Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LII

  • 152 180
  • 752
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 171
Аз такъв въодушевен възторг не мога да кажа, че споделям.
На същото мнение съм!

Финалът ме разочарова. Може би точно защото не беше предсказуем! Laughing Е, тук не сме филмови критици, а обикновени гледачи, поне някои от нас... Grinning
Съжалявам, но филмът не ми хареса!

# 106
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Трите билборда ми хареса.Просто добър филм. Добра актьорска игра. Краят за мен си е на място.
  Каня се да гледам The Shape of Water

# 107
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Да, аз също не мисля, че темата му е оригинална.
Но, изключително силен го прави силната актьорска игра, много са въздействащи образите. Сигурно е много добре режисиран. На моменти усетих нещо пародийно, нещо различно.

Аз не търся предсказуеми сюжети, даже - аман от такива! Финала е много добър, тъкмо да помислим. Че, гневът предизвиква още гняв...

# 108
  • София
  • Мнения: 6 062
Темата му малко ми напомня на "Сблъсъци", но в леко по-комедиен вариант.

# 109
  • Мнения: 2 282
Темата му малко ми напомня на "Сблъсъци", но в леко по-комедиен вариант.
Абсолютно! Аз също го асоциирам с този филм, от момента, в който го изгледах, най-вече като въздействие. Даже щях да пиша тук Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 27 399
за 2017 г. официално са излезнали 748 филма в САЩ и Канада. Това е абсолютен рекорд в историята.
Смятайте...  Wink
Това са всички филми излезнали на кино, ДВД/Блурей и онлайн на платформите.
Не се включват ТВ филмите.

Няма да ми стигне един живот да изгледам всичко, много се нервя.  Grinning #Crazy

# 111
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Извинявам се, че тук  питам, има ли тема за Star Wars? Търсих, но не намерих. А много интересно взе да ми става какво ще се случва занапред. Не може да не се обсъжда някъде.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 21:22 от Акаша

# 112
  • София
  • Мнения: 2 695
Гледах “Wonder” днес, хареса ми доста, мил филм. Ако не бях в киното, сигурно щях да пусна някоя и друга сълза. 😄

# 113
  • Мнения: 37
Свърхихме сериала "Power" или власт в netflix. Препоръчвам.

# 114
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Изгледах няколко филма напоследък, да не ми се ненадява човек Mr. Green
"Три билборда извън града" - хареса ми, въпреки, че не обичам такива мрачни филми, но тя и темата беше тягостна. Главната актриса игра страхотно, както и останалите. Това най - много ме впечатли.
"Партито" - https://envymovies.com/partito/. Очевидно съм си го набелязала, когато сме обсъждали "Перфектните непознати", но ми дойде много депресарски... Спаси ме това, че беше къс, но като цяло съм доволна...
Снощи на кино гледах "Чудо". Въобще не съжалявам, въпреки, че в определен момент си помислих дали не беше добре да го изчакам по торентите. Джулия Робъртс може да направи всеки филм. Обичам я. Трогна ме, накара ме да се замисля - човешки филм. Задължително ще пратя децата. Има над какво да се замислят - надявам се:)

# 115
  • Мнения: 13
Снощи най-накрая  и аз гледах  "Три билборда извън града". Силен филм, драматичен, хареса ми! Надявам се да вземе Оскар.
А, в събота ми попадна този:
http://www.imdb.com/title/tt0478813/
 Един филм за клопките, които животът ни поставя и трудните избори.
Препоръчвам!

# 116
  • софия
  • Мнения: 386
Да похваля Гогол.Начало.Увлекателен руски филм на на границата реалност-фантазия в стила на произведенията на Гогол.Недостатък е;че следващите части ще се появят през април.

# 117
  • Мнения: 38
Гледах снежния човек и много ми хареса! Страхотен!

# 118
  • Мнения: 2 282
“Без последна спирка” http://m.imdb.com/title/tt1590193/?ref=m_nv_sr_3

Нищо особено, става да убиеш час и половина на дивана. Предвидим и изтъркан сюжет.

# 119
  • София
  • Мнения: 23 163
Гледах снежния човек и много ми хареса! Страхотен!
Аз съм на точно обратното мнение. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт