и ако това момиче му беше влезнало под кожата защото явно не е успяла,той щеше да остави жена си,това че държи на жена си е оправдание да я разкара..може би е намерил вече друг одушник...един мъж или е женкар или не е ..може и да греша според много хора,но това е моето мнение..


Не, Ники, не опира само до това дали е женкар или не. Обстоятелствата понякога са такива, че дори и да не си е помислял да хойка, като му се завърти една такава настоятелна като нашата авторка, постепенно играта загрубява.

Не вярвам на тази глупост. Един мъж или е склонен към изневяра, или не е. Този, който е верен дори не би допуснал някоя жена да се завърти около него, че да го омае. В ситуация женен мъж с любовница, бих обвинила най-вече мъжа, тъй като той е този със семейство. И любовницата, разбира се, има вина, но не бива да й се прехвърля цялата вина.

# 110
  • Мнения: 57
Нещата са толкова относителни..всеки човек е бил охажван и свалян,всеки сам трябва да си сложи граници и приоритети..никой не е застрахован да изживее някаква тръпка след брака,случва се...но ако си сложиш спирачки и не се потдадеш,тръпката ще си отиде един ден,и семейството ще ти е цяло..

# 111
  • Мнения: 32 005
Нещата са толкова относителни..всеки човек е бил охажван и свалян,всеки сам трябва да си сложи граници и приоритети..никой не е застрахован да изживее някаква тръпка след брака,случва се...но ако си сложиш спирачки и не се потдадеш,тръпката ще си отиде един ден,и семейството ще ти е цяло..

Точно. Въпрос на морал, принципи и способност да теглиш чертата.
Не съм омъжена. В момента обаче един женен на работата се навърта около мен. Сладък е. Обаче какъв е смисъла въобще да се захващам с такъв. Освен главоболие, проблеми, разочарования, какво друго мога да извлека?
Ама просто има жени и мъже, които са като животни и мислят с оная си работа. Те не са виновни, краката им сами се отварят  Flutter  Joy

# 112
  • Мнения: 157
Нещата са толкова относителни..всеки човек е бил охажван и свалян,всеки сам трябва да си сложи граници и приоритети..никой не е застрахован да изживее някаква тръпка след брака,случва се...но ако си сложиш спирачки и не се потдадеш,тръпката ще си отиде един ден,и семейството ще ти е цяло..

Точно. Въпрос на морал, принципи и способност да теглиш чертата.
Не съм омъжена. В момента обаче един женен на работата се навърта около мен. Сладък е. Обаче какъв е смисъла въобще да се захващам с такъв. Освен главоболие, проблеми, разочарования, какво друго мога да извлека?
Ама просто има жени и мъже, които са като животни и мислят с оная си работа. Те не са виновни, краката им сами се отварят  Flutter  Joy
Никой не може да ги обвинява за това. Въпросът (поне за мен)е в маменето на партньора . В последните години се наложи едно понятие " отворена връзка". Предлагаш на партньора такъв тип връзка и или приема или те освобождава. Така е много по-честно, нали?

# 113
  • Мнения: 32 005
Нещата са толкова относителни..всеки човек е бил охажван и свалян,всеки сам трябва да си сложи граници и приоритети..никой не е застрахован да изживее някаква тръпка след брака,случва се...но ако си сложиш спирачки и не се потдадеш,тръпката ще си отиде един ден,и семейството ще ти е цяло..

Точно. Въпрос на морал, принципи и способност да теглиш чертата.
Не съм омъжена. В момента обаче един женен на работата се навърта около мен. Сладък е. Обаче какъв е смисъла въобще да се захващам с такъв. Освен главоболие, проблеми, разочарования, какво друго мога да извлека?
Ама просто има жени и мъже, които са като животни и мислят с оная си работа. Те не са виновни, краката им сами се отварят  Flutter  Joy
Никой не може да ги обвинява за това. Въпросът (поне за мен)е в маменето на партньора . В последните години се наложи едно понятие " отворена връзка". Предлагаш на партньора такъв тип връзка и или приема или те освобождава. Така е много по-честно, нали?

Как така не може да се обвиняват? Те кукли на конци ли са? Всеки си носи отговорност за решенията.
Ама не ми излизайте с глупостите - ами то любов бе, не можеш да се контролираш. Това са глупости на търкалета.

# 114
  • Мнения: 157
Нещата са толкова относителни..всеки човек е бил охажван и свалян,всеки сам трябва да си сложи граници и приоритети..никой не е застрахован да изживее някаква тръпка след брака,случва се...но ако си сложиш спирачки и не се потдадеш,тръпката ще си отиде един ден,и семейството ще ти е цяло..

Точно. Въпрос на морал, принципи и способност да теглиш чертата.
Не съм омъжена. В момента обаче един женен на работата се навърта около мен. Сладък е. Обаче какъв е смисъла въобще да се захващам с такъв. Освен главоболие, проблеми, разочарования, какво друго мога да извлека?
Ама просто има жени и мъже, които са като животни и мислят с оная си работа. Те не са виновни, краката им сами се отварят  Flutter  Joy
Никой не може да ги обвинява за това. Въпросът (поне за мен)е в маменето на партньора . В последните години се наложи едно понятие " отворена връзка". Предлагаш на партньора такъв тип връзка и или приема или те освобождава. Така е много по-честно, нали?

Как така не може да се обвиняват? Те кукли на конци ли са? Всеки си носи отговорност за решенията.
Ама не ми излизайте с глупостите - ами то любов бе, не можеш да се контролираш. Това са глупости на търкалета.
Точно това казвам. Да си понесат отговорността. Когато краката се разтварят при погледа на всеки самец или самка и не могат да контролират действията си (някак си ще се опитам да го оправдая с природата) да са открити пред партньорите си. Или остават сами и чукат всичко което им попадне или си намират себеподобни.
Момчето й предложило брак, след като му поискала прошка, а тя си продължава с историята дала повод за искане и даване на прошка.
Мен това ме възмущава, а не нагона. Ясно е, че веднъж простено ще даде спокойствието, че пак ще простят.

# 115
  • Мнения: 2 746

Никой не може да ги обвинява за това. Въпросът (поне за мен)е в маменето на партньора . В последните години се наложи едно понятие " отворена връзка". Предлагаш на партньора такъв тип връзка и или приема или те освобождава. Така е много по-честно, нали?

Напълно съм съгласна. Лъжите мноооого трудно се прощават.

Като си решил/а да завъждаш връзка извън семейството,или да се разнообразяваш чуквайки навън от време на време, хващаш си шапката, казваш какви са ти намеренията и всеки по пътя си. Обаче да лъжеш, да хойкаш, а вечер да се прибираш в топлото и сигурно семейно гнезденце, това е истинско издевателство спрямо партньора.

# 116
  • Мнения: 574
Какво да кажа.... позната история.
Няма решение на проблема.
Само един съвет ще ти дам- не се жени за твоя приятел. След като още от самото начало има някой намесен между вас, не прибързвай и не приемай брак. Няма да имате бъдеще заедно. Скоро няма да забравиш този човек и не можеш да запълниш емоционалната празнина с твоя приятел, сватби, деца и тн. Само по-зле ще стане и за него, и за теб. Представи си какво би станало ако втори път разбере и вече сте женени, с дете?
Няма да е много приятно и ще се разделите най-вероятно. Затова не прибързвай.
Може би правилното решение е да останеш сама за известно време, да смениш начина си на живот.

# 117
  • Мнения: 157
Какво да кажа.... позната история.
Няма решение на проблема.
Само един съвет ще ти дам- не се жени за твоя приятел. След като още от самото начало има някой намесен между вас, не прибързвай и не приемай брак. Няма да имате бъдеще заедно. Скоро няма да забравиш този човек и не можеш да запълниш емоционалната празнина с твоя приятел, сватби, деца и тн. Само по-зле ще стане и за него, и за теб. Представи си какво би станало ако втори път разбере и вече сте женени, с дете?
Няма да е много приятно и ще се разделите най-вероятно. Затова не прибързвай.
Може би правилното решение е да останеш сама за известно време, да смениш начина си на живот.
Не ако, а когато разбере. Сълзичка не говори в минало време за магнита, а в сегашно, та дори и в бъдеще време

# 118
  • Мнения: 1 412
Интересно, защо всички скочихте срещу авторката с обидните думи, все едно за пръв път чувате за връзка между мъж и жена със семейства. За мен не е изненада в 21 век. Нейната ситуация е малко по- особена - това е. Влюбена , объркана и както някой писа по- горе виновен е мъжа , защото той има семейство и дете, а тя много си е повярвала и хлътнала до уши. Аз имам позната- семейна, която също има любовник  и той също има семейство , но не говорят за раздяла с тях . Просто им е хубаво заедно и се забавляват, какво толкова странно има ?! Вярно ,че не е справедливо , но когато се случва без да се знае и без да се нарани отсрещната страна ,защо не? !

Прост отговор-защото си нямат работа и искат да си изкарат на някъде злобата и скуката ,която изпитват от неудовлетворителните си животчета Simple Smile
Как може да правиш изводи за хора, които не познаваш?
Нима познаваш живота на всички изказали се против авторката, че така категоризираш хората  Laughing
Може би трябваше да и ръкопляскаме и да изпращаме виртуални прегръдки и целувка за действията и  Joy
Е, ако одобряваш това което прави, то тогава е разбираем поста ти.
Достатъчно е да дадете съвет, ако можете , но не одобрявам нападките и обидите  на повечето изказали се тук . Това  като, че ли е станало някаква традиция да си пускате отровата срещу всеки , не харесал ви се коментар или тема.

# 119
  • Мнения: 32 005
Скрит текст:

Никой не може да ги обвинява за това. Въпросът (поне за мен)е в маменето на партньора . В последните години се наложи едно понятие " отворена връзка". Предлагаш на партньора такъв тип връзка и или приема или те освобождава. Така е много по-честно, нали?

Напълно съм съгласна. Лъжите мноооого трудно се прощават.

Като си решил/а да завъждаш връзка извън семейството,или да се разнообразяваш чуквайки навън от време на време, хващаш си шапката, казваш какви са ти намеренията и всеки по пътя си.
Обаче да лъжеш, да хойкаш, а вечер да се прибираш в топлото и сигурно семейно гнезденце, това е истинско издевателство спрямо партньора.

Такива мъже и жени са абсолютни лицемери и използвачи.  Разбирам, не могат да не кръшкат. Всякакви ги има. Но да бъдат честни в отношенията със законната половинка. Обаче не им стиска. Много е лесно да се прибереш в топлия и уютен дом за който другия се е погрижил и да се правиш на невинен.Ниско качество хора.

Скрит текст:
Интересно, защо всички скочихте срещу авторката с обидните думи, все едно за пръв път чувате за връзка между мъж и жена със семейства. За мен не е изненада в 21 век. Нейната ситуация е малко по- особена - това е. Влюбена , объркана и както някой писа по- горе виновен е мъжа , защото той има семейство и дете, а тя много си е повярвала и хлътнала до уши. Аз имам позната- семейна, която също има любовник  и той също има семейство , но не говорят за раздяла с тях . Просто им е хубаво заедно и се забавляват, какво толкова странно има ?! Вярно ,че не е справедливо , но когато се случва без да се знае и без да се нарани отсрещната страна ,защо не? !

Прост отговор-защото си нямат работа и искат да си изкарат на някъде злобата и скуката ,която изпитват от неудовлетворителните си животчета Simple Smile
Как може да правиш изводи за хора, които не познаваш?
Нима познаваш живота на всички изказали се против авторката, че така категоризираш хората  Laughing
Може би трябваше да и ръкопляскаме и да изпращаме виртуални прегръдки и целувка за действията и  Joy
Е, ако одобряваш това което прави, то тогава е разбираем поста ти.
Достатъчно е да дадете съвет, ако можете , но не одобрявам нападките и обидите  на повечето изказали се тук . Това  като, че ли е станало някаква традиция да си пускате отровата срещу всеки , не харесал ви се коментар или тема.

Ами няма да е  зле да послушаш собствения си съвет. Точни ти влезе със злобата. Доста лицемерно. И не те видях впрочем да даваш съвет.
А нападки и критики е нормално да има. Бъркаш ги със злоба.
И всеки е в правото си да си каже мнението. Коя си точно ти за да казваш кой как ще се изразява,какво ще пише и как да мисли по някой въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт